Primera Division: 34. kolejka
02 maj 2021 21:00
90+2'

Barcelona wyprowadziła kontrę, ale zwolniła swoją akcję. Teraz każda sekunda jest ważna.

17
7
3
1
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

8
5
7
5
7
89'

Szuka wyrównania Valencia, jednak nie potrafi zagrozić Barcelonie. Cały czas na boisku jest bardzo nerwowo.

3
2
4
3
86'

Valencia poczuła krew i rzuciła się do ataku. Zapowiadają się duże emocje w końcówce.

6
2
1
5
6
83'

Gol! Strzelił Carlos Soler. Strata Barcelony na własnej połowie. Piłka trafiła do Solera 35 metrów przed bramką, a ten huknął pod poprzeczkę. 2:3!

Valencia CF
9
6
8
6
30
82'

Piłkarze Barcelony domagali się podyktowania rzutu karnego. VAR jednak zamilczał. Gramy dalej.

4
1
3
11
79'

Valencia CF. Schodzi: Uros Racic. Wchodzi: Christian Oliva.

wchodzi Wchodzi
Christian Oliva #10
schodzi Schodzi
1
1
78'

Barcelona na połowie Valencii długo rozgrywa piłkę. Gospodarze mają już dość tego meczu.

7
5
1
75'
75'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Ilaix Kourouma.

73'

Akcja Valencii przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

4
3
72'

Valencia na połowie Barcelony. Gospodarze jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia.

8
5
1
69'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Technicznie z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył Messi. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i znalazła się w bramce. 1:3!

FC Barcelona
67
47
2
5
6
66'

Barcelona w ataku, goście chcą zamknąć mecz i spokojnie dograć końcówkę.

10
4
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Andre ter Stegen.

7
3
3
7
12
64'

Valencia CF. Schodzi: Toni Lato. Wchodzi: Mouctar Diakhaby.

Antonio Latorre Grueso #3
1
2
63'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Zagranie do De Jonga, strzał głową świetnie odbił bramkarz. Wobec dobitki Griezmanna golkiper był już bezradny. 1:2!

60
46
6
5
10
61'

Toni Lato usiadł na murawie. Zawodnik Valencii potrzebuje pomocy.

5
2
1
4
3
60'

Barcelona wysoko atakuje Valencię. Jednak gospodarze czują, że w meczu mogą sporo zdziałać.

4
2
1
2
57'

Gol! Strzelił Lionel Messi. ...po serii dobitek skapitulował. Po obronie strzału przed bramką Jaspera Cillessena powstało ogromne zamieszanie. W końcu Messi zakończył sprawę. 1:1!

45
28
6
7
10
57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi! Strzał Messiego odbił bramkarz, ale...

19
15
9
9
20
56'

3
56'

Rzut karny dla Barcelony. Ręką zagrał Toni Lato!

17
9
4
6
10
52'

Kolejna szansa przed Valencią. Uderzał w świetnej sytuacji Correia, ale w bramkę nie trafił. To powinien być gol na 2:0.

7
3
2
2
8
50'

Gol! Strzelił Gabriel Paulista. Dogranie z rogu, w polu bramkowym przyblokowany został bramkarz, a Paulista głową do pustej bramki na 1:0!

17
9
4
31
49'

Kontra Valencii, Soler do Guedesa, ale ten zbyt późno uderzył i ter Stegen górą!

6
1
1
1
49'

Od początku 2. połowy przeważa Barcelona. Valencia czeka na kontrę.

2
1
3
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

3
2
1
43'

Coraz bliżej przerwa. Wiele wskazuje na to, że w 1. połowie goli nie zobaczymy.

6
1
2
3
3
40'

Griezmann do Pedriego, ale ten kilka metrów przed bramką nie sięgnął piłki.

6
1
1
2
2
38'

Cały czas Barcelona w okolicach pola karnego Valencii. Jednak w ostatnim czasie goście nie zagrozili miejscowym.

3
1
3
3
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Racic.

Valencia CF
4
1
2
2
31'

Messi uderzył nad murem, ale także ponad bramką gospodarzy.

5
1
1
3
31'

Rzut wolny dla Barcelony z ok. 25 metrów. Może być groźnie!

3
1
1
2
28'

Valencia nie zamierza tylko się bronić. Gospodarze szukają swoje szansy na skontrowanie Barcelony.

5
2
1
26'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Racic. Ter Stegen błędu nie popełnił i piłkę złapał.

4
1
2
24'

Barcelona znowu zaatakowała, kilka razy groźnie zrobiło się w polu karnym Valencii. Zabrakło jednak uderzeń.

6
1
1
20'

Kontra gospodarzy, piłka trafiła w pole karne. Przejął ją Gaya, mocny strzał przeleciał kilka metrów obok słupka.

3
1
2
18'

Griezmann zagrał wzdłuż pola bramkowego, nikt jednak nie wbił piłki do siatki.

5
2
1
1
16'

Pierwsza próba Valencii. Dogranie w pole karne, ale bez pomysłu.

3
1
15'

Kwadrans za nami. Valencia jeszcze bez okazji, Barcelona miała je już trzy. Wciąż jednak bez goli.

6
1
2
12'

Kolejne dogranie w pole karne Valencii. Strzelał Ronald Araujo, piłkę zablokowali obrońcy.

3
1
10'

Zagranie do Griezmanna, ale ten nie zdołał skorzystać ze zbyt mocnego podania.

4
2
1
1
8'

Barcelona na połowie gospodarzy. Goście szukają dziury w obronie Valencii.

3
2
5'

Gaya chciał przejąć piłkę, ale okazało się, że jest na spalonym.

2
1
3'

Piękna akcja Barcelony. Wszystko było perfekcyjnie do momentu uderzenia Pedriego z ok. 14 metrów. Tuż obok słupka!