Strzał rozpaczy Tello, ale rezerwowy został przyblokowany.

1
1
1
88'

Real Madryt nie pozwala rywalom na wiele. Upływają sekundy, jesteśmy coraz bliżej końca spotkania.

2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Canales.

1
1
84'

Do uderzenia doszedł Isco, strzał zdołał jednak obronić Robles.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

Real Betis
2
2
2
3
82'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Ramos w stylu Panenki, bramkarz w swoim prawym rogu. 2:3!

Real Madryt
17
12
4
5
8
82'

Sędzia jeszcze potwierdził w wozie VAR słuszność decyzji.

4
2
2
6
81'

Będzie rzut karny dla Realu Madryt za zagranie ręką!

3
2
1
1
5
79'

Coraz mniej czasu mają Królewscy na zdobycie zwycięskiej bramki. Betis w dziesiątkę dobrze się broni.

2
1
1
1
76'

Groźny strzał oddał William Carvalho, bramkarz zdołał jednak obronić. Grający w osłabieniu gospodarze mogli zaskoczyć gości!

1
1
73'

Real Betis. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Loren Moron.

wchodzi Wchodzi
Loren Moron #16
schodzi Schodzi
72'

Real Madryt. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Borja Mayoral.

70'

Real Betis. Schodzi: Antonio Sanabria. Wchodzi: Martín Montoya.

Martín Montoya #2
69'

Ramos uderzył z rzutu wolnego, w bramkę jednak nie trafił.

1
1
68'

Ostatecznie nie rzut karny, ale rzut wolny podyktował sędzia.

2
2
1
68'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Emerson Aparecido Leite De Souza Junior. Gospodarze w osłabieniu!

65'

Przerwa w grze. Sędzia sprawdza czy gościom nie należał się rzut karny!

1
1
63'

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Cristian Tello.

62'

Real Madryt wykonywał rzut rożny, ale nie potrafił wykreować zagrożenia pod bramką Betisu.

1
60'

Dwa kwadranse do końca. Czekamy na moment, w którym jedna z drużyn ruszy zdecydowanie na rywala.

1
57'

W ostatnich minutach mniej się dzieje na boisku. Piłkarze nie chcą ryzykować. Przypuszczamy, że do czasu.

1
54'

Kolejny raz gra przerwana z powodu spalonego. Tym razem w pułapkę złapano Fekira.

1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
51'

Goście ponownie mogli prowadzić. Mocny strzał Benzemy zatrzymał się jednak na poprzeczce!

1
1
49'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Emerson. Szybka akcja Królewskich i ponownie mamy remis. Z prawej strony pola karnego na piąty metr dogrywał Carvajal, a naciskany przez Benzemę Emerson uderzył pod poprzeczkę własnej bramki. 2:2!

47'

Przed szansą mógł znaleźć się Mendy, ale gracz gości na spalonym.

1
46'

Wracamy do gry!

3
3
1
1
2
46'

Real Madryt. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Isco.

45+1'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Do uderzenia doszedł Benzema, uderzył jednak w bramkarza Betisu.

1
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
1
42'

Do dogrania w polu karnym doszedł Ramos, strzał głową był jednak niecelny.

1
1
40'

1
37'

Gol! Strzelił William Carvalho. Asystował mu Nabil Fekir. Cóż tam się wydarzyło! Fekir ruszył lewą stroną, zagrał w pole karne do Carvalho. Strzał z ok. 12 metrów trącił Thibaut Courtois, ale piłka i tak wpadła do siatki. 2:1!

13
9
3
2
10
35'

Gol! Strzelił Aissa Mandi. Asystował mu Sergio Canales. Betis wyrównał! Dogranie z rogu w okolice narożnika pola karnego. Stamtąd Canales dośrodkował na piąty metr, a Mandi uderzeniem głową pokonał bramkarza. 1:1!

11
9
1
2
11
32'

W końcu dogranie w pole karne. Podawał Joaquin, ale piłkę przejęli piłkarze Królewskich.

1
1
1
1
29'

Biją głową w mur miejscowi. Real Madryt skutecznie rozbija próby miejscowych.

1
1
1
1
1
26'

W końcu mamy uderzenie. Na strzał zdecydował się Sanabria, piłka jednak poszybowała metr ponad bramką gości.

1
1
1
1
24'

Uaktywnili się w ostatnich minutach gospodarze. Miejscowi jednak bez klarownej okazji na wyrównanie.

4
1
1
1
21'

Fekir miał swoją kolejną okazję w meczu. Piłka jednak minęła bramkę zespołu z Madrytu.

1
1
19'

Po objęciu prowadzenia Real Madryt nie pozwala rywalom na wiele. Gospodarze nie potrafią przedostać się w pole karne Królewskich.

2
1
16'

Mogło być już po meczu! Do piłki w polu karnym dopadł Ramos, strzał poszybował tuż obok słupka.

3
2
1
4
14'

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Karim Benzema. Pierwsza groźniejsza akcja Królewskich i gol! Benzema z linii końcowej na piąty metr do Valverde, a ten pokonał bramkarza. 0:1!

19
9
2
4
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emerson Aparecido Leite De Souza Junior.

10'

Po dwóch groźnych okazjach gospodarzy mecz się uspokoił. Real Madryt jeszcze nie potrafił uderzyć na bramkę Betisu.

1
1
7'

Poniwnie w ataku Betis. Z ok. 11 metrów uderzył Antonio SanabriaThibaut Courtois zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

1
1
1
1
1
4'

Pierwsza groźna akcja miejscowych. Do uderzenia doszedł Fekir. Gola jednak nie ma. Jest tylko rzut rożny.

1
1
1
1
3'

Po dość nieśmiałym początku starał się zaatakować Real. Dogranie do Benzemy, Francuz jednak był na spalonym.