Primera Division: 10. kolejka
21 lis 2020 21:00
90+4'

Jeszcze Barcelona w ataku, jednak próby gości są bardzo anemiczne, a podania przewidywalne.

8
5
2
5
7
90+1'

Atletico. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Felipe.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
6
5
4
3
89'

Uderzał Sergi Roberto, piłka po rykoszecie o metr minęła bramkę Oblaka.

5
5
5
88'

Uderzenie Trincao, piłka jednak poszybowała ponad bramką.

1
3
1
2
87'

Atak pozycyjny Barcelony, z którego jednak nic nie wynika.

1
4
1
3
3
84'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Geoffrey Kondogbia.

84'

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Thomas Lemar.

82'

Uderzał głową Griezmann, wprost w dobrze ustawionego Oblaka.

1
81'

Messi uderzył z rzutu wolnego. Słabo, ale będzie rzut rożny.

1
1
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Savić.

Atletico Madryt
2
75'

Już tylko kwadrans pozostał Barcelonie na doprowadzenie do remisu. Niewiele wskazuje na to, aby miało się to gościom udać.

1
73'

Atletico. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Diego Costa.

72'

Atletico w ataku, Barcelona ma coraz większe problemy. Uderzał Yannick Ferreira Carrasco, jednak dość daleko od celu.

1
70'

W polu karnym z piłką znalazł się Llorente, w ostatnim momencie zatrzymał go Lenglet.

1
1
1
67'

Na uderzenie zdecydował się Pjanić, piłka poszybowała daleko od bramki.

1
1
65'

Lewą nogą uderzył Dembele, piłka minęła bramkę Atletico.

1
1
1
2
63'

Barcelona cały czas nie potrafi stłamsić rywala. Atletico coraz bliżej wygranej.

2
2
1
3
62'
3
1
1
1
3
59'

Pique zderzył się z rywalem. Hiszpan poważnie ucierpiał.

2
2
6
1
57'

Lenglet przed kolejną szansą, ale strzał głową z pięciu metrów poszybował wprost w Oblaka.

1
2
1
1
57'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Philippe Coutinho.

56'

Dogrywał w pole karne Pedri, głową uderzył Lenglet, ale wprost w Oblaka.

1
1
1
53'

Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się w środku pola. Barcelona niewiele robi, aby swoją sytuację zmienić.

1
49'

Dogrywał Llorente, zabrakło jednak dokładności. Piłkę przejęli goście.

1
46'

Wracamy do meczu po przerwie!

2
2
45+3'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Cios zadany przez gospodarzy tuż przed przerwą. Kontra Atletico, dogranie do Carrasco, ten wykorzystał fakt, że Marc-Andre ter Stegen wybiegł daleko przed pole karne. Belg ograł bramkarza i uderzył z kilkudziesięciu metrów do pustej bramki. 1:0!

41
23
7
5
14
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
45'

Dembele wrócił na boisko. Zawodnik gości ma problemy z barkiem.

3
44'

Problemy ma Dembele. Być może konieczna będzie zmiana.

1
1
2
2
1
41'

Messi z piłką w polu karnym, jednak zbyt długo czekał na partnerów i piłkę przejęli gospodarze.

1
1
1
2
39'

Trochę szybciej zagrali gospodarze. Jednak na spalonym znalazł się Carrasco.

3
37'

Atlteico na połowie Barcelony. Akcje gospodarzy są jednak dość statyczne. Goście w defensywie nie mylą się.

1
1
1
35'

Sprzed pola karnego uderzał Saul, piłka minęła cel.

4
1
32'

W ataku Barcelona, jednak goście nie potrafią poważniej zagrozić Oblakowi.

1
1
1
1
29'

Czekamy na większe emocje. Niewiele się dzieje na boisku.

3
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

2
1
2
1
24'

Gra toczy się w środku pola. Mniej emocji niż na początku spotkania.

4
2
1
21'

Spadło tempo akcji. Piłkarze jednak cały czas szukają błędów w zespole rywala.

5
3
1
18'

Dogrywał w pole karne Yannick Ferreira Carrasco, jednak podanie było niezbyt dokładne i piłkę przejęli goście.

2
1
16'

Rzut rożny dla Barcelony, jednak niewiele z tego wyszło. Piłkę przejęli gospodarze.

2
2
2
15'

Barcelona na połowie Atletico. Goście jednak długo rozgrywają swoją akcję.

1
12'

Atletico długo rozgrywało piłkę przed polem karnym Barcelony. W końcu futbolówka trafiła do Llorente, ten uderzył mocno, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

7
2
2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

5
3
1
8'

Żadna z drużyn nie zamierza bronić się przed rywalem. Po przejęciu piłki momentalnie ruszają z akcją.

4
2
5'

Odpowiedź Atletico, do uderzenia doszedł Saul. Marc-Andre ter Stegen bez większych problemów obronił.

5
3
2
3'

Już groźnie pod bramką Oblaka. Dośrodkowanie z prawej strony Dembele, do piłki doszedł Griezmann. Francuz przyłożył nogę, ale futbolówka przeleciała tuż ponad poprzeczką!