1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Mario Rui.

Napoli wyszło ponownie na prowadzenie w ostatniej minucie podstawowego czasu. Drużyna z Kampanii strzeliła gola dzięki stałemu fragmentowi gry. W polu karnym odnalazł się Tiemoue Bakayoko i wykorzystał wrzutkę Mario Ruiego. 2:1 dla przyjezdnych!

12
4
1
2
88'

Druga połowa nie przejdzie do historii futbolu, to jasne, ale nie zapamiętają jej pewnie nawet kibice Udinese Calcio oraz SSC Napoli. Od czasu do czasu są kreowane sytuacje podbramkowe, ale z niską częstotliwością i nie można powiedzieć, że Juan Musso oraz Alex Meret są w poważnych opałach.

1
1
1
2
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Zeegelaar za faul na Hirvingu Lozano.

Udinese Calcio
1
78'

Możliwość pokonania Juana Musso uderzeniem zza pola karnego. Niefortunnie wybita piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła do Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch nie zastanawiał się długo i huknął. Nie dał się zaskoczyć Argentyńczyk między słupkami.

77'

Przewinienie na Piotrze Zielińskim. Reprezentant Polski miał pretensje do sędziego, który nie zdecydował się na utemperowanie uprzykrzającemu mu życie przeciwnika żółtym kartonikiem.

1
1
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji. Napoli prezentowało się dobrze na początku obu połów, ale podopiecznych Gennaro Gattuso charakteryzuje w tym meczu słomiany zapał.

1
1
2
72'
ZMIANA
68'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Eljif Elmas.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Santos za przewinienie na Hirvingu Lozano.

65'

Przewinienie Rolando Mandragory na Hirvingu Lozano. Sędzia przerwał grę i przyznał futbolówkę neapolitańczykom, ale wszystko to w bezpiecznej dla Udinese Calcio odległości od bramki Juana Musso. Pozostaje coraz mniej czasu obu jedenastkom na poprawienie wyniku.

1
62'

Zebrette mogą żałować licznych zmarnowanych sytuacji podbramkowych. Przede wszystkim Kevin Lasagna, który mimo strzelenia gola, obniża sobie notę za występ. Przed momentem kadrowicz Roberto Manciniego ponownie był w polu karnym, ale za długo sposobił się do uderzenia i dał się zablokować gościom.

2
58'

Rozegranie podopiecznych Gennaro Gattuso na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Nie mieli oni pomysłu na ciekawsze rozwiązanie niż wykonanie chaotycznego dośrodkowania. W efekcie Udinese Calcio przechwyciło piłkę i przeprowadziło szybki atak. Zakończył się on strzałem Kevina Lasagni w nogi Alexa Mereta.

1
56'

Udinese Calcio w polu karnym przeciwnika. Podanie w tempo do rozpędzonego Jensa Strygera Larsena. Drogę do bramki zasłonił z powodzeniem Alex Meret. Po interwencji nogami bramkarza Napoli otworzyła się możliwość wykonania dobitki, ale tym razem uderzenie było wyraźnie niecelne.

1
1
53'

Żółta kartka pokazana coraz bardziej poddenerwowanemu Gennaro Gattuso. Szkoleniowiec zespołu z Kampanii ma dużo do powiedzenia swoim podopiecznym oraz arbitrom. Fabrizio Pasqua postanowił odrobinę utemperować to przedstawienie.

1
1
1
2
50'

Napoli przystąpiło do bardziej zdecydowanego ataku po spotkaniu ze szkoleniowcem w szatni. Pierwsze uderzenie Piotra Zielińskiego zostało zablokowane, ale ogromna szansa na odzyskanie prowadzenia otworzyła się jeszcze przez Lorenzo Insigne. Ten nie skompletował dubletu, ponieważ chybił ze znakomitej pozycji.

1
1
1
46'

Napoli rozpoczęło drugą połowę już bez fatalnie dysponowanego Amira Rrahmaniego. Trener Gennaro Gattuso zdecydował się na uzupełnienie bloku obronnego Mario Ruim. Na środku grają aktualnie Nikola Maksimović oraz Giovanni Di Lorenzo.