West Ham ani jednego celnego strzału dziś...

1
1
2
77'

Szybka akcja MU, dobry strzał Greenwooda, ale prosto w słupek! Fabiański był tu bez szans!

2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Brzydki wślizg na Coufalu.

74'

Zepsuta teraz kontra Manchesteru, podania nie w tempo...

20:11
1
70'

Sporo chaosu teraz w środku pola...

1
65'

Fernandes wybiega na sam na sam, ale Fabiański wychodzi i zagarnia piłkę! Obaj potrzebują jednak pomocy lekarzy, zderzyli się.

1
6
5
1
64'

Świetna centra na Bowena, a ten nieobstawiony z kilku metrów nie trafia głową! Na domiar złego napastnik pali akcję.

2
62'

West Ham United. Schodzi: Benjamin Johnson. Wchodzi: Said Benrahma.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Benjamin Johnson #31
1
1
62'
61'

Kontra WHU, pędzi Antonio, wbiega Soucek, ale traci piłkę w tłoku. Jeszcze nie koniec, Bowen centruje na głowę Soucka, ale Czech strzela niecelnie.

2
1
60'

Fernandes z dystansu i fenomenalnie Fabiański!

8
4
2
59'

Bowen źle półwoleja, jeszcze chce to poprawić Soucek pod bramką, ale powstrzymany przez Maguire'a.

57'

Antonio zza pola karnego, piłka po jego strzale odbita na rzut rożny.

56'

Rashford długo zbiera się do uderzenia, aż w końcu jego próba zostaje zablokowana.

1
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Craig Dawson. Fernandes dośrodkowywał na McTominaya, ale to stoper WHU wbił piłkę do własnej siatki. Gospodarze prowadzą!

West Ham United
2
2
2
12
17
53'

Greenwood płasko pod bramkę, wbiega Rashford i Coufal to przecina dość niepewnie. Było blisko bramki samobójczej.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

4
49'

Manchester w ataku pozycyjnym, West Ham nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

czas Druga połowa
45'

Doliczono dwie minuty, ale to jest męczarnia dla wszystkich.

1
1
1
41'

West Ham jeszcze bez strzału w meczu...

1
1
3
2
3
39'

Centra na głowę Rashforda, jest strzał, ale łapie to Fabiański.

1
37'

Uwaga, Greenwood technicznie i kapitalnie broni Fabiański!

6
2
3
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Wyciął napędzonego Antonio.

1
34'

... ale goście odpierają atak. Pogubił się w dryblingu Rashford i wszystko zwolnił.

1
33'

Mogła być groźna kontra WHU, ale Bowen gra za plecy Rice'owi, ten przez to źle przyjął piłkę. Szykuje się odpowiedź MU...

30'

Kolejna dobra interwencja Fabiańskiego, znowu wyłapał trudną piłkę pod presją. Manchester zaczyna dominować.

4
2
1
27'

Przerwa w grze Maguire potrzebuje pomocy lekarzy.

2
25'

Świetne dośrodkowanie na Rashforda, a ten myli się z kilku metrów głową! Powinno być 1:0, nikt go nie krył!

2
2
23'

Dużo gry fizycznej, spokojniejszy fragment gry.

1
18'

Wysoka piłka na Bowena, Henderson leci do niej jak Superman i z problemami ją wybija. Gra przerwana, Bowen potrzebuje pomocy lekarzy po tym starciu.

3
3
2
15'

Bowen teraz ostro potraktowany przez Freda w środku pola. Przerwał kontrę, ale obyło się bez kartki. Ma szczęście Brazylijczyk.

2
3
1
2
12'

Wymiana ciosów, jednak chybionych. Za mało ludzi z przodu ma West Ham, a Manchesterowi szybko kończy się przestrzeń do grania.

2
1
1
8'

Oba zespoły starają się grać dość szeroką piłkę, ale bardziej dynamiczny wydaje się na razie West Ham.

5
2
1
2
5'

Pędzie Antonio, próbuje szukać Bowena w polu karnym, ale podanie zablokowane. MU w ataku pozycyjnym.

5
1
4'

Pierwsza okazja MU, ale delikatny strzał Greenwooda spokojnie łapie Fabiański.

7
3
2'

West Ham gra wysoko, szybko, szuka Antonio. Będzie korner dla gości.