01 maj 2021 13:30
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Sergio Aguero celnie strzelił z ostrego kąta, ale piłkę na korner odbił Vicente Guaitę.

1
87'

Man City cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

85'

Ołeksandr Zinczenko nieprzepisowo powstrzymywał rywala i Orły będą miały rzut wolny.

84'

Bezpańską piłkę spokojnie opanował Ederson i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Sterlingu otrzymał Cheikhou Kouyate.

Crystal Palace
81'

Raheem Sterling został sfaulowany w okolicy pola karnego Orłów.

79'

Raheem Sterling został zablokowany w polu karnym gospodarzy, z czego oczywiście nie jest zadowolony.

77'

Czas ucieka, a Crystal Palace w żaden sposób nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Edersona.

74'

Niecelny strzał oddał Joao Cancelo i rywalizację od własnej bramki rozpocznie Vicente Guaita.

72'

Po zmianie stron ekipa Orłów jest bezradna. Cały czas w ofensywie znajdują się The Citizens, którzy szukają swojego trzeciego trafienia podczas tego starcia.

1
70'

Tabela Premier League:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
1
65'

Christian Benteke uratował swój zespół przed stratą kolejnego gola. Tym razem na bramkę Orłów uderzał Aymeric Laporte.

63'

Raheem Sterling trafił w słupek! Goście byli o krok od strzelenia trzeciego gola.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres.

Manchester City wygrywa już 2:0! Ferran Torres przymierzył technicznie z linii pola karnego i pokonał Vicente Guaitę.

2
1
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Benjamin Mendy.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Benjamin Mendy zagrał dokładne podanie do Sergio Aguero, który dobrze opanował futbolówkę i mniej więcej z 10 metrów huknął pod poprzeczkę nie do obrony. Ładna bramka Argentyńczyka.

4
2
1
57'

Przyjezdni wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

55'

Posiadanie piłki:

Crystal Palace - 29 proc.

Manchester City - 71 proc.

1
1
53'

The Citizens bez pośpiechu konstruują swój atak pozycyjny.

51'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla ekipy Crystal Palace.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Milivojević.

Tak
Nie
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania na Selhurst Park w Londynie.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

41'

Niecelnie z ostrego kąta huknął Ferran Torres. Ciekawy fragment konfrontacji w Londynie.

39'

Tym razem obok bramki strzelił Eberechi Eze. Wszystko spokojnie kontrolował Ederson.

38'

W niezłej sytuacji przestrzelił Sergio Aguero i grę od własnej bramki rozpocznie Vicente Guaita.

36'

Gabriel Jesus trafił do siatki, ale wcześniej był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał.

34'

Atakowali goście, a Sergio Aguero wywalczył rzut rożny.

32'

Strzały (celne):

Crystal Palace - 4 (2)

Manchester City - 2 (0)

30'

Jairo Riedewald uderzył bardzo niecelnie z linii pola karnego i piłkę do gry wprowadzi Ederson.

28'

Piłkarze Orłów wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

26'

Wilfried Zaha znalazł się na pozycji spalonej.

23'

Fernandinho zatrzymał szarżującego Wilfrieda Zahy, ale gospodarze będą mieli rzut z autu.

22'

Crystal Palace rozpocznie grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

20'

Aktualna tabela Premier League:

1
17'

The Citizens spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny.

15'

Nieudanie z narożnika pola karnego uderzył Raheem Sterling i grę od własnej bramki rozpocznie Vicente Guaita.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
11'

Niecelnie po dośrodkowaniu z prawej flanki główkował Christian Benteke.

10'

Crystal Palace - 26 proc.

Manchester City - 74 proc.

7'

Faulowany był Gabriel Jesus i będzie rzut wolny dla Man City.

1
3'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się Orły.

1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
Czy Manchester City pokona Crystal Palace?
Tak
Nie
12:08

Potyczkę poprowadzi sędzia David Coote.

12:08

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 34. kolejki Premier League Crystal Palace - Manchester City. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 13:30.