1
1
1
89'

Trwa wideoweryfikacja. Po strzale Piątkowskiego z wolnego ręką zagrał piłkę Zeman. Może być rzut karny.

3
2
1
1
88'

Świetna obrona Loski po uderzeniu Loski.

1
1
1
1
1
88'

Strzał Piątkowskiego z rzutu wolnego prosto w mur.

1
87'

Faul na Zawadzie tuż przed linią pola karnego. Jest szansa dla Rakowa.

1
85'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Petr Schwarz.

85'

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

85'

Bardzo nieudany strzał Poletanovicia z ponad 20 metrów.

1
84'

Ostra gra w końcówce zawodników obu drużyn.

1
81'

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Oskar Zawada.

81'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

79'

Kontratak gospodarzy zakończony kompletnie nieudanym podaniem do Śpiewaka.

78'

Potężny strzał Gergela. Metr nad poprzeczką.

2
1
1
73'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Giannis Papanikolaou. Świetne podanie Greka do Lopeza. Ten poradził sobie z De Amo i pewnym strzałem pokonał Loskę.

17
11
73'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Marcin Cebula.

73'

Gergel na spalonym. Akcja gospodarzy przerwana.

1
71'

Strzał Tijanicia z okolic narożnika pola karnego. Piłkę złapał Loska.

1
69'

W polu karnym podanie dostał Lopez, który zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
1
68'

Kontra Rakowa. Tudor został zatrzymany przez Grzybka, ale po chwili oddał strzał, z którym poradził sobie Loska.

1
1
66'

Raków kontroluje sytuację na boisku, ale to Termalica w ostatnich minutach częściej jest przy piłce.

3
1
1
63'
63'

Loska z łatwością obronił strzał Tudora.

1
2
62'

Szybka akcja Rakowa. Tudor szukał w polu karnym Gutkovskisa, lecz jego podanie było zbyt krótkie.

2
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vlastimir Jovanović.

1
1
1
60'

Precyzyjne dogranie do Kuna, ale pomocnik Rakowa nie zdołał oddać strzału na bramkę Loski.

1
1
58'

Dogranie w pole karne do Śpiewaka, który nie zdołał opanować piłki.

1
1
55'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Michal Hubinek. Wchodzi: Vlastimir Jovanović.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michal Hubinek #22
1
55'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Michał Orzechowski. Wchodzi: Kacper Śpiewak.

Kacper Śpiewak #9
1
54'

Piłka w bramce, ale gola nie ma, gdyż na spalonym był Tijanić.

3
1
komentarz

1
52'

Nieudana kontra Rakowa. Akcję przerwała defensywa gospodarzy.

1
49'

Nie ma karnego. Gramy dalej.

2
1
48'

Tudor domaga się podyktowania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez jednego z graczy Termaliki. Sytuacja analizowana jest przez system VAR.

1
1
1
46'

Początek drugiej części gry.

1
1
komentarz

45+2'

Daleko z bramki wyszedł Szumski. Przelobować go chciał Wlazło, ale jego strzał z połowy boiska był bardzo niecelny.

1
1
45+1'

Nieporozumienie Gergela i Grzybka w okolicach pola karnego Rakowa. Strata piłki.

1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
45'

Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Tijanicia. Słoweniec nie opanował piłki.

1
44'

Tudor zbyt długo czekał z dośrodkowaniem i akcja Rakowa przerwana.

42'

Raków wciąż ma przewagę, częstochowianie kontrolują losy meczu.

39'

Akcja Bruk-Betu przerwana. Na spalonym był Gergel.

2
1
38'

Grzybek skierował piłkę w pole karne. Nie było tam żadnego z graczy gospodarzy.

2
36'

Dogranie Wlazły do Gergela. Ten oddał niecelny strzał głową.

1
1
35'

Kontra popularnych Słoników zakończona stratą piłki.

1
34'

Kun do Gutkovskisa, ale łotewski napastnik nie zdążył dopaść do piłki.

1
32'

Lopez dograł w pole karne do Kuna. Akcję przerwał obrońca gospodarzy.

1
29'

Gospodarze coraz śmielej radzą sobie w ofensywie. Stefanik nie zdołał opanować piłki w boisku i akcja miejscowych została przerwana.