Osasuna Pampeluna. Schodzi: Lucas Torro. Wchodzi: Oier.

2
1
2
83'

Gol! Strzelił Ilaix Kourouma. Asystował mu Lionel Messi. Messi przed polem karnym do Morriby, ten zwiódł rywala i pięknym strzałem trafił na 0:2!

40
31
7
7
8
82'

Messi wpadł z piłką w pole karne. Strzał zdołał odbić bramkarz.

7
2
1
4
2
79'

Alba po raz kolejny uderzał z ostrego kąta. Herrera zdołał obronić.

1
3
3
7
77'

Sprzed pola karnego uderzył Pedri. Wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

8
2
2
5
1
75'

Kwadrans do końca. Barcelona prowadzi, ale wygranej jeszcze nie może być pewna.

6
1
1
1
1
73'

Gospodarze wściekli, domagali się podyktowania rzutu karnego, ale o "jedenastce" mowy nie ma.

7
4
1
70'

Calleri uderzył głową z siedmiu metrów. Pomylił się jednak nieznacznie.

5
3
1
1
3
69'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na piąty metr, Lenglet uratował zespół wybijając piłkę na rzut rożny.

5
2
1
67'
65'

Zagranie w pole karne do Garcii, szybszy jednak Alba, który wybił piłkę.

6
2
1
3
2
64'

Barcelona ponownie przyspieszyła grę i szuka drugiego gola oraz spokoju w końcówce.

5
2
1
2
1
62'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Kike Barja. Wchodzi: Jony.

1
1
1
1
3
61'

Zaatakowała Osasuna, ale została skontrowana. Strzał De Jonga minął jednak bramkę.

1
57'

Z ok. 15 metrów płasko uderzał Dest. Efektem próby jedynie rzut rożny. Piłka odbiła się od obrońcy.

3
1
54'

Po zmianie stron Osasuna prezentuje się słabiej. Gospodarze nie potrafią zagrozić gościom.

4
1
1
1
1
51'

Mocny strzał Dembele, piłkę ofiarnie zablokował Aridane i trochę to odczuł.

3
1
49'

A teraz gra została przerwana. Na spalonym znalazł się Pedri.

3
2
48'

Potężnie z dystansu kropnął Messi, Herrera zdołał sparować piłkę do swojej lewej strony!

5
1
1
1
46'
46'

Wracamy do meczu!

4
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
1
44'

Płaski strzał Messiego, piłka otarła się o obrońcę i metr obok słupka wyszła na rzut rożny.

5
3
3
3
1
43'

Uderzał z ok. 17 metrów Messi. Argentyńczyk po raz kolejny trafił w rywala.

2
3
40'

Barcelona uspokoiła mecz. Goście długo rozgrywają swoje akcje na połowie Osasuny.

6
4
1
37'

Szuka wyrównania Osasuna. Barcelona musi w tyłach cały czas uważać.

1
3
34'

Ruben Garcia w świetnej sytuacji. Kapitalnie w bramce po raz kolejny zachował się Marc-Andre ter Stegen!

22
13
4
2
3
30'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi. Messi do Alby, a ten wpadł z piłą w pole karne i uderzył z okolic narożnika pola bramkowego pod pod poprzeczkę. 0:1!

43
26
5
4
5
29'

Cały czas sporo walki w meczu. Osasuna stara się wykorzystywać błędy Barcelony, która uzyskała nieznaczną przewagę.

2
1
1
2
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samuel Umtiti.

3
4
3
3
7
23'

Torres zagrywał z pola bramkowego dobrze zachował się Umtiti.

2
4
1
21'

Analizy potwierdziły, że Messi był na spalonym i czerwona kartka została anulowana.

6
7
1
1
3
20'

Herrera otrzymał czerwoną kartkę, ale wiele wskazuje na to, że wcześniej na spalonym był Messi.

13
4
6
1
2
19'

Głową z trudnej pozycji uderzał Calleri, nie dał jednak razy mocno przymierzyć w światło bramki.

3
3
1
16'

Składna akcja Barcelony, zagranie do Messiego, którego strzał z ok. 16 metrów został zablokowany.

4
3
2
14'

Kike Barja uderzył mocno sprzed pola karnego. Ter Stegen wybił piłkę na rzut rożny!

7
5
1
3
13'

Wyrównane spotkanie. Osasuna czuje, że w meczu może coś zdziałać.

3
3
10'

Akcja Barcelony zatrzymana. Trzech graczy gości złapanych na spalonym.

4
3
1
3
2
8'

Uaktywniła się Osasuna. Barcelona musi więcej uwagi poświęcać defensywie.

4
2
5'

Przewaga Barcelony, jednak goście na razie bez okazji bramkowych.

6
4
1
2'

Pierwszy strzał w meczu. Calleri uderzył z własnej połowy, Marc-Andre ter Stegen zdążył wrócić i złapać piłkę.