Villarreal CF. Schodzi: Moi Gomez. Wchodzi: Takefusa Kubo.

Villarreal CF. Schodzi: Mario Gaspar. Wchodzi: Ruben Pena.

Ruben Pena #20
89'

Problemy ma Gaspar. Będzie konieczna zmiana.

88'

Jeszcze starają się coś zdziałać goście. Jednak nie mają pomysłu na zaskoczenie gospodarzy.

1
1
85'

Real. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Marco Asensio.

83'

Uderzenie Moreno, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
81'

Mendy dogrywał piłkę w pole karne, czujni byli obrońcy gospodarzy.

78'

Po stracie gola atakować się stara Real.

76'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Pewny strzał Moreno i dość niespodziewanie mamy remis. 1:1!

7
2
2
8
75'

Rzut karny dla Villarrealu!

5
2
7
73'

Strzelał Diaz, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

70'

Dogranie do Parejo, ten jednak nie trafił w bramkę w korzystnej sytuacji.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
2
65'

Real. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Isco.

65'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

65'

64'

Real kontroluje mecz. Gospodarze są bezradni.

61'

Villarreal CF. Schodzi: Alfonso Pedraza. Wchodzi: Yeremi Pino.

61'

Villarreal CF. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Pervis Estupinan #15
60'

Moment nieuwagi Realu, teraz jednak Królewscy w defensywie są skoncentrowani i błędów nie popełaniają.

1
2
1
57'

W końcu podziało się! Zagranie do Moreno, ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza, ale także obok słupka!

3
2
2
1
3
55'

Nic nie zmienia się w obrazie gry. Gospodarze nie potrafią zagrozić Realowi, który spokojnie rozbija próby Villarrealu.

52'

Z prawej strony dośrodkował Vazquez, piłkę pewnie złapał bramkarz. Real nie pozwala miejscowym na zbyt wiele, sam nieśmiało szuka drugiego gola.

2
1
49'

Kontra Realu, Diaz na piętnasty metr do Vazqueza, ten jednak uderzył dwa metry ponad bramką.

1
48'

Gospodarze zaatakowali, grają szybciej. Na razie jednak bez okazji bramkowych.

3
46'

Sędzia rozpoczął grę po przerwie!

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Niewiele dzieje się na boisku. Goście cały czas mają spotkanie pod kontrolą.

39'

Mocny strzał oddał Martin Odegaard, uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
37'

Real spokojnie, przerwa coraz bliżej. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na zagrożenie Królewskim.

1
1
1
35'

Mariano Diaz z kilku metrów w słupek! Na jego szczęście wcześniej było spalony i gola i tak by nie było.

1
32'

Carvajal z piłką w polu karnym, piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca. Będzie rzut rożny.

30'

Real na połowie gospodarzy. Królewskim w końcu udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

1
28'

Dośrodkowanie w pole karne, Thibaut Courtois nie bał się wyjść do piłki i pewnie ją złapał.

1
1
24'

Villarreal w ataku, ale akcje gospodarzy rozgrywane są w dość wolnym tempie.

21'

Do dośrodkowania doszedł Dani Parejo, strzał głową z siedmiu metrów poszybował ponad bramką.

17'

Rzut rożny dla Villarrealu, ale bez zagrożenia pod bramką Realu.

16'

Powoli zdobywają teren gospodarze. Jednak Thibaut Courtois cały czas nie ma pracy.

13'

Wysoko Królewscy atakują gospodarzy, to utrudnia miejscowym rozgrywanie akcji.

10'

Real Madryt cały czas przeważa, gospodarze źle weszli w to spotkanie. Nie potrafią zagrozić mistrzom Hiszpanii.

7'

Dobry początek w wykonaniu Królewskich. Przed momentem dośrodkowanie w pole karne, piłkę złapał Asenjo.

1
1
5'

Gospodarze jeszcze nie byli pod bramką Królewskich. Przegrywają i to goście dyktują warunki.

1
1
2'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Dani Carvajal. Bramka została uznana! Dośrodkowanie z prawej strony, a niepilnowany Mariano głową do siatki wbił piłkę z ok. 5 metrów. 0:1!

18
19
2
6
7
2'

Piłka w bramce gospodarzy po strzale głową Mariano Diaza. Trwają analizy czy trafienie powinno zostać uznane.