Levante UD. Schodzi: Jorge de Frutos. Wchodzi: Son.

Kolejna próba Messiego, z okolic narożnika pola bramkowego. Górą bramkarz.

2
3
3
79'

Barcelona prowadzi i stara się wciąż przeważać. Rywale nie mają na razie pomysłu na zaskoczenie gospodarzy.

4
3
2
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Frenkie De Jong. Malsa dał sobie odebrać piłkę na własnej połowie. De Jong momentalnie zagrał do Messiego, ten wpadł w pole karne i strzałem od słupka pokonał bramkarza. 1:0!

50
14
4
7
8
75'

De Frutos napsuł trochę krwi obrońcom gospodarzy, ale strzału na bramkę oddać nie zdołał.

3
2
1
1
5
74'

Mogło być groźnie pod bramką gości, ale piłkarzom Barcelony zabrakło precyzji.

1
4
71'

W końcu uderzył Messi, Fernandez obronił. Będzie rzut rożny.

8
4
1
4
71'

Uciekają minuty Barcelonie. Gospodarze od kilku minut nie są w stanie zagrozić Levante.

2
1
5
67'
ZMIANA

Levante UD. Schodzi: Coke. Wchodzi: Jorge Miramon.

3
67'
ZMIANA

Levante UD. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Jose Morales.

3
67'
ZMIANA
67'

Messi dośrodkował w pole karne, Lenglet głową niecelnie. Do tego był na spalonym.

1
1
1
2
5
65'

Messi przymierzył z rzutu wolnego. Celnie, ale bez historii. Fernandez takie piłki wyłapywał już w 1979 roku.

3
2
63'

A teraz Griezmann do Messiego. Uderzenie Argentyńczyka obronił Aitor Fernandez.

2
3
4
62'

Kolejna próba w meczu Griezmanna, piłka jednak po raz kolejny nie poszybowała w światło bramki.

1
3
5
60'

Sędzia sprawdzał czy Barcelonie należał się rzut karny. Uznał, że nie należy się.

1
1
1
2
6
58'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Pedri.

2
1
2
1
56'

Minuty płyną, Barcelona mozolnie rozbija mur defensywny gości. Na razie bezskutecznie.

2
2
2
2
4
53'

Więcej z gry ma Barcelona, ale złamać obrony gości nie potrafi. Przed momentem uderzał Messi, ale w bramkę nie trafił.

1
1
1
2
51'

Do bezpańskiej piłki doszedł Messi, strzał z czterech metrów instynktownie obronił bramkarz.

2
1
1
2
3
49'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie De Jong.

1
4
3
48'

Wyrównany początek 2. połowy. Czekamy na pierwsze okazje.

1
46'

Wracamy do gry!

3
43'

Messi z rzutu wolnego w światło bramki, ale bez odpowiedniej siły i Fernandez piłkę złapał.

2
3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Vukcević.

40'

Messi do Griezmanna, Francuz uderzył z woleja, ale po raz kolejny świetnie w bramce Fernandez!

9
5
1
3
2
38'

Do uderzenia doszedł Alba, strzał zdołał obronić bramkarz.

1
2
37'

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka po głowie obrońcy wyszła na rzut rożny.

1
1
1
35'

Messi w pole karne, de Jong jednak nie doszedł do piłki.

1
1
1
34'

Optyczna przewaga Barcelony, jednak wszystkie próby gospodarzy kończą się przed polem karnym.

2
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Okazje z obu stron były, jednak wciąż czekamy na bramki.

3
1
1
28'

Z ok. 18 metrów uderzył Gomez, wprost w ręce bramkarza Barcelony.

1
2
3
25'

Uderzenie Melero wyglądało obiecująco, piłka jednak minęła bramkę.

3
22'

Messi pięknie z rzutu wolnego do Griezmanna, strzał odbił bramkarz. Dobitka Lengleta poszybowała ponad bramką! Jak to nie wpadło?

3
3
1
2
4
20'

Riposta Barcelony, strzał Griezmanna bardzo słaby i wprost w ręce bramkarza.

2
19'

Gomez dopadł do piłki siedem metrów przed bramką. Mocny, sytuacyjny strzał poszybował ponad bramką Barcelony.

1
1
1
1
16'

Pierwsza okazja gospodarzy. Strzelał Martin Braithwaite, bramkarz na posterunku.

3
1
15'

Kwadrans za nami. To piłkarze Levante powinni prowadzić. Barcelona jak na razie zawodzi.

3
2
13'

Powinien być gol! De Frutos sam na sam z bramkarzem, trafił jednak w nogę ter Stegena!

4
2
1
2
7
12'

Aktywny w ataku stara się być Martin Braithwaite, jednak na razie sporo "szamotaniny".

2
2
1
9'

Cały czas utrzymuje się przewaga Barcelony. Cały czas jednak bez okazji bramkowych.

2
3
6'

Zaganie do De Frutosa, w ostatnim momencie interweniowali obrońcy.

3
5'

Zagranie do Martina Braithwaite'a, ten jednak na spalonym.

3
1
1
1
3'

Pierwsze minuty dość spokojne. Przeważa Barcelona, ale jeszcze bez bramkowych szans.