Real Madryt
6' Lucas Vazquez 38' Marco Asensio 50' Nacho 53' Marco Asensio 84' Dani Carvajal 87' Casemiro
Celta Vigo
12' Brais Mendez 42' Renato Tapia
2:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Pewne zwycięstwo Realu Madryt. Królewscy co najmniej do niedzieli będą liderem La Ligi.

Baeza uderzał z kilku metrów, jednak został zablokowany. Najlepsza okazja Celty!

Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek sędziego. Zwycięzca meczu znany jest już od wielu minut.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

Z pola karnego uderzał Benzema, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

Sparingowe tempo spotkania w końcowych minutach. Real nie myli się defensywie, Celta nie wierzy w możliwość powodzenia swoich akcji.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Martin Odegaard.

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Vinicius Junior.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Przy piłce Celta Vigo, jednak niewiele z tego wynika.

Real Madryt pod polem karnym Celty. Gospodarze jednak nie chcą zagrażać gospodarzom, szanują piłkę.

Mendy dośrodkował z lewej strony, Blanco po raz kolejny na przedpolu nie pomylił się.

Kwadrans do końca. Nic nie potrafi zdziałać Celta Vigo. Real wszystko kontroluje.

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Eden Hazard.

Real pod polem karnym Celty, jednak mistrzowie Hiszpanii dość wolno rozgrywali piłkę.

Z pola karnego uderzał Mina, strzał w ostatnim momencie zablokował obrońca.

Real w końcu cofnął się, ale Celta nie jest w stanie zagrozić Królewskim.

Celta Vigo. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Miguel Baeza.

Powinno być 3:0. Z piłką w pole karne wpadł Benzema, płaski strzał przeleciał tuż obok bramki.

Nic nie zmienia się w obrazie meczu. Real ma spotkanie pod kontrolą, gospodarze długo rozgrywają swoje akcje.

Jedna z nielicznych akcji Celty, dogranie w pole karne Realu zbyt mocne. Od bramki Courtois.

Real prowadzi i mecz ma pod całkowitą kontrolą. Celta nie potrafi zagrozić Królewskim.

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Lucas Vazquez. Gospodarze przejęli piłkę na połowie Celty. Futbolówka trafia w polu karnym do Vazqueza, a ten podał do Asensio, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 2:0!

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Fran Beltran.

Problemy mięśniowe ma Aspas. Będzie konieczna zmiana.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Z dystansu pół metra ponad poprzeczką uderzył Mendy.

Celta stara się atakować, ale swoje akcje rozgrywa daleko od pola karnego Realu Madryt.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Już wszystko w porządku, a sędzia zaprosił piłkarzy do szatni.

Thibaut Courtois na przedpolu zderzył się z Mendezem. Obaj cierpią.

Groźny strzał sprzed pola karnego Carvajala, piłka przeleciała tuż obok słupka!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Renato Tapia.

Real Madryt na połowie Celty. Gospodarze jednak nie potrafią zagrozić przyjezdnym.

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne Realu, piłkę spokojnie wybili obrońcy.

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio.

Real skupiony na defensywie, ale Królewscy starają się kontrować Celtę.

Uaktywnili się goście, ale nie potrafią zagrozić bramkarzowi Realu.

Zamieszanie w polu karnym Realu, uderzał przypadkowo Casemiro, ale gola samobójczego nie ma. Będzie rzut rożny.

Dogranie z rogu w pole karne Realu, ręką zagrał Mendy, ale o "jedenastce" mowy nie ma.

Dogrywał w pole karne Casemiro, Blanco skutecznie wyszedł z bramki.

Celta Vigo na razie zawodzi. Od zespołu, który był rewelacją grudnia można było w potyczce z Realem oczekiwać dużo więcej.

Brakuje w meczu uderzeń. Real prowadzi, ale więcej uwagi poświęca defensywie.

Groźniej wyglądają akcje gospodarzy. Real atakuje sporadycznie, ale jak już jest pod bramką gości to pachnie bramką.

Zagranie do Miny, jednak trochę zbyt mocno i piłkę przejęli obrońcy Realu Madryt.

Żółtą kartkę otrzymał Brais Mendez.

Dośrodkowanie z prawej strony do Vazqueza, ten jednak do piłki nie doszedł.

Goście po stracie gola w ataku, gracze Celty spokojnie starają się rozgrywać swoje akcje.

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Marco Asensio. Kontra Realu i gol! Asensio w polu karnym, z niemal końcowej linii dośrodkował na trzeci metr wprost na głowę Vazqueza. 1:0!

Aspas otrzymał piłkę w okolicach linii pola karnego. Uderzył obok wychodzącego bramkarza, ale futbolówkę wybił obrońca.

Niewiele dzieje się w pierwszym minutach. Real przy piłce, Celta stara się wysoko atakować gospodarzy.