5
2
2
83'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Gabriel Jesus. Jesus na prawo do Fodena, ten znalazł sobie miejsce do uderzenia i trafił pod poprzeczkę. 1:4!

Manchester City
25
14
7
7
9
82'

Manchester City spokojnie konstruuje swoje akcje, gospodarze nie wiedzą jak mogą zagrozić Alissonowi.

2
1
1
1
1
79'

Gospodarze już chyba nie wierzą w możliwość zmiany wyniku. Dwa koszmary Alissona i szanse na obronę tytułu zmalały niemal do zera!

4
3
1
2
2
76'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Bernardo Silva. Alisson... ponownie podał piłkę rywalom! W polu karnym futbolówkę przejął Silva i z pola bramkowego zagrał ponad bramkarzem na głowę Sterlinga. 1:3!

27
12
6
6
12
76'

Już niewiele czasu ma Liverpool. Mistrzom Anglii niewiele wychodzi. Goście czują się mocni.

1
1
2
73'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Phil Foden. W ciągu kilku sekund Alisson dwukrotnie podawał rywalom piłkę. Za drugim razem przejął ją Foden, ruszył w pole karne i dograł do Gundogana. Niemiec z bliska uderzył pod poprzeczkę. 1:2!

16
9
2
4
13
72'

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Gabriel Jesus.

71'

Stones do bramki, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Wciąż 1:1.

7
5
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

Liverpool FC
1
3
69'

Do piłki przed polem karnym dopadł Bernardo Silva. Strzał jednak przeleciał obok słupka.

3
1
1
2
68'
66'

Akcja za akcję. Mecz w końcu nabiera rumieńców. Tutaj jeszcze będzie ciekawie.

1
63'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Pewny strzał Salaha, Ederson zmylony i mamy 1:1!

21
9
2
6
8
62'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias.

4
1
62'

Ruben Dias przytrzymywał Salaha. Będzie rzut karny dla Liverpoolu!

7
1
5
3
61'

Piłkę rozgrywają gracze City i nie zamierzają oddawać jej Liverpoolowi.

2
58'

Powinno być 1:1! Strzał Jonesa trącił Stones, piłka przeleciała tuż obok słupka.

6
2
3
2
7
58'

Minuty płyną. Goście grają swoje, spokojnie rozbijają próby ataku gospodarzy.

1
4
55'

Akcja Liverpoolu zakończona wyraźnie niecelnym strzałem Jonesa. Nie potrafią gospodarze zepchnąć rywala pod jego bramkę.

52'

Jak odpowie Liverpool? Gospodarze na razie nie potrafią zagrozić liderowi. To gracze City w ataku.

49'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. City prowadzi! Rozmontowali obronę gospodarzy goście. Strzał z kilku metrów Fodena odbił Alisson, poprawka z bliska Gundogana znalazła drogę do bramki. 0:1!

18
9
1
1
11
48'

Są w końcu fajerwerki. Szkoda, że tylko poza boiskiem. Efektowna oprawa fanów gospodarzy.

1
1
2
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do 1. połowy.

4
1
2
2
1
45'

Po dograniu z rogu uderzał Mane, jednak wprost w Edersona.

1
1
1
45'

Thiago Alcantara uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

2
2
3
1
41'

Strzelał Salah, został jednak zablokowany.

3
3
1
2
5
40'

Trochę chaosu w środku pola. Liverpool stara się atakować, ale zagrozić gościom w ostatnich minutach nie potrafi.

3
4
37'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ilkay Gundogan! Cóż zrobił Gundogan! Strzał z dwóch kroków, piłka poszybowała ponad poprzeczką! Wciąż bez goli.

17
19
5
15
14
36'

Fabinho przewrócił w polu karnym Sterlinga. Sędzia nie miał wątpliwości. Rzut karny dla gości!

4
3
1
4
8
35'

Atak pozycyjny mistrzów Anglii, rywale mają gorszy moment w meczu. Cofnęli się i rozbijają próby Liverpoolu.

2
1
1
1
2
32'

Uaktywnili się w ofensywie piłkarze Liverpoolu. Goście mają coraz większe problemy.

1
2
29'

Z woleja z ok. 16 metrów huknął Firmino, bramkarz wybił piłkę ponad bramkę!

7
5
2
1
28'

Rzut wolny dla City. Dogrywał Dias, ale zbyt mocno i do piłki nikt nie doszedł.

1
24'

Jest i pierwszy strzał. Trent Alexander-Arnold dogrywał z prawej strony, Mane uderzył głową z sześciu metrów, jednak przestrzelił o ok. metr. To powinien być gol!

4
7
1
3
3
23'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Emocje wciąż jak u wujka na urodzinach.

3
1
2
20'

Manchester City już niemal zamknął Liverpol w jego polu karnym. Jednak brakuje uderzeń.

1
3
1
2
3
17'

Aktywniejsi z przodu są goście. Liverpool szans zamierza szukać w kontrach.

1
1
1
4
1
14'

Szansy szukał Liverpool. Z lewej strony dogrywał Robertson, ale wprost w ręce bramkarza.

1
1
2
11'

1/10 meczu z nami. Cóż, oczekiwaliśmy więcej. Może wkrótce.

1
1
8'

Strzelał Zinczenko, uderzenie sprzed pola karnego zostało jednak zablokowane.

1
2
2
6'

Spokojne pierwsze minuty. Liverpool na przy piłce, ale gospodarze nie kwapią się do ataku.

2
6
3'

Ilkay Gundogan leży na murawie. Nie musimy cytować co ze swojego fotela krzyczy Maciej Skorża. Słyszymy, że coś o kartce, czerwonej.

1
1
1
4
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

2
3
2
2'

Thiago Alcantara ostro zaatakował Gundogana. Faul był z tyłu. Co zrobi sędzia?