Real Betis
12' Emerson Aparecido Leite De Souza Junior 35' Aissa Mandi 37' William Carvalho 40' Guido Rodriguez 68' Emerson Aparecido Leite De Souza Junior 83' Marc Bartra 85' Sergio Canales 90+2' Aissa Mandi
Real Madryt
14' Fede Valverde 42' Dani Carvajal 49' Emerson Aparecido Leite De Souza Junior 53' Luka Modrić 82' Sergio Ramos
2:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Real Madryt wymęczył wygraną 3:2.

Strzał rozpaczy Tello, ale rezerwowy został przyblokowany.

Żółtą kartkę otrzymał Aissa Mandi.

Sędzia doliczył 8 minut.

Real Madryt nie pozwala rywalom na wiele. Upływają sekundy, jesteśmy coraz bliżej końca spotkania.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Canales.

Do uderzenia doszedł Isco, strzał zdołał jednak obronić Robles.

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Ramos w stylu Panenki, bramkarz w swoim prawym rogu. 2:3!

Sędzia jeszcze potwierdził w wozie VAR słuszność decyzji.

Będzie rzut karny dla Realu Madryt za zagranie ręką!

Coraz mniej czasu mają Królewscy na zdobycie zwycięskiej bramki. Betis w dziesiątkę dobrze się broni.

Groźny strzał oddał William Carvalho, bramkarz zdołał jednak obronić. Grający w osłabieniu gospodarze mogli zaskoczyć gości!

Real Betis. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Loren Moron.

Real Madryt. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Borja Mayoral.

Real Betis. Schodzi: Antonio Sanabria. Wchodzi: Martín Montoya.

Ramos uderzył z rzutu wolnego, w bramkę jednak nie trafił.

Ostatecznie nie rzut karny, ale rzut wolny podyktował sędzia.

Czerwoną kartkę otrzymał Emerson Aparecido Leite De Souza Junior. Gospodarze w osłabieniu!

Przerwa w grze. Sędzia sprawdza czy gościom nie należał się rzut karny!

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Cristian Tello.

Real Madryt wykonywał rzut rożny, ale nie potrafił wykreować zagrożenia pod bramką Betisu.

Dwa kwadranse do końca. Czekamy na moment, w którym jedna z drużyn ruszy zdecydowanie na rywala.

W ostatnich minutach mniej się dzieje na boisku. Piłkarze nie chcą ryzykować. Przypuszczamy, że do czasu.

Kolejny raz gra przerwana z powodu spalonego. Tym razem w pułapkę złapano Fekira.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Modrić.

Goście ponownie mogli prowadzić. Mocny strzał Benzemy zatrzymał się jednak na poprzeczce!

Gol samobójczy! Emerson. Szybka akcja Królewskich i ponownie mamy remis. Z prawej strony pola karnego na piąty metr dogrywał Carvajal, a naciskany przez Benzemę Emerson uderzył pod poprzeczkę własnej bramki. 2:2!

Przed szansą mógł znaleźć się Mendy, ale gracz gości na spalonym.

Wracamy do gry!

Real Madryt. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Isco.

Przerwa. Real Madryt długo prowadził i wydawało się, że mecz ma pod kontrolą. Wystarczyły jednak trzy minuty, które wszystko zmieniły.

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Do uderzenia doszedł Benzema, uderzył jednak w bramkarza Betisu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Do dogrania w polu karnym doszedł Ramos, strzał głową był jednak niecelny.

Żółtą kartkę otrzymał Guido Rodriguez.

Gol! Strzelił William Carvalho. Asystował mu Nabil Fekir. Cóż tam się wydarzyło! Fekir ruszył lewą stroną, zagrał w pole karne do Carvalho. Strzał z ok. 12 metrów trącił Thibaut Courtois, ale piłka i tak wpadła do siatki. 2:1!

Gol! Strzelił Aissa Mandi. Asystował mu Sergio Canales. Betis wyrównał! Dogranie z rogu w okolice narożnika pola karnego. Stamtąd Canales dośrodkował na piąty metr, a Mandi uderzeniem głową pokonał bramkarza. 1:1!

W końcu dogranie w pole karne. Podawał Joaquin, ale piłkę przejęli piłkarze Królewskich.

Biją głową w mur miejscowi. Real Madryt skutecznie rozbija próby miejscowych.

W końcu mamy uderzenie. Na strzał zdecydował się Sanabria, piłka jednak poszybowała metr ponad bramką gości.

Uaktywnili się w ostatnich minutach gospodarze. Miejscowi jednak bez klarownej okazji na wyrównanie.

Fekir miał swoją kolejną okazję w meczu. Piłka jednak minęła bramkę zespołu z Madrytu.

Po objęciu prowadzenia Real Madryt nie pozwala rywalom na wiele. Gospodarze nie potrafią przedostać się w pole karne Królewskich.

Mogło być już po meczu! Do piłki w polu karnym dopadł Ramos, strzał poszybował tuż obok słupka.

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Karim Benzema. Pierwsza groźniejsza akcja Królewskich i gol! Benzema z linii końcowej na piąty metr do Valverde, a ten pokonał bramkarza. 0:1!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emerson Aparecido Leite De Souza Junior.

Po dwóch groźnych okazjach gospodarzy mecz się uspokoił. Real Madryt jeszcze nie potrafił uderzyć na bramkę Betisu.

Poniwnie w ataku Betis. Z ok. 11 metrów uderzył Antonio SanabriaThibaut Courtois zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

Pierwsza groźna akcja miejscowych. Do uderzenia doszedł Fekir. Gola jednak nie ma. Jest tylko rzut rożny.

Po dość nieśmiałym początku starał się zaatakować Real. Dogranie do Benzemy, Francuz jednak był na spalonym.

Gramy!

Mecz poprowadzi Ricardo De Burgos.

Kto wygra mecz?

Mający po dwóch meczach komplet punktów Betis podejmuje Real Madryt. Królewscy w jedynym jak na razie spotkaniu zremisowali.