Bruk-Bet Termalica Nieciecza
61' Vlastimir Jovanović 89' Martin Zeman
Raków Częstochowa
13' Vladislavs Gutkovskis 73' Ivi Lopez 90+5' Giannis Papanikolaou
0:2

Koniec spotkania. Raków awansował, wygrywając 2:0, a mógł triumfować zdecydowanie wyżej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giannis Papanikolaou.

Sędzia doliczył pięć minut.

Nie ma gola! Oskar Zawada! Napastnik Rakowa uderzył wysoko nad poprzeczką.

Żółtą kartkę za dotknięcie piłki ręką otrzymał Martin Zeman.

Mamy rzut karny dla Rakowa!

Trwa wideoweryfikacja. Po strzale Piątkowskiego z wolnego ręką zagrał piłkę Zeman. Może być rzut karny.

Świetna obrona Loski po uderzeniu Loski.

Strzał Piątkowskiego z rzutu wolnego prosto w mur.

Faul na Zawadzie tuż przed linią pola karnego. Jest szansa dla Rakowa.

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Petr Schwarz.

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

Bardzo nieudany strzał Poletanovicia z ponad 20 metrów.

Ostra gra w końcówce zawodników obu drużyn.

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Oskar Zawada.

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

Kontratak gospodarzy zakończony kompletnie nieudanym podaniem do Śpiewaka.

Potężny strzał Gergela. Metr nad poprzeczką.

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Giannis Papanikolaou. Świetne podanie Greka do Lopeza. Ten poradził sobie z De Amo i pewnym strzałem pokonał Loskę.

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Marcin Cebula.

Gergel na spalonym. Akcja gospodarzy przerwana.

Strzał Tijanicia z okolic narożnika pola karnego. Piłkę złapał Loska.

W polu karnym podanie dostał Lopez, który zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

Kontra Rakowa. Tudor został zatrzymany przez Grzybka, ale po chwili oddał strzał, z którym poradził sobie Loska.

Raków kontroluje sytuację na boisku, ale to Termalica w ostatnich minutach częściej jest przy piłce.

Loska z łatwością obronił strzał Tudora.

Szybka akcja Rakowa. Tudor szukał w polu karnym Gutkovskisa, lecz jego podanie było zbyt krótkie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vlastimir Jovanović.

Precyzyjne dogranie do Kuna, ale pomocnik Rakowa nie zdołał oddać strzału na bramkę Loski.

Dogranie w pole karne do Śpiewaka, który nie zdołał opanować piłki.

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Michal Hubinek. Wchodzi: Vlastimir Jovanović.

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Michał Orzechowski. Wchodzi: Kacper Śpiewak.

Piłka w bramce, ale gola nie ma, gdyż na spalonym był Tijanić.

Nieudana kontra Rakowa. Akcję przerwała defensywa gospodarzy.

Nie ma karnego. Gramy dalej.

Tudor domaga się podyktowania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez jednego z graczy Termaliki. Sytuacja analizowana jest przez system VAR.

Początek drugiej części gry.

Koniec pierwszej połowy. Przewaga Rakowa, który mógł prowadzić zdecydowanie wyżej niż 1:0.

Daleko z bramki wyszedł Szumski. Przelobować go chciał Wlazło, ale jego strzał z połowy boiska był bardzo niecelny.

Nieporozumienie Gergela i Grzybka w okolicach pola karnego Rakowa. Strata piłki.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Tijanicia. Słoweniec nie opanował piłki.

Tudor zbyt długo czekał z dośrodkowaniem i akcja Rakowa przerwana.

Raków wciąż ma przewagę, częstochowianie kontrolują losy meczu.

Akcja Bruk-Betu przerwana. Na spalonym był Gergel.

Grzybek skierował piłkę w pole karne. Nie było tam żadnego z graczy gospodarzy.

Dogranie Wlazły do Gergela. Ten oddał niecelny strzał głową.

Kontra popularnych Słoników zakończona stratą piłki.

Kun do Gutkovskisa, ale łotewski napastnik nie zdążył dopaść do piłki.

Lopez dograł w pole karne do Kuna. Akcję przerwał obrońca gospodarzy.

Gospodarze coraz śmielej radzą sobie w ofensywie. Stefanik nie zdołał opanować piłki w boisku i akcja miejscowych została przerwana.

Tijanić idalnie dograł do Gutkovskisa. Łotysz miał przed sobą tylko Loskę i fatalnie spudłował.

Krótka przerwa w grze. W walce o piłkę ucierpiał Wlazło.

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy. Hubinek uderzył z 20. metra. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Nie ma gola. Nadal jest 1:0 dla Rakowa.

Sytuacja jest sprawdzana przez system VAR. Analizowane jest, czy Gutkovskis był na spalonym.

Piłka znów w bramce niecieczan, ale bramka nie została uznana, gdyż Gutkovskis był na spalonym.

Zespół z Niecieczy w głębokiej defensywie. Raków poluje na kolejne gole.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu i znów piłka trafiła w ręce Loski.

Dośrodkowanie Kuna w pole bramkowe. Akcja na chwilę przerwana przez defensywę gospodarzy.

Dogranie w pole karne do Lopeza. Hiszpana w ostatniej chwili ubiegł Loska.

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Ivi Lopez. Gol dla Rakowa wisiał w powietrzu. Lopez dograł do Gutkovskisa, a Łotysz w sytuacji sam na sam wpakował piłkę do bramki. Lepiej w tej sytuacji mógł spisać się Potiwcew.

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Piłkę przejęli częstochowianie.

Faul na Orzechowskim w okolicy linii końcowej boiska. Będzie okazja dla gospodarzy.

Lopez zbyt mocno dograł do Kuna. Ten nie zdołał opanować piłki. Akcja zakończona stratą.

Dośrodkowanie ze skrzydła. Prosto w ręce Loski.

Kun starał się dogrywać w pole karne, lecz po rykoszecie piłkę na chwilę przejęli gospodarze.

Sytuacja sprawdzona przez system VAR. Gol nie został uznany.

Piłka w bramce Bruk-Betu, ale gol nie został uznany. Gutkovskis był na spalonym.

Akcja Rakowa przerwana z powodu spalonego.

Raków od pierwszego gwizdka utrzymuje się przy piłce. Gospodarze zepchnięci do defensywy.

Pierwsza akcja Rakowa i już groźnie pod bramką rywali. Tudor szukał w polu karnym Gutkovskisa. Podanie przeciął jeden z obrońców i wybił piłkę na rzut rożny.

Początek spotkania!

Kto wygra mecz?

Z kolei Bruk-Bet Termalica sklasyfikowana jest na drugiej pozycji w Fortuna I lidze. W ośmiu meczach Słoniki wygrały siedem razy.

Raków to lider PKO Ekstraklasy, który w tym sezonie imponuje formą.

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).