Robertson do Salaha, a ten z trzech metrów nie trafił do pustej bramki!

2
1
9
73'

Cały czas w ataku goście, ale piłkarze Sheffield nie są w stanie zagrozić Adrianowi.

2
1
1
1
1
70'

Starają się coś zdziałać gospodarze. Liverpool w defensywie jednak błędów nie popełnia.

1
67'

Uderzał głową Burke, jednak rezerwowy źle strzelił i Adrian nie musiał interweniować.

1
64'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Już chyba po meczu. Z pola karnego uderzał Firmino, piłkę podbił jeszcze i obrońca i ta wpadła do bramki. 0:2!

7
1
1
1
62'

Starają się odgryzać gościom gospodarze. Przed momentem zatrzymany został McBurnie.

1
61'

Dwa kwadranse do końca meczu. Liverpool szuka drugiej bramki i spokoju w końcówce.

1
1
58'

McBurnie uderzał głową z pola karnego. Pomylił się o metr!

1
56'

Sheffield. Schodzi: David McGoldrick. Wchodzi: Oliver Burke.

56'

Sheffield. Schodzi: Phil Jagielka. Wchodzi: Ben Osborn.

54'

Składna akcja Liverpoolu, do bramki piłkę skierował Mane, ale wcześniej był spalony. Wciąż 0:1.

1
53'

Strzelał głową Curtin Jones, ale bramkarz obronił.

1
1
1
1
2
50'

Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Oliver McBurnie.

1
48'

Gol! Strzelił Curtis Jones. Dośrodkowanie w pole karne, piłkę z przedpola wybił obrońca. Do futbolówki dopadł Jones i mocnym strzałem pokonał bramkarza. 0:1!

Liverpool FC
10
5
3
5
4
47'

Po rzucie rożnym piłka w bramce Liverpoolu. Wcześniej był jednak faul i gola nie ma.

2
46'

Wracamy do meczu.

3
1
42'

Kolejna akcja Liverpoolu. Tym razem zabrakło jednak uderzenia. Piłka w rękach bramkarza Sheffield United.

1
2
39'

Powinno być 0:1! Strzał Wijnalduma odbił bramkarz. Do dobitki nie doszło, goście źle rozegrali akcję!

1
1
1
2
7
36'

Oliver McBurnie skierował piłkę do bramki, jednak napastnik był na nieznacznym spalonym.

1
1
35'

Gospodarze w ataku, jednak potrafią się tylko zbliżyć pod pole karne Liverpoolu.

2
1
1
1
1
32'

Trent Alexander-Arnold uderzał pod poprzeczkę z ok. ośmiu metrów. Po raz kolejny kapitalnie w bramce zachował się Ramsdale!

2
1
3
30'

Salah urwał się w polu karnym obrońcy. Zdołał uderzyć z okolic narożnika pola bramkowego. Aaron Ramsdale nogą odbił piłkę!

3
1
2
1
3
27'

Mecz ma momenty. A przecież my liczymy na więcej. Kilka spięć to stanowczo zbyt mało, aby nas zadowolić.

1
2
2
1
1
24'

Kontra Liverpoolu. Jednak w ostatnim momencie Jones został zatrzymany.

1
1
1
2
22'

Liverpool ożywił się, przed momentem musiał interweniować bramkarz. Z bliska chciał go pokonać Jones.

2
1
1
20'

Problemy z piłką. Uszło z niej powietrze. Na szczęście piłkarze szybko zdiagnozowali problem.

1
2
1
1
17'

Strzelał z ok. 15 metrów David McGoldrick, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy. Adrian wybił ją na korner.

2
1
1
16'

The Reds pod polem karnym gospodarzy, ale wszystko dzieje się cały czas w bardzo wolnym tempie.

2
1
2
13'

Cały czas Liverpool częściej utrzymuje się przy piłce. Rywale szans zamierzają szukać w kontrach.

2
1
1
1
1
10'

Firmino sam na sam z bramkarzem. Golkiper ręką odbił uderzenie!

5
1
2
1
5
8'

Liverpool długo rozgrywa swoje akcja, Wszystko dzieje się na połowie The Reds.

1
1
2
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki doszedł David McGoldrick. Piłkę odbił bramkarz. Jednak nawet gdyby padł gol to by nie został uznany. Napastnik był na spalonym.

2
1
1
3'

W pierwszych minutach gra toczy się w środku pola. Sporo niedokładności.