Sprzed pola karnego technicznie uderzył Casemiro, tuż obok bramki.

3
7
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Toni Kroos. Strzał z dystansu Kroosa, piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki. Gol został zaliczony Hazardowi. 2:2!

29
23
9
21
41
90+3'

Minuty płyną, a Real niewiele potrafi zdziałać. W walce o tytuł wszystko wciąż będzie bardzo zagmatwane.

6
1
2
5
7
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

7
1
4
3
13
88'
ZMIANA
4
2
2
5
4
88'
ZMIANA
88'

Real Madryt szuka wyrównania, ale Królewscy okazji na gola nie potrafi sobie stworzyć.

4
5
3
3
4
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Gudelj.

3
2
1
1
84'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Nemanja Gudelj.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joan Jordan #8
1
1
1
83'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Oscar.

Oscar #14
1
2
1
1
4
82'

Fernando leży na murawie. Brazylijczyk potrzebuje szybkiej konsultacji z doktorami.

1
4
8
81'

Zagranie do Hazarda, Belg jednak w decydującym momencie źle przyjął piłkę.

2
1
4
5
79'
ZMIANA

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Eden Hazard.

1
2
2
3
4
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Pewny strzał Rakiticia i Sevilla ponownie prowadzi w Madrycie. 1:2!

48
25
4
11
16
77'

Nie ma karnego dla Realu, jest rzut karny dla Sevilli!

51
25
7
16
21
76'

Sędzia na moment zawiesił się, ale sam biegnie wszystko zobaczyć.

13
10
5
4
6
75'

VAR już pracuje. Będzie rzut karny. Tylko dla kogo?

2
5
8
1
2
74'

Problem w tym, że wcześniej ręką we własnym polu karnym zagra Militao.

4
2
2
5
3
74'

Rzut karny dla Realu! Pędzącego Benzemę przewrócił Bono!

10
4
3
3
11
73'

Uderzał Federico Valverde, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

3
1
1
1
3
71'

Real Madryt szuka zwycięskiej bramki, Sevilla nie pozwala na wiele.

5
1
1
2
1
69'

Remis obu drużynom niewiele daje. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka spotkania w Madrycie.

3
2
2
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Toni Kroos. Cóż za wejście Asensio! Zagranie Kroosa w pole karne, Asensio uderzył w kierunku bliższego słupka. Bono przepuścił strzał. 1:1!

21
13
3
10
16
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Miguel Gutierrez.

Miguel Gutierrez #35
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Marco Asensio.

4
4
1
2
65'

Kroos do Viniciusa Juniora, a ten z pięciu metrów uderzył w zewnętrzną część słupka!

5
2
2
5
6
64'

Szuka Real Madryt swojej szansy, ale Królewscy mają problemy z rozmontowaniem defensywy gości.

3
2
1
4
61'

Ocampos do Rakiticia, ten sprzed pola karnego uderzył wysoko ponad bramką. Mogło być groźniej pod bramką Realu.

2
1
1
1
1
61'

Marcelo do Casemiro, ten uderzył sprzed pola karnego, ale dość daleko od bramki Bono.

2
1
1
2
59'

Na uderzenie zdecydował się Nacho. Strzał sprzed pola karnego poszybował ponad poprzeczką.

2
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Suso.

Sevilla FC
2
1
1
2
54'

Karnego nie ma, gramy dalej.

5
2
1
6
4
53'

Przerwa w grze, na murawie leży jeden z graczy gości, a VAR sprawdza czy Realowi należy się rzut karny za zagranie ręką.

2
1
1
3
5
52'

Mamy w końcu strzał, uderzał Modrić, Bono ponownie z problemami, ale piłkę obronił.

2
2
1
51'

Real Madryt w ataku, ale okazji Królewscy nie potrafią sobie wykreować.

3
1
1
1
48'

Zagranie do Benzemy, Francuz jednak nie zdołał dojść do piłki.

3
2
1
3
46'

I już w ataku Sevilla. Z pola karnego płasko uderzył Acuna, pomylił się o dwa metry.

2
2
2
3
3
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
44'

Do dogrania doszedł Kounde, uderzył jednak tam gdzie stał Thibaut Courtois.

3
1
2
2
41'

Kroos do Casemiro, ten uderzył, ale pomylił się dość wyraźnie.

2
3
1
2
1
41'

Od dłuższego czasu Real nie potrafi poważniej zagrozić Sevilli. A przerwa coraz bliżej.

5
2
2
38'

Teraz Real podszedł wyżej i chce wywalczyć piłkę już pod bramką Sevilli.

4
1
1
37'

Sevilla bardzo spokojnie, goście nie kwapią się do ataku. Real nie zamierza na razie wysoko atakować rywala.

6
3
2
2
2
34'

Kroos dograł do Nacho, ten jednak w piłkę nie trafił. Real szuka wyrównania.

2
1
2
3
32'

Niespodziewanie uderzył Benzema, Bono dość niepewnie, ale ostatecznie skutecznie. Będzie rzut rożny.

4
2
2
1
29'

Z pola karnego technicznie uderzył Vinicius Junior, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

2
2
2
4
5
26'

Real zaatakował. Królewscy szukają wyrównującego trafienia. Sevilla w defensywie dużo skuteczniejsza niż na początku.

2
3
1
3
2
23'

Wyjście Courtois, który głową zatrzymał akcję gości.

4
2
1
3
6
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernando. Asystował mu Ivan Rakitić. Po rzucie wolnym, krótkim rozegraniu i dośrodkowaniu piłkę w polu karnym zgrał Rakitić. Fernando zwiódł obrońcę i płaskim strzałem z ok. dziesięciu metrów zdobył gola. 0:1!

17
21'

5
19'

Do strzału doszedł Suso, próba sprzed pola karnego poszybowała ponad bramką Realu Madryt.

3
1
1
18'

Po dobrym początku Sevilli nie ma już śladu. Real Madryt aktualnie dyktuje warunki gry.

4
1
1
15'

Real Madryt w końcu przycisnął, proste błędy popełniają goście w defensywie. Przed momentem pomylił się Kounde.

4
1
13'

Gola jednak nie ma. Odriozola w momencie podania był na nieznacznym spalonym. Wciąż 0:0.

10
3
3
2
7
12'

Zagranie na prawo do Odriozoli, ten dośrodkował na piąty metr wprost na głowę Benzemy.

15
7
8
9
10'

Ruszył z piłką Benzema, ale w okolicach narożnika pola karnego z niewiadomych powodów przewrócił się.

1
2
1
2
2
7'

Cały czas utrzymuje się przewaga Sevilli. Brakuje jednak okazji bramkowych.

1
1
1
1
4'

Z piłką lewą stroną ruszył Gomez, ale zatrzymał go Militao. Przepisowo.

2
3'

Sevilla na połowie Realu. Goście bardzo dokładnie rozgrywają piłkę.