Po dograniu z rogu Schaer omal nie wbił piłki do własnej bramki.

1
1
1
90'

Z pola karnego uderzył Klich, trafił w rywala. Polak sygnalizował zagranie ręką, sędzia uznał, że to przypadek.

1
3
2
86'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Fabian Schaer.

Newcastle United
86'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Moreno.

84'

Gayle uderzył z rzutu wolnego, jednak kilka metrów ponad bramką.

82'

Po raz kolejny Meslier. Bramkarz odbił strzał z pola karnego Schaera.

79'

Piłkarzom Leeds ponownie udało się przenieść ciężar meczu gry w okolice środka pola.

77'
76'

Shelvey uderzał po dośrodkowaniu z rogu. Bramkarz wybił piłkę ponad bramkę!

1
74'

Ponownie gospodarze zepchnęli rywala na jego połowę. Piłkarze Leeds bronią się jednak skutecznie.

1
71'

Uspokoiło się spotkanie. Zespoły uporządkowały grę. W ataku gospodarze.

1
68'

Po dośrodkowaniu z rogu głową tuż ponad bramką uderzył Jamal Lascelles.

66'

Lewis uderzał z ośmiu metrów. Jednak w świetnej sytuacji zawodnik Newcastle przestrzelił. Piłka poszybowała tuż ponad bramką!

1
1
64'

Newcastle United. Schodzi: Jacob Murphy. Wchodzi: Allan Saint-Maximin.

wchodzi Wchodzi
Allan Saint-Maximin #10
schodzi Schodzi
1
63'

Murphy huknął sprzed pola karnego, piłka poszybowała tuż obok słupka!

1
1
61'

Gol! Strzelił Jack Harrison. Asystował mu Raphinha. Raphinha precyzyjnie w pole karne do Harrisona, a ten uderzył w wewnętrzną część bramki, tuż przy słupku. 1:2!

Asysta:
Raphinha #18
8
4
60'

Leeds. Schodzi: Patrick Bamford. Wchodzi: Tyler Roberts.

Tyler Roberts #11
57'

Gol! Strzelił Miguel Almiron. Asystował mu Callum Wilson. Bamford zgubił piłkę na własnej połowie. Przejął ją Shelvey, momentalnie podał do Wilsona, a ten natychmiast odegrał do Almirona, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Meslier odbił wprawdzie futbolówkę, ale ta i tak znalazła się w bramce. 1:1!

2
1
1
4
56'

Leeds. Schodzi: Ezgan Alioski. Wchodzi: Mateusz Klich.

Ezgan Alioski #10
6
2
2
55'

Po dośrodkowaniu głową z ok. pięciu metrów uderzał Jamal Lascelles, piłka minęła cel.

54'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Ezgan Alioski.

1
53'

Po rzucie rożnym zagrożenia nie było, po chwili strzał sprzed pola karnego Almirona złapał golkiper Leeds.

52'

Murphy uderzył sprzed pola karnego. Trafił w obrońcę, będzie rzut rożny.

49'

Po kontrze Dallas uderzał z ok. 11 metrów, ale został zablokowany. Dobijając zawodnik Leeds trafił piłkę ręką i ta wpadła do bramki. Gola jednak nie ma, arbiter dostrzegł nieprzepisowe zagranie.

1
47'

Otwarty początek 2. połowy. Jednak akcje drużyn przewidywalne. Na razie bez zagrożenia.

1
46'

Wracamy do gry!

1
1
45+3'

Strzał oddał Jacob Murphy, piłka poszybowała jednak daleko od celu.

45+2'

Bramkarz Leeds czujny na przedpolu, w odpowiednim momencie wyszedł do piłki i uprzedził rywala.

45'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
44'

Strzał sprzed pola karnego Rodrigo, pół metra obok bramki.

43'

Odpowiedź Leeds, Raphinha w polu karnym zamiast podawać uderzył i został zablokowany. Po chwili dogrywając z niemal końcowej linii trafił w słupek.

1
1
43'

Kolejny raz niepewnie na przedpolu Meslier, który nie wyłapał prostego dośrodkowania.

1
1
42'

Szukają wyrównania gracze Newcastle. Leeds broni się coraz głębiej.

39'

Z pola karnego uderzał Fraser, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

37'

Gospodarze coraz bliżej bramki Leeds, jednak cały czas bez większego zagrożenia.

34'

Niebezpiecznie pod bramką Leeds. Niepewnie w bramce Meslier. Golkiper przy interwencji zderzył się z kolanem rywala i potrzebuje pomocy.

1
1
1
1
32'

Z rzutu wolnego uderzył Jonjo Shelvey, piłka poszybowała ponad bramką.

30'

Dwa kwadranse na za nami. W ataku Newcastle, ale bez zagrożenia pod bramką Leeds.

27'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku siedzi Dallas. On także ma problemy z kolanem.

1
1
24'

Gra toczy się na połowie gości, ale piłkarze Newcastle nie potrafią na razie zagrozić Leeds.

21'

Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Jamal Lascelles, jednak dość daleko od celu.

20'

Po stracie gola starają się zaatakować gospodarze. Na razie bez efektu.

17'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Rodrigo Moreno. Goście przejęli piłkę w okolicach środka boiska. Moreno z pola karnego wycofał piłkę do partnera. Raphinha uderzył precyzyjnie przy słupku. Bramkarz bez szans. 0:1!

10
8
2
1
2
15'

Coraz groźniej wyglądają ataki Leeds. Gospodarze bronią się z coraz większym trudem.

1
12'

Ależ okazję zmarnował Harrison! Dośrodkowanie dotarło do gracza Leeds, ten jednak skiksował. A do bramki miał ok. 11 metrów.

1
2
11'

Kolejny rzut rożny dla gości, piłkę wypiąstkował jednak bramkarz.

11'

Leeds. Schodzi: Diego Llorente. Wchodzi: Pascal Struijk.

Pascal Struijk #21
Diego Llorente #14
10'

Także Hayden ma swoje problemy. Czekamy aż piłkarze dojdą do pełni sił.

1
1
1
1
9'

Na murawie usiadł Llorente. Defensor ma problemy z kolanem.

8'

Po dośrodkowaniu nie było zagrożenia w polu karnym Newcastle.

1
8'

Akcja Leeds, szarżował Bamford, ale został powstrzymany. Będzie rzut rożny.

2
1
5'

Spokojne pierwsze minuty. Niewiele się dzieje, nikt na razie nie chce ryzykować.

1
1
1
2'

Dallas ostro potraktował Schaera. Szwajcar złapał się za obojczyk. Na razie bez kartek.