Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
89'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Rozmontowali po raz kolejny obronę gospodarzy goście. Po tysiącu podaniach Alba zagrał do Messiego, a ten przy słupku trafił do bramki. 1:6!

34
15
2
5
88'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Braithwaite (FC Barcelona).

1
4
2
2
87'

Uderzał Bautista, ter Stegen był dobrze ustawiony i piłkę złapał.

3
1
2
84'

FC Barcelona - zmiana: schodzi Antoine Griezmann, wchodzi Riqui Puig.

84'

FC Barcelona - zmiana: schodzi Sergino Dest, wchodzi Francisco Trincao.

83'

Real Sociedad - zmiana: schodzi Alexander Isak, wchodzi Jon Bautista.

wchodzi Wchodzi
Jon Bautista #25
schodzi Schodzi
1
1
83'

Real Sociedad - zmiana: schodzi Igor Zubeldia, wchodzi Modibo Sagnan.

Modibo Sagnan #15
Igor Zubeldia #5
1
1
82'

Końcowe fragmenty gry. Barcelona już nie kwapi się do ataku.

2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Zubeldia (Real Sociedad).

4
1
1
79'

FC Barcelona - zmiana: schodzi Ousmane Dembele, wchodzi Martin Braithwaite.

77'

Gol! Strzelił Ander Barrenetxea. Asystował mu Carlos Fernandez. Indywidualna akcja Barrenetxei, strzał z linii pola karnego wylądował niemal w samym okienku. 1:5!

16
75'

Kwadrans do końca. Gospodarze już dawno na kolanach. Barcelona spokojnie, momentami gra pod publikę.

3
72'

Real Sociedad - zmiana: schodzi Martin Zubimendi, wchodzi Carlos Fernandez.

Martín Zubimendi #36
1
71'

Goool! Bramkę strzelił Ousmane Dembele (FC Barcelona). Dembele otrzymał piłkę w polu karnym. Płaski strzał w kierunku dalszego słupka i już 0:5!

28
10
2
5
7
68'

Ostatecznie gol nie został uznany, wóz VAR dopatrzył się spalonego.

2
2
7
67'

FC Barcelona - zmiana: schodzi Pedri, wchodzi Ilaix Kourouma.

1
1
1
66'

Jeszcze trwa analiza VAR. Co z tego będzie? 0:4 czy już 0:5?

5
1
67'

FC Barcelona - zmiana: schodzi Sergio Busquets, wchodzi Ilaix Kourouma.

65'

Piłka w bramce Realu po strzale Dembele. Sędzia jednak dopatrzył się spalonego, wątpliwego.

1
1
1
65'

Real Sociedad cały czas niewiele potrafi zdziałać. Gospodarze grają wysoko i nadziewają się na kontry.

1
1
1
62'

Kolejna próba Dembele, sprytne zagranie przejął bramkarz. Barcelona cały czas bardzo pazerna.

1
1
60'

Real Sociedad - zmiana: schodzi Portu, wchodzi Adnan Januzaj.

Portu #7
1
1
60'

Real Sociedad - zmiana: schodzi Andoni Gorosabel, wchodzi Ander Barrenetxea.

Andoni Gorosabel #18
59'

Kolejna okazja przed Barceloną. Dest do Dembele, strzał z ostrego kąta odbił bramkarz.

9
2
2
5
4
56'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets. Busquets pięknie za plecy obrońców do Messiego, a ten w sytuacji sam na sam do siatki na 0:4!

38
19
2
3
4
56'

Barcelonie wciąż mało. Goście w ataku, gospodarze nic nie potrafią zdziałać.

53'

Gol! Strzelił Sergino Dest. Asystował mu Jordi Alba. Alba dobiegł do linii końcowej pola karnego i zagrał na czwarty metr do Desta. Piłkę starał się jeszcze wybić obrońca, ale tak to uczynił, że trafił Desta w nogę i futbolówka wpadła do bramki. 0:3!

38
18
3
3
3
50'

Dembele chciał wejść z piłką w pole karne, ale nie udała mu się ta sztuka.

1
48'

Barcelona nie zamierza oddawać pola rywalom. Goście po przerwie w ataku.

2
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

45+1'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
1
1
43'

Gol! Strzelił Sergino Dest. Asystował mu Lionel Messi. Messi ruszył z piłką, zagrał na prawo do Desta, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 0:2!

39
12
4
1
2
42'

Problemy ma Zubeldia. Będzie konieczna zmiana?

2
1
4
39'

Niepewnie zachowała się defensywa Barcelony, do piłki dopadł Isak, Marc-Andre ter Stegen uratował gości! Wcześniej bramkarz tak nieudolnie interweniował, że... piłka odbiła się od poprzeczki.

10
5
5
1
2
37'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. W końcu Barcelona dopięła swego. Messi do Alby, ten do Dembele. Strzał odbił bramkarz, dobitka Francuza znalazła się w bramce. 0:1!

49
24
4
2
6
34'

Strzelał Pedri, zawodnik Barcelony trafił jednak w obrońcę.

2
1
1
32'

Nabroił Ronald Koeman. Sędzia napomniał Holendra, a ten zaczął stroić miny.

3
2
31'

Optyczna przewaga należy do Barcelony, gospodarze szans szukają w kontratakach.

1
1
29'

Mingueza włączył się do akcji ofensywnej, ale mając sporo miejsca zagrał bardzo niedokładnie.

2
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
1
26'

Akcja za akcję. Real Sociedad po dość niemrawym początku stara się odgryzać Barcelonie. Ciekawe spotkanie.

1
1
24'

Isak wjechał w pole karne niczym w grze FIFA 2021, strzał z sześciu metrów odbił bramkarz! To powinien być gol!

6
4
7
4
2
20'

Starali się odgryźć Barcelonie gracze Realu Sociedad, zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

1
1
17'

Uderzał Messi, trafił w rywala. Remiro uratował zespół i nie będzie rzutu rożnego.

3
2
1
14'

Warunki gry dyktuje Barcelona, gospodarze nastawieni na grę z kontry.

1
1
3
11'

Strzał Messiego, bramkarz nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

4
4
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martín Zubimendi.

2
2
8'

Kontra Realu Sociedad, Isak dogrywał z pola karnego, jednak on także został zablokowany.

1
1
1
7'

Mikel Oyarzabal starał się uderzać sprzed pola karnego, został jednak zablokowany.

2
5'

Barcelona rozgrywa piłkę przed polem karnym gospodarzy. Goście szukają dziury w obronie miejscowych.

1
1
2'

Pierwsza próba gości, zagranie do Messiego, ten jednak piłki nie przejął.