FC Barcelona
49' Frenkie De Jong 76' Lionel Messi
Levante UD
42' Nikola Vukcević
1:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona wymęczyła wygraną nad Levante 1:0.

Jeszcze strzał rozpaczy Sona, ter Stegen piłkę złapał!

I jeszcze jeden rzut rożny. Chyba już na pewno ostatni. Będzie remis?

Nie ma karnego, gramy dalej. Przed nami chyba już ostatni korner.

Jeszcze trwa weryfikacja VAR. Umtiti zagrał ręką w polu karnym?

Odpowiedź gości, strzał Moralesa minął bramkę. Jeszcze będzie korner!

Trincao w polu karnym do Messiego, ale zbyt wysoko i szansa przepadła.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Mogło być groźnie pod bramką Barcelony, jednak Son źle zagrywał.

Barcelona cofnęła się i zamierza bronić skromnego prowadzenia.

Levante UD. Schodzi: Gonzalo Melero. Wchodzi: Sergio Leon.

Levante UD. Schodzi: Jorge de Frutos. Wchodzi: Son.

Kolejna próba Messiego, z okolic narożnika pola bramkowego. Górą bramkarz.

Barcelona prowadzi i stara się wciąż przeważać. Rywale nie mają na razie pomysłu na zaskoczenie gospodarzy.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Frenkie De Jong. Malsa dał sobie odebrać piłkę na własnej połowie. De Jong momentalnie zagrał do Messiego, ten wpadł w pole karne i strzałem od słupka pokonał bramkarza. 1:0!

De Frutos napsuł trochę krwi obrońcom gospodarzy, ale strzału na bramkę oddać nie zdołał.

Mogło być groźnie pod bramką gości, ale piłkarzom Barcelony zabrakło precyzji.

W końcu uderzył Messi, Fernandez obronił. Będzie rzut rożny.

Uciekają minuty Barcelonie. Gospodarze od kilku minut nie są w stanie zagrozić Levante.

Levante UD. Schodzi: Coke. Wchodzi: Jorge Miramon.

Levante UD. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Jose Morales.

Messi dośrodkował w pole karne, Lenglet głową niecelnie. Do tego był na spalonym.

Messi przymierzył z rzutu wolnego. Celnie, ale bez historii. Fernandez takie piłki wyłapywał już w 1979 roku.

A teraz Griezmann do Messiego. Uderzenie Argentyńczyka obronił Aitor Fernandez.

Kolejna próba w meczu Griezmanna, piłka jednak po raz kolejny nie poszybowała w światło bramki.

Sędzia sprawdzał czy Barcelonie należał się rzut karny. Uznał, że nie należy się.

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Pedri.

Minuty płyną, Barcelona mozolnie rozbija mur defensywny gości. Na razie bezskutecznie.

Więcej z gry ma Barcelona, ale złamać obrony gości nie potrafi. Przed momentem uderzał Messi, ale w bramkę nie trafił.

Do bezpańskiej piłki doszedł Messi, strzał z czterech metrów instynktownie obronił bramkarz.

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie De Jong.

Wyrównany początek 2. połowy. Czekamy na pierwsze okazje.

Wracamy do gry!

Przerwa. Jak na razie w meczu bez goli.

Messi z rzutu wolnego w światło bramki, ale bez odpowiedniej siły i Fernandez piłkę złapał.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Vukcević.

Messi do Griezmanna, Francuz uderzył z woleja, ale po raz kolejny świetnie w bramce Fernandez!

Do uderzenia doszedł Alba, strzał zdołał obronić bramkarz.

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka po głowie obrońcy wyszła na rzut rożny.

Messi w pole karne, de Jong jednak nie doszedł do piłki.

Optyczna przewaga Barcelony, jednak wszystkie próby gospodarzy kończą się przed polem karnym.

Ponad dwa kwadranse za nami. Okazje z obu stron były, jednak wciąż czekamy na bramki.

Z ok. 18 metrów uderzył Gomez, wprost w ręce bramkarza Barcelony.

Uderzenie Melero wyglądało obiecująco, piłka jednak minęła bramkę.

Messi pięknie z rzutu wolnego do Griezmanna, strzał odbił bramkarz. Dobitka Lengleta poszybowała ponad bramką! Jak to nie wpadło?

Riposta Barcelony, strzał Griezmanna bardzo słaby i wprost w ręce bramkarza.

Gomez dopadł do piłki siedem metrów przed bramką. Mocny, sytuacyjny strzał poszybował ponad bramką Barcelony.

Pierwsza okazja gospodarzy. Strzelał Martin Braithwaite, bramkarz na posterunku.

Kwadrans za nami. To piłkarze Levante powinni prowadzić. Barcelona jak na razie zawodzi.

Powinien być gol! De Frutos sam na sam z bramkarzem, trafił jednak w nogę ter Stegena!

Aktywny w ataku stara się być Martin Braithwaite, jednak na razie sporo "szamotaniny".

Cały czas utrzymuje się przewaga Barcelony. Cały czas jednak bez okazji bramkowych.

Zaganie do De Frutosa, w ostatnim momencie interweniowali obrońcy.

Zagranie do Martina Braithwaite'a, ten jednak na spalonym.

Pierwsze minuty dość spokojne. Przeważa Barcelona, ale jeszcze bez bramkowych szans.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Ricardo De Burgos.

Kto wygra mecz?

Barcelona zawodzi i po dziesięciu meczach ma tylko 14 punktów. Rywal Levante ma ich 11.