Chelsea FC
48' Antonio Ruediger 67' Jorginho 87' Cesar Azpilicueta 90+1' Edouard Mendy
Leicester City
31' Ayoze Perez 77' Kelechi Iheanacho 81' Wesley Fofana 89' Youri Tielemans 90+4' Daniel Amartey
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania na Stamford Bridge! Chelsea pokonuje "Lisy" 2:1 po emocjonującym meczu. "The Blues" przeskakują w tabeli Leicester City.

Centra w pole karne Chelsea. Dobra asekuracja ze strony Bena Chilwella. Od swojej bramki rozpocznie Edouard Mendy.

Dużo zamieszania na murawie w ostatnich minutach.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey.

Posypią się żółte kartki.

Puszczają nerwy zawodnikom. Przepychanka na boisku!

Chelsea FC. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Olivier Giroud.

Żółtą kartkę otrzymał Edouard Mendy.

Sędzia doliczył pięć minut.

Świetna okazja Ayoze Pereza. Zawodnik Leicester nie trafił do bramki z ok. 12 metrów! Ależ pudło Hiszpana!

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans.

Chelsea FC. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Kurt Zouma.

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

Cesar Azpilicueta ucierpiał w starciu z Caglarem Soyuncu. Hiszpan leży na murawie.

Dobra interwencja Mateo Kovacicia przy linii bocznej.

Dobra akcja w wykonaniu Chelsea. Timo Werner do Christiana Pulisicia. Amerykanin próbował przedryblować defensora Leicester ale ten wybija piłkę na rzut rożny.

Zbyt długo z podaniem czekał Iheanacho. Nigeryjczyk stracił piłkę na swojej połowie. W ataku "The Blues".

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Fofana.

Pressing w wykonaniu piłkarzy Leicester. Dobrze wychodzą spod niego zawodnicy "The Blues".

Uderzenie z przewrotki Timo Wernera. Jego strzał przeleciał daleko od bramki Schmeichela.

Ricardo Pereira faulował Bena Chilwella przy linii końcowej. Rzut wolny dla Chelsea z dobrej pozycji.

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Dobre wejście Nigeryjczyka. Mateo Kovacić stracił piłkę na swojej połowie. Wilfred Ndidi wypatrzył Iheanacho w polu karnym rywali. Napastnik Leicester precyzyjnym strzałem pokonał golkipera Chelsea.

Próbował zabrać się z piłką Christian Pulisić. Piłkarz Chelsea zatrzymany przez Youriego Tielemansa.

Spokojne ostatnie minuty na Stamford Bridge. Aktualnie przy piłce utrzymują się zawodnicy "Lisów".

Strzał w środek bramki Ayoze Pereza zza linii pola karnego. Z łatwością broni golkiper Chelsea.

Próbowali odpowiedzieć piłkarze Leicester. Dośrodkowanie w kierunku Vardy'ego i dobra interwencja Jamesa.

Gol! Strzelił Jorginho. Włoch pokonuje golkipera "Lisów" z rzutu karnego. 2:0 dla "The Blues"!

Po weryfikacji VAR, Mike Dean podyktował jedenastkę. Rzut karny dla "The Blues"!

Timo Werner faulowany w polu karnym Leicester. Czekamy na decyzję sędziego.

Bardzo dobre podanie Kovacicia w kierunku Wernera. Niemiec pognał z piłką na bramkę i uderzył ale zbyt słabo. Z łatwością broni Schmeichel.

Próbował z prawej strony dośrodkowywać Albrighton. Centra piłkarza "Lisów" zablokowana przez Chilwella. Znów rzut rożny dla Leicester.

Rzut rożny dla Leicester City. Zbyt krótkie dośrodkowanie i z łatwością piłkę wybijają zawodnicy Chelsea.

Pulisić niedokładnie odgrywał do Azpilicuety po prawej stronie.

Dobrze z piłką w środku pola obrócił się Timo Werner. Napastnik gospodarzy nieprzepisowo zatrzymany przez Wesleya Fofanę.

Rzut wolny dla Leicester. Dośrodkowanie w pole karne "The Blues". Defensorzy Chelsea wybijają futbolówkę.

Wraca na boisko Mason Mount. Widać jednak, że cierpi młody zawodnik Chelsea.

Mason Mount ucierpiał w starciu z Ayoze Perezem. Leży na murawie Anglik.

Soyuncu odpycha Pulisicia. Rzut wolny dla Chelsea.

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Rzut rożny dla Chelsea. Dośrodkowanie w kierunku Ruedigera. Niepilnowany defensor "The Blues" z bliskiej odległości strzelił udem i z łatwością pokonał Schmeichela.

Próbowało przebić się lewą stroną Leicester City. Dobra asekuracja ze strony Jamesa.

Rozpoczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy o wiele lepiej prezentowali się piłkarze Chelsea. Czekamy na drugą połowę.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Kolejna świetna akcja z prawej strony w wykonaniu "The Blues". Mount dogrywał w kierunku Pulisicia, jednak Amerykanina wyprzedził golkiper "Lisów".

Za chwilę przerwa. Pierwsza połowa o wiele lepsza w wykonaniu Chelsea.

Dośrodkowanie w kierunku Vardy'ego. Jeden z defensorów Chelsea wybija piłkę. Rzut rożny dla gości.

Azpilicueta zagrywał do Wernera, który znajdował się na jedenastym metrze. Strzał napastnika "The Blues" zablokowany. Nie ma dziś szczęścia Niemiec.

Ciekawa akcja w wykonaniu gospodarzy. Podanie w kierunku Azpilicuety. Ten zgrywał do Mounta. Anglik oddał strzał z półwoleja, który przeleciał wysoko nad poprzeczką.

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy "The Blues".

Kolejny anulowany gol. Znów do siatki trafił Timo Werner. Niemiec zagrywał jednak ręką i wciąż 0:0.

Dobrze wychodził na czystą pozycję Timo Werner. Jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów Leicester.

Chelsea FC. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Żółtą kartkę otrzymał Ayoze Perez.

Świetnie obrócił się z piłką Mason Mount. Anglik od razu oddał strzał, który z trudnością broni golkiper "Lisów".

Traci futbolówkę Pulisić. Próbowali wyjść z kontry piłkarze Leicester. Złe podanie w kierunku Vardy'ego. Znów przy piłce Chelsea.

Ciekawy strzał Jamiego Vardy'ego jednak wysoko nad bramką.

Dośrodkowanie Albrightona w pole karne Chelsea. Wybijają defensorzy "The Blues" i mamy rzut rożny dla gości.

Brzydki faul Masona Mounta. Rzut wolny dla Leicester City z dobrej pozycji.

Timo Werner trafił do siatki! Niemiecki napastnik był jednak na spalonym. Wciąż 0:0.

Nie będzie jedenastki! Gramy dalej.

Werner przewraca się w polu karnym rywali. Napastnik "The Blues" domaga się rzutu karnego.

Faulowany w środku pola Pulisić. Sędzia spotkania upomina Soyuncu.

Zbyt mocne podanie prostopadłe w kierunku Bena Chilwella. Od autu rozpocznie Leicester.

Przejęło piłkę na połowie rywala Leicester City. Centra w kierunku Vardy'ego ale dobrze interweniuje James.

Bardzo ciekawy początek spotkania!

Akcja "The Blues" z prawej strony. Przewrócił się jednak N'Golo Kante i Leicester może na chwilę odetchnąć.

Kolejna groźna akcja Chelsea! Tym razem z ostrego kąta próbował Kante. Dobrze broni jednak Schmeichel.

Pokazał się na prawej stronie Mason Mount. Szybko dobiegli do niego defensorzy "Lisów", którzy wybijają piłkę na aut.

Słabe uderzenie Reece'a Jamesa z dalekiej odległości. Od bramki rozpocznie Leicester.

Dośrodkowanie w kierunku Azpilicuety. Piłka przeleciała za plecy Hiszpana i ten nie miał jak uderzyć.

Świetnie zabrał się Werner, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Niemiec podał do Chilwella, a ten przestrzelił obok dalszego słupka.

Dośrodkowanie Soyuncu w pole karne Chelsea. Dobrze ustawieni defensorzy gospodarzy.

Od autu piłkę wyrzucało Leicester. Złe zagranie i aktualnie to "The Blues" znów mają futbolówkę.

Rozpoczynamy!

Mecz poprowadzi sędzia Mike Dean.

Przed nami spotkanie 37. kolejki Premier League. Chelsea podejmie Leicester City. Obie ekipy walczą o miejsce w TOP 4.