Manchester United
35' Aaron Wan-Bissaka 49' Scott McTominay 53' Craig Dawson 76' Marcus Rashford 90+1' Daniel James
1:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec! Manchester United dalej wiceliderem!

Żółtą kartkę otrzymał Daniel James. A doliczono 3 minuty.

Zaczął się doliczony czas gry. Nie wiemy, ile do końca, ale WHU nie ma pomysłu na grę z przodu...

Wysoka piłka od Antonio na pole karne, łapie to Henderson.

Co ciekawe, manchester wciąż bez żadnej zmiany.

Nie najlepsza teraz obrona Fabiańskiego, ale koledzy w porę asekurowali.

West Ham szarpie grę, ale jest niedokładny z przodu...

Dobrze teraz Fabiański piąstkuje centrę Fernandesa.

West Ham ani jednego celnego strzału dziś...

Szybka akcja MU, dobry strzał Greenwooda, ale prosto w słupek! Fabiański był tu bez szans!

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Brzydki wślizg na Coufalu.

Zepsuta teraz kontra Manchesteru, podania nie w tempo...

Sporo chaosu teraz w środku pola...

Fernandes wybiega na sam na sam, ale Fabiański wychodzi i zagarnia piłkę! Obaj potrzebują jednak pomocy lekarzy, zderzyli się.

Świetna centra na Bowena, a ten nieobstawiony z kilku metrów nie trafia głową! Na domiar złego napastnik pali akcję.

West Ham United. Schodzi: Benjamin Johnson. Wchodzi: Said Benrahma.

Kontra WHU, pędzi Antonio, wbiega Soucek, ale traci piłkę w tłoku. Jeszcze nie koniec, Bowen centruje na głowę Soucka, ale Czech strzela niecelnie.

Fernandes z dystansu i fenomenalnie Fabiański!

Bowen źle półwoleja, jeszcze chce to poprawić Soucek pod bramką, ale powstrzymany przez Maguire'a.

Antonio zza pola karnego, piłka po jego strzale odbita na rzut rożny.

Rashford długo zbiera się do uderzenia, aż w końcu jego próba zostaje zablokowana.

Gol samobójczy! Craig Dawson. Fernandes dośrodkowywał na McTominaya, ale to stoper WHU wbił piłkę do własnej siatki. Gospodarze prowadzą!

Greenwood płasko pod bramkę, wbiega Rashford i Coufal to przecina dość niepewnie. Było blisko bramki samobójczej.

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

Manchester w ataku pozycyjnym, West Ham nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

Wracamy do gry! Czy padną gole?

Przerwa! Rozczarowuje ten mecz...

Doliczono dwie minuty, ale to jest męczarnia dla wszystkich.

West Ham jeszcze bez strzału w meczu...

Centra na głowę Rashforda, jest strzał, ale łapie to Fabiański.

Uwaga, Greenwood technicznie i kapitalnie broni Fabiański!

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Wyciął napędzonego Antonio.

... ale goście odpierają atak. Pogubił się w dryblingu Rashford i wszystko zwolnił.

Mogła być groźna kontra WHU, ale Bowen gra za plecy Rice'owi, ten przez to źle przyjął piłkę. Szykuje się odpowiedź MU...

Kolejna dobra interwencja Fabiańskiego, znowu wyłapał trudną piłkę pod presją. Manchester zaczyna dominować.

Przerwa w grze Maguire potrzebuje pomocy lekarzy.

Świetne dośrodkowanie na Rashforda, a ten myli się z kilku metrów głową! Powinno być 1:0, nikt go nie krył!

Dużo gry fizycznej, spokojniejszy fragment gry.

Wysoka piłka na Bowena, Henderson leci do niej jak Superman i z problemami ją wybija. Gra przerwana, Bowen potrzebuje pomocy lekarzy po tym starciu.

Bowen teraz ostro potraktowany przez Freda w środku pola. Przerwał kontrę, ale obyło się bez kartki. Ma szczęście Brazylijczyk.

Wymiana ciosów, jednak chybionych. Za mało ludzi z przodu ma West Ham, a Manchesterowi szybko kończy się przestrzeń do grania.

Oba zespoły starają się grać dość szeroką piłkę, ale bardziej dynamiczny wydaje się na razie West Ham.

Pędzie Antonio, próbuje szukać Bowena w polu karnym, ale podanie zablokowane. MU w ataku pozycyjnym.

Pierwsza okazja MU, ale delikatny strzał Greenwooda spokojnie łapie Fabiański.

West Ham gra wysoko, szybko, szuka Antonio. Będzie korner dla gości.

Zaczynamy!

Kto wygra mecz?

Sytuacja obu ekip w tabeli przed meczem:

3. Manchester United 54 pkt.

5. West Ham United 48 pkt.

MU może wrócić na pozycję wicelidera tabeli, jeśli wygra. W przypadku zwycięstwa WHU zrówna się punktami z czwartą Chelsea.

Sędziować będzie Martin Atkinson.

Łukasz Fabiański w pierwszym składzie gości!

Kto by pomyślał, że to będzie mecz w czubie ligi... Zamykamy niedzielę z Premier League! Dobry wieczór, zapraszamy na relację ze starcia Manchesteru United z West Hamem United!