Żółtą kartkę otrzymał Luke Ayling.

Leeds United
1
86'

Uspokoiła się gra po drugiej bramce dla Brighton. Odpowiedzieć próbują piłkarze Leeds, którzy wymieniają piłkę na połowie rywali.

1
82'

Strzał Mateusza Klicha z półwoleja daleko od bramki.

1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Fantastycznie zrobił to Anglik. Welbeck popisał się fantastycznym przyjęciem w polu karnym rywali. Napastnik "Mew" oddał strzał po długim rogu i nie dał szans golkiperowi gości.

Brighton and Hove Albion
5
2
1
79'
ZMIANA

. Schodzi: Diego Llorente. Wchodzi: Pablo Hernandez.

76'

Huknął z woleja Stuart Dallas! Jego strzał przeleciał tuż ponad bramką.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Trossard.

1
75'

Kolejne nieudane dośrodkowanie Jacka Harrisona z rzutu wolnego. Leeds po przejęciu piłki próbowało jeszcze akcji pozycyjnej. Znów centra w pole karne gospodarzy i dobre zachowanie jednego z defensorów Brighton.

1
1
73'

Dobre prostopadłe podanie Mateusza Klicha w stronę Tylera Robertsa. Piłkę przejął Rodrigo, jednak jego strzał został zablokowany.

1
71'

Mateusz Klich i Yves Bissouma starli się przy linii końcowej. Od własnej bramki rozpocznie golkiper Leeds.

69'

Nie mają pomysłu na atak pozycyjny zawodnicy Leeds. To Brighton jest zespołem konkretniejszym w drugiej połowie. Podenerwowany Marcelo Bielsa.

66'

Dobra akcja "Mew". Dośrodkowanie w kierunku Joela Veltmana. Holender bez zastanowienia oddał uderzenie, które zostało zablokowane przez jednego z defensorów gości.

1
63'

Spokojne ostatnie minuty na stadionie w Brighton. Nie opanował piłki przy linii bocznej Luke Ayling. Od autu rozpoczną gospodarze.

1
61'

Tym razem nieładny faul w środku Rodrigo Moreno, który chwilę wcześniej wszedł na boisko.

1
60'
ZMIANA

. Schodzi: Patrick Bamford. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

59'

Faul Dannego Welbecka w polu karnym rywali. Od rzutu wolnego rozpocznie Leeds.

55'

Dośrodkowanie Stuarta Dallasa w pole karne Brighton. Znów piłkę łapie golkiper gospodarzy. W dzisiejszym meczu Patrick Bamford nie miał jeszcze okazji, aby skorzystać z górnej piłki.

2
54'

Złe podanie Robina Kocha w kierunku Jacka Harrisona. Od bramki rozpocznie Brighton.

1
52'

Kolejna dobra okazja dla Brighton! Prostopadłe podanie w stronę Dannego Welbecka. Anglik próbował zgrywać piłkę do Leandro Trossarda. Futbolówkę musnął po drodze golkiper Leeds. Gdyby nie jego interwencja najprawdopodobniej byłoby 2:0.

2
3
51'

Miękkie dośrodkowanie Bena White'a w pole karne Leeds. Dobrze reaguje Illan Meslier, który łapie piłkę.

1
48'

Kolejne zbyt niskie dośrodkowanie w wykonaniu Jacka Harrisona z rzutu rożnego. Piłkę wybijają zawodnicy Brighton.

2
1
1
46'

Pierwsza akcja Brighton w drugiej połowie i już bardzo groźna. Szarża w wykonaniu Dana Burna, który podawał w pole karne do Joela Veltmana. Holender przestrzelił nad bramką.

3
46'
ZMIANA

. Schodzi: Ezgjan Alioski. Wchodzi: Ian Carlo Poveda.

Ian Carlo Poveda #18
Ezgjan Alioski #5
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
1
1
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

1
3
1
44'

Indywidualna akcja Luke'a Aylinga. Zawodnik Leeds United zszedł na lewą nogę w polu karnym rywali i oddał strzał. Ten został jednak zablokowany przez defensorów Brighton.

2
42'

Tym razem to Danny Welbeck był w bardzo dobrej sytuacji. Anglik dostał piłkę od kolegi z drużyny, wbiegł w pole karne i strzelił tuż obok dalszego słupka.

2
41'

Błąd Diego Llorente mógł zakończyć się fatalnie dla jego zespołu. Danny Welbeck przejął futbolówkę w polu karnym Leeds i podawał do Leandro Trossarda. Ten źle trafił w piłkę.

2
1
39'

Złe wybicie piłki w wykonaniu Illana Meslier. Od autu rozpocznie Brighton.

1
1
37'

Próbował przebić się prawą stroną Pascal Gross. Niemiec zatrzymany przez swojego rodaka - Robina Kocha. Tym razem rzut rożny dla Brighton.

2
1
35'

Siódmy rzut rożny dla Leeds United. Dośrodkowanie zbyt głębokie i piłkę łapie Robert Sanchez.

1
33'

Napierają zawodnicy Marcelo Bielsy. Kolejny korner dla Leeds. Po raz kolejny nic z tego nie wynika.

1
32'

Odpowiedź Leeds United. Dośrodkowanie z prawej strony zablokowane przez obrońców rywali. Rzut rożny dla gości.

1
31'

Ben White przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i dośrodkowywał w pole karne Leeds. Dobrze zareagowali defensorzy "Pawi".

1
29'

Ładnie przyjął piłkę przed polem karnym Jack Harrison. Jego strzał z półwoleja przeleciał jednak nad bramką.

25'

Znów przy piłce zawodnicy Leeds United, którzy po raz kolejny próbują ataku pozycyjnego. Dobre ostatnie minuty w wykonaniu podopiecznych Marcelo Bielsy.

1
24'

Próbował przebić się lewą stroną Danny Welbeck. Anglik zatrzymany przez Luke'a Aylinga.

1
22'

Znów dobrze ustawieni obrońcy gospodarzy przy stałym fragmencie gry.

1
21'

Zamieszanie w polu karnym Brighton. Obaj defensorzy "Mew" mieli problem z wybiciem piłki. W końcu im się udało. Rzut rożny dla Leeds United.

20'

Ciekawa próba Diego Llorente. Hiszpan próbował przelobować gollkipera rywali, który był oddalony od swojej bramki.

1
18'

W końcu przyspieszyli piłkarze Leeds. Szybka wymiana podań i w ostatniej chwili piłkę wybijają defensorzy "Mew".

1
17'

Próbowali wyjść z kontrą zawodnicy Brighton. Zwolnili nieco jednak akcję. Danny Welbeck traci piłkę.

14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pascal Gross. Bardzo dobrze wykonana jedenastka przez Niemca. Golkiper gości bez szans.

6
1
13'

Jedenastka dla Brighton! Danny Welbeck był przytrzymywany przez Ezgjana Alioskiego w polu karnym.

2
3
10'

Strzał Pascala Grossa zza pola karnego zablokowany.

3
9'

Ponownie dobrze ustawieni obrońcy Brighton. Gospodarze przy piłce.

1
8'

Dośrodkowanie Mateusza Klicha. Jeden z defensorów gospodarzy wybija piłkę. Rzut rożny dla Leeds.

1
1
7'

Indywidualna akcja Leandro Trossarda. Pomocnik Brighton zszedł na lewą nogę w polu karnym rywali. Jego strzał z łatwością wybronił Illan Meslier.

5'

Dobrze pokazał się po lewej stronie Mateusza Klicha. Dośrodkowanie reprezentanta Polski jednak bardzo niedokładne.

1
2'

Dużo walki w środku pola na początku spotkania. Dan Burn faulował w środku pola, chwilę później starcie przy linii bocznej.

15:51

Spotkanie poprowadzi sędzia Chris Kavanagh.

15:51

W pierwszym składzie Pawi znalazł się Mateusz Klich. Inny z reprezentantów Polski - Jakub Moder - rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.