Real Madryt
21' Casemiro 67' Marco Asensio 90+4' Eden Hazard
Sevilla FC
22' Fernando 56' Suso 78' Ivan Rakitić 86' Nemanja Gudelj
2:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Remis 2:2, z którego nie może się cieszyć żadna z drużyn.

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Casemiro, tuż obok bramki.

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Toni Kroos. Strzał z dystansu Kroosa, piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki. Gol został zaliczony Hazardowi. 2:2!

Minuty płyną, a Real niewiele potrafi zdziałać. W walce o tytuł wszystko wciąż będzie bardzo zagmatwane.

Sędzia doliczył 6 minut.

Sevilla FC. Schodzi: Lucas Ocampos. Wchodzi: Luuk de Jong.

Sevilla FC. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Oliver Torres.

Real Madryt szuka wyrównania, ale Królewscy okazji na gola nie potrafi sobie stworzyć.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Gudelj.

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Nemanja Gudelj.

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Oscar.

Fernando leży na murawie. Brazylijczyk potrzebuje szybkiej konsultacji z doktorami.

Zagranie do Hazarda, Belg jednak w decydującym momencie źle przyjął piłkę.

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Eden Hazard.

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Pewny strzał Rakiticia i Sevilla ponownie prowadzi w Madrycie. 1:2!

Nie ma karnego dla Realu, jest rzut karny dla Sevilli!

Sędzia na moment zawiesił się, ale sam biegnie wszystko zobaczyć.

VAR już pracuje. Będzie rzut karny. Tylko dla kogo?

Problem w tym, że wcześniej ręką we własnym polu karnym zagra Militao.

Rzut karny dla Realu! Pędzącego Benzemę przewrócił Bono!

Uderzał Federico Valverde, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

Real Madryt szuka zwycięskiej bramki, Sevilla nie pozwala na wiele.

Remis obu drużynom niewiele daje. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka spotkania w Madrycie.

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Toni Kroos. Cóż za wejście Asensio! Zagranie Kroosa w pole karne, Asensio uderzył w kierunku bliższego słupka. Bono przepuścił strzał. 1:1!

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Miguel Gutierrez.

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Marco Asensio.

Kroos do Viniciusa Juniora, a ten z pięciu metrów uderzył w zewnętrzną część słupka!

Szuka Real Madryt swojej szansy, ale Królewscy mają problemy z rozmontowaniem defensywy gości.

Ocampos do Rakiticia, ten sprzed pola karnego uderzył wysoko ponad bramką. Mogło być groźniej pod bramką Realu.

Marcelo do Casemiro, ten uderzył sprzed pola karnego, ale dość daleko od bramki Bono.

Na uderzenie zdecydował się Nacho. Strzał sprzed pola karnego poszybował ponad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Suso.

Karnego nie ma, gramy dalej.

Przerwa w grze, na murawie leży jeden z graczy gości, a VAR sprawdza czy Realowi należy się rzut karny za zagranie ręką.

Mamy w końcu strzał, uderzał Modrić, Bono ponownie z problemami, ale piłkę obronił.

Real Madryt w ataku, ale okazji Królewscy nie potrafią sobie wykreować.

Zagranie do Benzemy, Francuz jednak nie zdołał dojść do piłki.

I już w ataku Sevilla. Z pola karnego płasko uderzył Acuna, pomylił się o dwa metry.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Mistrzostwo po raz kolejny oddala się od Realu. Na razie Królewscy przegrywają z Sevillą 0:1.

Do dogrania doszedł Kounde, uderzył jednak tam gdzie stał Thibaut Courtois.

Kroos do Casemiro, ten uderzył, ale pomylił się dość wyraźnie.

Od dłuższego czasu Real nie potrafi poważniej zagrozić Sevilli. A przerwa coraz bliżej.

Teraz Real podszedł wyżej i chce wywalczyć piłkę już pod bramką Sevilli.

Sevilla bardzo spokojnie, goście nie kwapią się do ataku. Real nie zamierza na razie wysoko atakować rywala.

Kroos dograł do Nacho, ten jednak w piłkę nie trafił. Real szuka wyrównania.

Niespodziewanie uderzył Benzema, Bono dość niepewnie, ale ostatecznie skutecznie. Będzie rzut rożny.

Z pola karnego technicznie uderzył Vinicius Junior, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

Real zaatakował. Królewscy szukają wyrównującego trafienia. Sevilla w defensywie dużo skuteczniejsza niż na początku.

Wyjście Courtois, który głową zatrzymał akcję gości.

Gol! Strzelił Fernando. Asystował mu Ivan Rakitić. Po rzucie wolnym, krótkim rozegraniu i dośrodkowaniu piłkę w polu karnym zgrał Rakitić. Fernando zwiódł obrońcę i płaskim strzałem z ok. dziesięciu metrów zdobył gola. 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Do strzału doszedł Suso, próba sprzed pola karnego poszybowała ponad bramką Realu Madryt.

Po dobrym początku Sevilli nie ma już śladu. Real Madryt aktualnie dyktuje warunki gry.

Real Madryt w końcu przycisnął, proste błędy popełniają goście w defensywie. Przed momentem pomylił się Kounde.

Gola jednak nie ma. Odriozola w momencie podania był na nieznacznym spalonym. Wciąż 0:0.

Zagranie na prawo do Odriozoli, ten dośrodkował na piąty metr wprost na głowę Benzemy.

Ruszył z piłką Benzema, ale w okolicach narożnika pola karnego z niewiadomych powodów przewrócił się.

Cały czas utrzymuje się przewaga Sevilli. Brakuje jednak okazji bramkowych.

Z piłką lewą stroną ruszył Gomez, ale zatrzymał go Militao. Przepisowo.

Sevilla na połowie Realu. Goście bardzo dokładnie rozgrywają piłkę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Juan Munuera.

Kto wygra mecz?

Walka o mistrzostwo Hiszpanii nabiera kolorów. W sobotę Barcelona zremisowała z Atletico. Jeśli Real pokona Sevillę to zrówna się punktami z liderem. Ścisłą czołówkę, mimo ostatniej porażki, chce jeszcze gonić Sevilla.