3
4
7
90+2'

Kolejny raz bardzo dobrze w defensywie Bednarek. Rzut rożny dla gości, Alisson w polu karnym!

5
3
2
2
1
90+1'

Dogrywał na przedpole Mane, Stephens wybił piłkę. Po chwili dobrze na przedpolu zachował się Forster, który wypiąstkował futbolówkę.

1
2
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
1
2
1
87'

To już ostatni dzwonek dla Liverpoolu na uratowanie punktu. Mistrzowie Anglii nie potrafią przedostać się pod bramkę Southamptonu.

9
3
2
1
2
84'

Valery uderzył obok między nogami będącego daleko przed polem karnym Alissona. Jednak zbyt lekko i futbolówkę przed linią zatrzymał Henderson.

3
3
3
11
8
82'
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Xherdan Shaqiri.

9
3
1
1
1
78'

Robertson zagrywał z pola karnego, Bednarek wślizgiem zatrzymał podanie.

12
4
77'

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Dan Nlundulu.

wchodzi Wchodzi
Dan Nlundulu #40
schodzi Schodzi
1
77'

Sprzed pola karnego uderzył Trent Alexander-Arnold, piłka otarła się o Salaha i obok słupka wyszła na aut.

1
75'

W końcu celny strzał gości. Uderzenie Mane bez większych problemów złapał Fraser Forster.

1
73'

Do odbitej piłki doszedł Xherdan Shaqiri, strzał był jednak niecelny.

2
1
1
1
70'

Kolejna próba Firmino, tym razem piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
1
1
68'

Firmino na przedpole do Mane, ale szybszy obrońca Świętych.

2
2
1
66'

Anemiczny strzał sprzed pola karnego Dannego Ingsa, piłkę pewnie złapał Alisson.

2
65'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Goście jednak rozgrywają piłkę w okolicach środka pola.

1
62'

Dogranie Mane, piłka otarła się o Bednarka i obok słupka wyszła na korner.

3
1
2
61'

Przewaga Liverpoolu nie jest już tak wyraźna jak na początku 2. połowy.

1
2
1
1
2
58'

Mane uderzał z przedpola bramkowego. Piłkę zablokował Stephens i tym samym uratował zespół przed utratą gola.

4
3
1
55'

Pierwsze wyjście po przerwie gospodarzy. Strzał z ok. 25 metrów Walcotta był wyraźnie niecelny.

1
52'

Szturm Liverpoolu po przerwie. Gol dla gości wydaje się kwestią czasu.

1
1
1
50'

Georginio Wijnaldum uderzał z pola karnego, strzał ręką zablokował Stephens. Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

1
1
2
49'

Sprzed pola karnego uderzył Thiago Alcantara, trafił jednak w rywala.

1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
1
45+2'

Do dogrania doszedł Salah, ale Egipcjanin w bramkę nie trafił, a miał do niej już tylko pięć metrów!

9
9
4
1
2
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
44'

Coraz bliżej przerwy. Liverpool przegrywa i niewiele robi, aby swoją sytuację zmienić.

1
2
41'

Powinno być 2:0! Tella uderzył z ok. 17 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Alissona!

6
2
1
3
4
39'

Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Firmino, strzał był jednak wyraźnie niecelny.

1
37'

Salah w polu karnym gospodarzy. Dobrze w defensywie zachował się Ryan Bertrand.

3
2
1
1
1
34'

W końcu strzał mistrzów Anglii. Próba Mane z ok. 18 metrów poszybowała ponad bramką.

1
4
3
5
32'

Southampton FC. Schodzi: Moussa Djenepo. Wchodzi: Nathan Tella.

Nathan Tella #23
2
1
1
31'

Jednak tak dobrze nie będzie. Djenepo z boiska zejdzie.

1
1
2
3
29'

Na murawie leży Moussa Djenepo. Zawodnik gospodarzy za moment jednak pozbiera się z murawy.

2
1
26'

Ings odegrał przed pole karne do Moussy Djenepo, a ten uderzył dwa metry ponad poprzeczką.

1
2
4
24'

Czujny na przedpolu jest Fraser Forster. Bramkarz przed momentem przerwał akcję Liverpoolu.

1
2
21'

Słabszy fragment meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Brakuje uderzeń i spięć podbramkowych.

1
1
1
18'

Salah wyszedł sam naprzeciwko bramkarza. Forster nogą odbił piłkę, a sędzia po chwili przerwał grę dopatrując się spalonego.

2
1
3
2
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

6
2
1
2
15'

Liverpool uzyskał przewagę, gospodarze cofnęli się, ale zamierzają kontrować gości.

2
3
12'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Nikt jednak do piłki nie doszedł.

1
3
10'

Zagranie do Armstronga, ten jednak na spalonym.

2
1
2
8'

Liverpool stara się atakować, jednak do bramki Forstera daleko.

2
2
1
2
6
5'

Pierwsza próba Liverpoolu. Strzał Firmino przeleciał obok słupka w bezpiecznej odległości.

4
1
2
2
2'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu James Ward-Prowse. Ależ początek Świętych! Ward-Prowse sprytnie zagrał z rzutu wolnego, do piłki doszed Ings i strzałem obok zaskoczonego Alissona trafił na 1:0!