Doliczone dwie minuty.

1
3
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Widzewa niecelnie strzelał Artur Jędrzejczyk.

3
1
1
88'

Legia utrzymuje się przy piłce na połowie Widzewa.

9
2
3
2
2
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Slisz.

Legia Warszawa
2
1
1
6
84'

Dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne Legii. Piłka pewnie wybita przez jednego z obrońców.

3
1
2
2
4
81'

Widzew Łódź. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Karol Czubak.

wchodzi Wchodzi
Karol Czubak #68
schodzi Schodzi
2
1
5
81'
79'

Widzew ruszył z akcją, ale Marcinowi Robakowi piłkę wybił obrońca Legii Warszawa.

3
4
1
komentarz

1
1
77'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Następnie zabrakło jednak celnego strzału na bramkę gospodarzy.

3
74'

Z dystansu strzelał Patryk Mucha. Uderzenie celnie, ale piłkę pewnie złapał Cezary Miszta.

3
1
3
71'

Efektowną akcję przeprowadził Luquinhas, który podał do Wszołka. Następnie zabrakło już jednak dokładnego dogrania przed bramkę Widzewa.

4
2
68'

Legia cały czas dobrze prezentuje się w defensywie i przerywa ataki Widzewa.

2
1
1
2
1
64'

Spoko gry w środkowej strefie boiska. Brakuje porywających akcji.

1
1
1
komentarz

1
2
61'
60'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Na spalonym był jednak Rafael Lopes.

1
1
1
2
57'

Widzew Łódź. Schodzi: Robert Prochownik. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #29
1
1
1
2
56'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Po chwili piłka znalazła się jednak w rękach bramkarza drużyny z Łodzi.

1
1
1
3
53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłka wybita. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał jeszcze Robert Prochownik.

1
1
1
1
52'

Gospodarze rozgrywają piłkę, lecz nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Legii.

1
2
49'

Widzew stara się atakować, ale Legia przerywa ataki gospodarzy daleko od własnego pola karnego.

2
1
2
1
46'

Początek drugiej polowy.

1
1
3
1
42'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę pewnie złapał Cezary Miszta.

6
3
2
1
2
41'

Świetna akcja Widzewa! Najpierw dobre podanie Robaka do Kuna. Ten odegrał do wbiegającego w pole karne Legii Kosakiewicza. Piłkarz Widzewa oddał jednak niecelny strzał.

5
10
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
1
38'

Widzew śmielej ruszył teraz do ofensywy. Legia jednak dobrze rozbija ataki gospodarzy.

6
6
1
2
5
36'

W polu karnym Legii do strzału składał się Marcin Robak. Piłkę wybił mu jednak Mateusz Wieteska.

2
3
1
1
35'

Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
1
1
33'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

7
9
1
4
7
33'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy piłkarz Widzewa był faulowany w polu karnym Legii.

1
3
3
4
4
31'

W ostatnich minutach brakuje ciekawych akcji - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
3
28'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Tempo meczu jest dość spokojne.

5
1
1
2
2
24'

Uderzenie z ostrego kąta na bramkę Legii Warszawa. To był jednak strzał niecelny.

3
3
3
1
3
23'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Piłkarze Legii szukali okazji do strzału, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gospodarzy.

5
4
1
1
3
16:56

18'

Akcja Widzewa, po której zza pola karnego niecelny strzał oddał Mateusz Możdżeń.

2
2
1
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Mucha.

Widzew Łódź
2
1
1
2
2
15'

Zespołowa akcja Legii. Piłkarze z Warszawy wymienili kilka podań, a ostatecznie z dystansu po podaniu Karbownika niecelnie strzelał Bartosz Kapustka.

2
3
1
1
2
14'

Częściej przy piłce są teraz piłkarze z Łodzi. Gra toczy się jednak daleko od bramki Legii.

2
12'

Ładna akcja Widzewa, głównie za sprawą Merveille Fundambu. Ostatecznie ten piłkarz oddał strzał w polu karnym Legii, ale uderzenie zostało zablokowane.

3
2
2
2
4
10'

Ostatnie minuty to sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce Widzew.

4
3
1
2
5
6'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Asystował mu Michał Karbownik.

1:0 dla Legii! Z lewej strony boiska w pole karne Widzewa wpadł Michał Karbownik, który dograł do Mateusza Cholewiaka. Ten dobrze opanował piłkę, a następnie skierował ją do bramki gospodarzy.

44
25
3
10
28
4'

Z rzutu wolnego strzelał Andre Martins. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

8
1
1
7
3'

Będzie rzut wolny dla Legii po zagraniu ręką jednego z zawodników Widzewa. Do bramki gospodarzy około 25 metrów.

3
1
1
3
1'

Dośrodkowanie Stolarskiego w pole karne Widzewa. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

3
1
1
1
16:56

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.