2
1
7
90+6'

Po rykoszecie piłka odbiła się od poprzeczki bramki gospodarzy! Pecha mieli gracze Barcelony.

8
8
2
2
12
90+4'

Z pola karnego uderzył Messi, jednak w bramkę nie trafił!

4
3
1
4
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Olivera.

Mathias Olivera #17
Getafe CF
1
1
1
90+2'

Jeszcze Barcelona szuka okazji na punkt. Getafe widzi już metę i broni skromnego prowadzenia niczym pies kości.

5
4
1
2
5
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
1
2
2
3
89'

Getafe. Schodzi: Juan Hernandez. Wchodzi: David Timor.

wchodzi Wchodzi
David Timor #24
schodzi Schodzi
Juan Hernandez #23
2
1
89'

Hernandez przez pół boiska biegł naprzeciwko bramkarza, w wyśmienitej sytuacji uderzył kilka metrów ponad bramką!

4
4
1
1
1
88'

Barcelona w dość statycznym ataku, a czasu goście mają już niewiele.

2
87'
83'

Kontra Getafe, z obrońcą na plecach w pole karne wpadł Hernandez, Neto końcami palców wybił piłkę na poprzeczkę!

3
1
4
1
2
79'

Próba odpowiedzi Barcelony, jednak Fati znalazł się na spalonym.

1
1
2
79'

Cucurella uderzał, wprost w ręce Neto. Jedna z nielicznych akcji Getafe.

1
77'

I znowu Fati padł na murawę, sędzia po raz kolejny nakazał grać dalej.

1
2
75'

Kwadrans do końca. Przewaga Barcelony, z której nic nie wynika.

2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Allan Nyom. Obrońca na kartkę zasłużył już 100 lat temu.

4
2
1
71'

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Enes Unal.

70'

Przerwa w grze. Problemy ma Mata.

2
1
69'

Sprytnie z dystansu uderzył Fati, nie trafił jednak w bramkę Getafe.

1
67'

Fati padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej, a Nyom zwyzywał rezerwowego.

1
4
64'

Messi dogrywał z rzutu wolnego, Pique uderzył niecelnie.

1
4
62'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Philippe Coutinho.

3
2
1
2
1
62'
59'

Po stracie gola Barcelona nie potrafi zbliżyć się pod pole karne Getafe. A czasu goście mają coraz mniej.

2
1
2
56'

Gol! Strzelił Jaime Mata. Płaski strzał w lewy róg, bramkarz w przeciwnym. 1:0!

Getafe CF
20
13
1
4
55'

Rzut karny dla Getafe! Frenkie De Jong kopnął rywala!

13
8
1
1
6
51'

Cały czas aktywni goście, cały czas bez okazji po przerwie. Momentami do stworzenia sobie szansy brakuje niewiele.

1
1
1
48'

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Przeważa Barcelona, jednak na razie bez szans bramkowych.

1
1
1
46'

Wracamy do gry!

2
1
1
42'

Messi uderzył z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza.

1
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

1
40'

Nyom łokciem zatrzymał Messiego. Wydaje się, że obyło się bez kartki.

1
2
1
1
38'

Gracze Getafe przy piłce. Gospodarze nie kwapią się do szybkiego ataku. Im remis z faworyzowanym rywalem odpowiada.

1
1
1
35'

Rzut wolny dla Barcelony, ale niewiele z tego wyszło. Sędzia przerwał grę. Piłka dla Getafe.

1
1
34'

Coraz bliżej przerwy. Przewaga Barcelony, goście sprawiają wrażenie pewnych swego.

2
31'

Odpowiedź Getafe, płasko z ok. 17 metrów uderzył Mata. Pomylił się o metr.

1
1
30'

Antoine Griezmann w polu karnym, ale w sytuacji sam na sam uderzył ponad poprzeczką!

3
2
6
29'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Erick Cabaco.

Erick Cabaco #3
Getafe CF
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jaime Mata.

Getafe CF
1
26'

Jedna okazja w niespełna dwa kwadranse to stanowczo zbyt mało jak na to, co oczekuje się od gości.

1
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

2
20'

Składna akcja Barcelony, Dest do Messiego, którego strzał zatrzymał się na słupku bramki Getafe!

1
3
18'

Dogranie do Maksimovicia, ten uderzył z kilku metrów, ale wprost w Neto.

2
1
17'

Coraz aktywniejsi z przodu są gracze gospodarzy. Jednak cały czas bez klarownych szans, bez uderzeń.

1
1
2
14'

Za nami niemal kwadrans, a Barcelona jeszcze bez okazji bramkowej. Dobrze prezentują się na początku gracze Getafe.

1
1
1
1
4
11'

Po dośrodkowaniu niepewnie zachował się Neto, bez konsekwencji.

2
1
11'

Dogranie w pole karne Barcelony, zabrakło jednak uderzenia. Będzie rzut rożny dla Getafe.

4
8'

Nie zmienia się obraz spotkania. Goście szukają dziury w obronie Getafe, ale jak na razie nie potrafią jej znaleźć.

2
5'

Barcelona uzyskała przewagę, ale zagrozić gospodarzom jeszcze nie jest w stanie.

2'

Od początku ruszyła Barcelona. Goście chcą szybko zrobić swoje.