Premier League: 37. kolejka
18 maj 2021 21:15
90+8'

Centra w pole karne Chelsea. Dobra asekuracja ze strony Bena Chilwella. Od swojej bramki rozpocznie Edouard Mendy.

1
90+7'

Dużo zamieszania na murawie w ostatnich minutach.

1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey.

Leicester City
1
90+4'

Posypią się żółte kartki.

2
90+3'

Puszczają nerwy zawodnikom. Przepychanka na boisku!

3
1
90+1'

Chelsea FC. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Olivier Giroud.

1
1
1
2
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Edouard Mendy.

90+1'

Sędzia doliczył pięć minut.

90'

Świetna okazja Ayoze Pereza. Zawodnik Leicester nie trafił do bramki z ok. 12 metrów! Ależ pudło Hiszpana!

89'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans.

88'

Chelsea FC. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Kurt Zouma.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

87'

Cesar Azpilicueta ucierpiał w starciu z Caglarem Soyuncu. Hiszpan leży na murawie.

86'

Dobra interwencja Mateo Kovacicia przy linii bocznej.

1
85'

Dobra akcja w wykonaniu Chelsea. Timo Werner do Christiana Pulisicia. Amerykanin próbował przedryblować defensora Leicester ale ten wybija piłkę na rzut rożny.

83'

Zbyt długo z podaniem czekał Iheanacho. Nigeryjczyk stracił piłkę na swojej połowie. W ataku "The Blues".

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Fofana.

1
1
80'

Pressing w wykonaniu piłkarzy Leicester. Dobrze wychodzą spod niego zawodnicy "The Blues".

79'

Uderzenie z przewrotki Timo Wernera. Jego strzał przeleciał daleko od bramki Schmeichela.

1
1
79'

Ricardo Pereira faulował Bena Chilwella przy linii końcowej. Rzut wolny dla Chelsea z dobrej pozycji.

2
1
77'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Dobre wejście Nigeryjczyka. Mateo Kovacić stracił piłkę na swojej połowie. Wilfred Ndidi wypatrzył Iheanacho w polu karnym rywali. Napastnik Leicester precyzyjnym strzałem pokonał golkipera Chelsea.

4
5
3
1
2
76'

Próbował zabrać się z piłką Christian Pulisić. Piłkarz Chelsea zatrzymany przez Youriego Tielemansa.

74'

Spokojne ostatnie minuty na Stamford Bridge. Aktualnie przy piłce utrzymują się zawodnicy "Lisów".

71'

Strzał w środek bramki Ayoze Pereza zza linii pola karnego. Z łatwością broni golkiper Chelsea.

69'

Próbowali odpowiedzieć piłkarze Leicester. Dośrodkowanie w kierunku Vardy'ego i dobra interwencja Jamesa.

67'

Gol! Strzelił Jorginho. Włoch pokonuje golkipera "Lisów" z rzutu karnego. 2:0 dla "The Blues"!

Chelsea FC
4
3
66'

Po weryfikacji VAR, Mike Dean podyktował jedenastkę. Rzut karny dla "The Blues"!

65'

Timo Werner faulowany w polu karnym Leicester. Czekamy na decyzję sędziego.

3
64'

Bardzo dobre podanie Kovacicia w kierunku Wernera. Niemiec pognał z piłką na bramkę i uderzył ale zbyt słabo. Z łatwością broni Schmeichel.

63'

Próbował z prawej strony dośrodkowywać Albrighton. Centra piłkarza "Lisów" zablokowana przez Chilwella. Znów rzut rożny dla Leicester.

62'

Rzut rożny dla Leicester City. Zbyt krótkie dośrodkowanie i z łatwością piłkę wybijają zawodnicy Chelsea.

1
59'

Pulisić niedokładnie odgrywał do Azpilicuety po prawej stronie.

57'

Dobrze z piłką w środku pola obrócił się Timo Werner. Napastnik gospodarzy nieprzepisowo zatrzymany przez Wesleya Fofanę.

55'

Rzut wolny dla Leicester. Dośrodkowanie w pole karne "The Blues". Defensorzy Chelsea wybijają futbolówkę.

1
54'

Wraca na boisko Mason Mount. Widać jednak, że cierpi młody zawodnik Chelsea.

51'

Mason Mount ucierpiał w starciu z Ayoze Perezem. Leży na murawie Anglik.

49'

Soyuncu odpycha Pulisicia. Rzut wolny dla Chelsea.

48'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Rzut rożny dla Chelsea. Dośrodkowanie w kierunku Ruedigera. Niepilnowany defensor "The Blues" z bliskiej odległości strzelił udem i z łatwością pokonał Schmeichela.

4
4
46'

Próbowało przebić się lewą stroną Leicester City. Dobra asekuracja ze strony Jamesa.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
43'

Kolejna świetna akcja z prawej strony w wykonaniu "The Blues". Mount dogrywał w kierunku Pulisicia, jednak Amerykanina wyprzedził golkiper "Lisów".

42'

Za chwilę przerwa. Pierwsza połowa o wiele lepsza w wykonaniu Chelsea.

40'

Dośrodkowanie w kierunku Vardy'ego. Jeden z defensorów Chelsea wybija piłkę. Rzut rożny dla gości.

39'

Azpilicueta zagrywał do Wernera, który znajdował się na jedenastym metrze. Strzał napastnika "The Blues" zablokowany. Nie ma dziś szczęścia Niemiec.

38'

Ciekawa akcja w wykonaniu gospodarzy. Podanie w kierunku Azpilicuety. Ten zgrywał do Mounta. Anglik oddał strzał z półwoleja, który przeleciał wysoko nad poprzeczką.

37'

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy "The Blues".

35'

Kolejny anulowany gol. Znów do siatki trafił Timo Werner. Niemiec zagrywał jednak ręką i wciąż 0:0.

33'

Dobrze wychodził na czystą pozycję Timo Werner. Jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów Leicester.

32'

Chelsea FC. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Mateo Kovacić.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Ayoze Perez.

28'

Świetnie obrócił się z piłką Mason Mount. Anglik od razu oddał strzał, który z trudnością broni golkiper "Lisów".

1
27'

Traci futbolówkę Pulisić. Próbowali wyjść z kontry piłkarze Leicester. Złe podanie w kierunku Vardy'ego. Znów przy piłce Chelsea.

2
26'

Ciekawy strzał Jamiego Vardy'ego jednak wysoko nad bramką.

25'

Dośrodkowanie Albrightona w pole karne Chelsea. Wybijają defensorzy "The Blues" i mamy rzut rożny dla gości.

24'

Brzydki faul Masona Mounta. Rzut wolny dla Leicester City z dobrej pozycji.

22'

Timo Werner trafił do siatki! Niemiecki napastnik był jednak na spalonym. Wciąż 0:0.

19'

Nie będzie jedenastki! Gramy dalej.

18'

Werner przewraca się w polu karnym rywali. Napastnik "The Blues" domaga się rzutu karnego.

16'

Faulowany w środku pola Pulisić. Sędzia spotkania upomina Soyuncu.

2
1
1
1
1
14'

Zbyt mocne podanie prostopadłe w kierunku Bena Chilwella. Od autu rozpocznie Leicester.

1
1
1
1
2
13'

Przejęło piłkę na połowie rywala Leicester City. Centra w kierunku Vardy'ego ale dobrze interweniuje James.

3
2
2
2
2
12'

Bardzo ciekawy początek spotkania!

11'

Akcja "The Blues" z prawej strony. Przewrócił się jednak N'Golo Kante i Leicester może na chwilę odetchnąć.

9'

Kolejna groźna akcja Chelsea! Tym razem z ostrego kąta próbował Kante. Dobrze broni jednak Schmeichel.

8'

Pokazał się na prawej stronie Mason Mount. Szybko dobiegli do niego defensorzy "Lisów", którzy wybijają piłkę na aut.

1
6'

Słabe uderzenie Reece'a Jamesa z dalekiej odległości. Od bramki rozpocznie Leicester.

5'

Dośrodkowanie w kierunku Azpilicuety. Piłka przeleciała za plecy Hiszpana i ten nie miał jak uderzyć.

4'

Świetnie zabrał się Werner, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Niemiec podał do Chilwella, a ten przestrzelił obok dalszego słupka.

1
2'

Dośrodkowanie Soyuncu w pole karne Chelsea. Dobrze ustawieni defensorzy gospodarzy.

1
1'

Od autu piłkę wyrzucało Leicester. Złe zagranie i aktualnie to "The Blues" znów mają futbolówkę.