Mingueza wpadł w... statyw. Ucierpiał defensor gości.

5
5
7
90+2'

Betis już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Gospodarze nie zagrali źle, jednak Barcelona miała w składzie Messiego.

10
7
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
7
87'

Gol! Strzelił Francisco Trincao. Piłkę przed polem karnym przejął Trincao i uderzył z ok. 16 metrów. Futbolówka otarła się jeszcze o rękę obrońcy i odbijając od poprzeczki wpadła do siatki. 2:3!

62
36
8
2
6
84'

Dwukrotnie groźnie było pod bramką ter Stegena. Najpierw pokazał się Canales, po chwili Moron.

1
1
2
8
83'
82'

Real Betis. Schodzi: Borja Iglesias. Wchodzi: Loren Moron.

wchodzi Wchodzi
Loren Moron #16
schodzi Schodzi
Borja Iglesias #9
2
81'

Barcelona w ataku, Betis szans szuka w kontrach. W meczu jeszcze wszystko się może zdarzyć.

2
2
79'

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru.

1
2
4
6
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Víctor Ruiz.

Víctor Ruiz #6
Real Betis
2
1
1
77'
76'

Real Betis. Schodzi: Paul Akouokou. Wchodzi: Guido Rodriguez.

Guido Rodriguez #21
Paul Akouokou #4
1
2
76'

Real Betis. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Cristian Tello.

75'

Gol! Strzelił Víctor Ruiz. Asystował mu Nabil Fekir. Fekir dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego na czwarty metr, wprost na głową Ruiza. 2:2!

Real Betis
9
7
5
11
26
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

2
1
1
4
72'

Messi dzieli i rządzi. Rywale nie istnieją na boisku. Pamiętamy, że w czwartek grali przez 120 minut.

10
3
1
1
70'

Barcelona zrobiła swoje, prowadzi, ale szuka trzeciego gola. Messi po wejściu zrobił różnicę.

9
5
1
3
68'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Víctor Ruiz. Piękne zagranie Messiego do Alby, a ten dograł na piąty metr do Griezmanna. Francuz skiksował, ale tak odbił piłkę, że tak trafiła w nogę Ruiza i przy słupku wpadła do siatki. 1:2!

Real Betis
38
23
7
4
8
66'

Po dograniu z rogu głową uderzał Mingueza, piłka przeleciała obok słupka.

5
2
1
66'

Dembele wpadł z piłką w pole karne, w sytuacji sam na sam lepszy bramkarz!

2
1
11
5
65'

Real Betis. Schodzi: Aitor Ruibal. Wchodzi: Rodri.

Rodri #28
Aitor Ruibal #24
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

1
1
1
3
62'

Barcelona szuka gola na 2:1. Ataki gości nakręca głodny gry Messi.

10
5
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ousmane Dembele. To się nazywa wejście! Dembele z prawej strony do Messiego, a ten uderzył płasko z pola karnego w kierunku bliższego słupka. Bramkarz nie zdołał odbić piłki. 1:1!

46
32
2
2
4
58'

Dembele uderzał płasko z pola karnego, ale daleko od bramki gospodarzy.

3
1
1
2
57'

FC Barcelona. Schodzi: Riqui Puig. Wchodzi: Lionel Messi.

56'

Betis czekał na możliwość wyprowadzenia kontry. Udało się to, Juanmi znalazł się sam na sam z bramkarzem, ter Stegen wybił piłkę na korner!

6
2
1
1
3
53'

Goście coraz bliżej wyrównania. Przed momentem przed szansą znalazł się Griezmann, ale będzie tylko rzut rożny.

2
1
1
1
2
50'

Barcelona w ataku, goście chcą szybko doprowadzić do wyrównania. Betis nastawiony na grę z kontrataku.

1
48'

Dobra akcja Barcelony zakończona strzałem Minguezy, bramkarz zdołał odbić piłkę.

3
2
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Frenkie De Jong.

5
4
46'

Gramy po zmianie stron!

1
1
1
46'
45+2'

W ataku Barcelona. Goście nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom. A przerwa coraz bliżej.

1
3
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
1
42'

Małe zamieszanie w polu karnym Betisu. Sędzia w końcu przerwał grę dopatrując się spalonego.

1
2
1
1
40'

Jak odpowie Barcelona? Gol dla Betisu padł po pierwszym celnym uderzeniu w meczu.

1
1
2
38'

Gol! Strzelił Borja Iglesias. Asystował mu Emerson. Szybkie wyjście Betisu, zagranie na prawo do Emersona, a ten na piąty metr do Iglesiasa. Napastnik z bliska wpakował piłkę do siatki między nogami bramkarza. 1:0!

Real Betis
6
7
5
8
12
36'

Dwukrotnie obrońcy Barcelony zagrywali piłkę za plecy obrońców. Jednak dwukrotnie zbyt mocno.

3
1
2
3
34'

Kontra Betisu, ale Iglesiasowi zabrakło dokładności w decydującym momencie. Piłkę przejęli gracze gości.

2
1
2
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Przewaga Barcelony, wicemistrzowie Hiszpanii szukają premierowego trafienia w meczu.

1
1
2
1
28'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego dośrodkowanie dotarło na głowę Lenglet. Ten jednak spudłował z pięciu metrów!

4
1
6
25'

Groźna akcja Betisu, strzał Juanmiego nie znalazł drogi do bramki gości.

1
1
1
25'

Mandi wrócił do gry, a Barcelona szuka dziury w obronie gospodarzy.

2
1
22'

Problemy ma Aissa Mandi. Obrońca potrzebuje pomocy medycznej.

3
2
2
3
21'

Coraz groźniej wyglądają akcje Barcelony. Gościom brakuje jednak wykończenia.

7
5
3
4
5
18'

Indywidualna akcja Dembele, jednak w ostatnim momencie piłkę wybili obrońcy.

2
1
1
1
15'

Kwadrans za nami. Atak pozycyjny Betisu. Barcelona skupiona na własnej połowie.

2
1
4
2
3
12'

Piłkę otrzymał Martin Braithwaite, ale sędzia dostrzegł spalonego.

1
2
3
5
12'
11'

Zagranie do Iglesiasa, ten uderzał z pięciu metrów, ale został przyblokowany przez Lengleta.

2
4
1
11'

Kontynuujemy grę, a Araujo na boisko już nie wróci. Kolejny problem Koemana.

1
4
4
8'

Problemy ma Araujo. Przerwa w grze. Uraz wygląda poważnie.

3
2
1
13
5
6'

Jak na razie biegamy od pola karnego do pola karnego. Brakuje jednak jeszcze uderzeń.