Manchester United w natarciu. Szukają wyrównania gospodarze.

2
1
4
84'

Piłka spadła pod nogi Bruno Fernandesa, ten jednak skiksował i przestrzelił z pola karnego!

3
3
1
7
82'

Denerwuje się Cavani, który staranował rywala. Sędzia dostrzegł faul, swoje usłyszał liniowy.

2
80'
78'

United. Schodzi: Amad Diallo. Wchodzi: Bruno Fernandes.

78'

Sprzed pola karnego uderzył James Maddison, ale obok bramki.

1
3
77'

Starają się coś zdziałać gospodarze, ale niewiele im wychodzi. Goście mają potyczkę pod kontrolą.

1
1
76'

Pierwsza od dłuższego czasu próba Manchesteru United, ale Alex Telles źle rozwiązał sytuację.

1
1
3
73'

Vardy do Tielemansa, a ten zamiast w piłkę wjechał całym ciałem w słupek. Musiało zaboleć.

5
1
1
70'

Akcja United przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
3
1
69'

Gracze Leicester starają się wciągnąć rywala, skontrować go i zamknąć mecz.

1
66'

Gol! Strzelił Caglar Soyuncu. Asystował mu Marc Albrighton. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na piąty metr, a stamtąd Soyuncu głową pokonał de Geę. 1:2!

13
6
3
9
66'

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Edinson Cavani.

66'

United. Schodzi: Anthony Elanga. Wchodzi: Marcus Rashford.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Anthony Elanga #56
65'
61'

Zdecydowanie zaatakowali goście, coraz większe problemy ma Manchester United.

1
1
2
59'

Kelechi Iheanacho kilka metrów przed bramką, ale David de Gea uratował zespół! Snajper powinien się jednak lepiej zachować w tej sytuacji.

7
5
2
2
2
54'

Do dośrodkowania doszedł Greenwodd, piłkę jednak zdołał wybić obrońca.

1
51'

Uderzał Kelechi Iheanacho, ale bardzo niecelnie.

50'

Leicester dość spokojnie rozgrywa piłkę, gospodarze czekają na to co zrobi rywal.

47'

Ndidi starał się uderzać, ale niewiele dobrego z tego wyszło.

46'

Gramy po przerwie!

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Szybkie wyjście Leicester, ale Varrdy zamiast w piłkę kopnął w jednego z graczy.

1
1
1
1
1
41'

Atak pozycyjny United, wszystko jednak dzieje się bardzo wolno.

38'

Brakuje okazji, niewiele dzieje się na boisku. Coraz bliżej przerwy.

35'

Akcja gospodarzy przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

33'

Sporo podań, ale wszystko najczęściej dzieje się w okolicach środka boiska.

30'

Dwa kwadranse za nami. Momenty były, ale w meczu sporo piłkarskich szachów.

27'

Dośrodkowanie Tielemansa omal nie spadło za plecy bramkarza. Będzie rzut rożny.

1
27'

Leicester wysoko atakuje gospodarzy i przynosi to skutek. Akcjom drużyn brakuje tempa.

1
1
24'

Manchester United przejął inicjatywę i rozgrywa piłkę na połowie Leicester City.

22'

Kolejna próba United, tym razem jednak zabrakło uderzenia.

18'

Leicester po stracie bramki w ataku. Wydawało się, że goście mają mecz pod kontrolą, ale dali się zaskoczyć.

15'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Anthony Elanga. Pierwsze wyjście gospodarzy i już remis! Elanga do Greenwooda, ten wpadł w pole karne i strzałem w kierunku dalszego słupka trafił na 1:1!

4
14'

Duże opady deszczu nad stadionem, murawa jest śliska. Lepiej radzą sobie na niej goście.

13'

Leicester cały czas w ataku, goście chcą szybko załatwić sprawę. Manhester United bezradny.

1
10'

Gol! Strzelił Luke Thomas. Asystował mu Youri Tielemans. Tielemans uciekł prawą stroną i dośrodkował na szósty metr. Do piłki doszedł Thomas i pięknym, mierzonym strzałem z powietrza pokonał bramkarza. 0:1!

6
9'

Cały czas przeważają goście. Gospodarze grający w dość mocno zmienionym składzie mają jak na razie problemy.

1
7'

Telles dostał trochę po głowie i teraz leży i dochodzi do siebie. Zaraz wstanie.

1
1
1
1
6'

Rzut rożny dla goście, ale całą zabawę zakończyło sponiewieranie Tellesa w jego polu karnym.

1
3'

Leicester stara się wysoko atakować United. Niewiele dzieje się w pierwszych minutach.