Lazio Rzym
90'

Doliczony czas.

88'

Ostatnia możliwość poprawienia wyniku z perspektywy katastrofalnych przez większość tego meczu Biancocelestich. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować, ponieważ wyręczył go odpowiednio ustawiony Danilo. Po rzucie rożnym jeszcze próba Mohameda Feresa, jednak niecelna.

1
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia meczu w Turynie. Juventus spokojnie kontroluje wydarzenia oraz rezultat. Wprowadzeni z ławki rezerwowych napastnicy Lazio nie zatrudnili Wojciecha Szczęsnego ani jednym uderzeniem od momentu pojawienia się na murawie.

1
1
82'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Felipe Caicedo.

82'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Vedat Muriqi.

wchodzi Wchodzi
Vedat Muriqi #94
schodzi Schodzi
82'

Lazio. Schodzi: Adam Marusić. Wchodzi: Andreas Pereira.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Acerbi za przewinienie taktyczne.

1
1
77'

Dwa uderzenia z dystansu oddane przez rzymian, ale piłka nie znalazła się w bramce po ani jednym z nich. Ciro Immobile trafił prosto w Wojciecha Szczęsnego, natomiast Sergej Milinković-Savić nie przymierzył w odpowiednim kierunku.

2
75'

Cristiano Ronaldo wyjątkowo wszedł na gotowe. Tym razem gospodarze poradzili sobie z nieporadnym przeciwnikiem bez Portugalczyka. Konfrontacja jest rozstrzygnięta, a wprowadzony z ławki rezerwowych Portugalczyk może postarać się o poprawienie swojej sytuacji w klasyfikacji strzelców ligi.

2
72'

Wojciech Szczęsny dał do zrozumienia sędziemu asystentowi, że piłka opuściła już całym obwodem boisko. Po chwili chorągiewka powędrowała w górę i wznowienie zostało przyznane Bianconerim.

1
1
1
70'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Arthur.

Arthur #5
67'

Pepe Reina interweniował po uderzeniu z dystansu. Tym razem piłka nie ominęła doświadczonego bramkarza i nie znalazła się w siatce. Hiszpan stara się jeszcze zmobilizować swoich kompanów z pola do ataku.

63'

Bezsprzecznie najważniejszym zawodnikiem trwającego spotkania jest Alvaro Morata. Reprezentant Hiszpanii w pierwszej połowie asystował przy golu Adriena Rabiota, a po przerwie sam oddał dwa uderzenia do bramki.

2
1
60'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Juventus ze stoickim spokojem odwrócił wynik i ma praktycznie komplet punktów w kieszeni. Alvaro Morata strzelił kolejnego gola. Zabrał się za wykonanie rzutu karnego podyktowanego za przewinienie Sergeja Milinkovicia-Savicia na Aaronie Ramseyu. Spokojna wygrana napastnika Juventusu w konfrontacji z rodakiem Pepe Reiną.

Juventus FC
3
5
1
1
59'

Faul Sergeja Milinkovicia-Savicia na Aaronie Ramseyu i rzut karny dla Juventusu.

1
2
1
57'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Federico Chiesa.

Szybkie przeniesienie piłki spod pola karnego Juventusu w szesnastkę Lazio. Decydująca była szybkość Federico Chiesy, który popisał się sprintem. Podanie reprezentanta Włoch trafiło do Alvaro Moraty, który oddał uderzenie lewą stopą wylądowało przy bliższym słupku w bramce Pepe Reiny.

4
5
1
1
55'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Patric.

55'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #18
1
1
53'

Piłka przyznana przez sędziego przyjezdnym, ponieważ Federico Chiesa nie przypilnował linii obrońców Lazio i dał się złapać w pułapkę ofsajdową. Za moment pierwsze zmiany personalne, które zaproponuje trener Simone Inzaghi.

1
51'

Biancocelesti muszą się budzić. Podanie prostopadłe w gąszcz zawodników Juventusu do Joaquina Correi, a ten przegrał w konfrontacji z Wojciechem Szczęsnym. Po chwili ponowienie ataku przez Lazio i Sergej Milinković-Savić oddał sytuacyjne uderzenie głową w poprzeczkę!

1
50'

Futbolówka opanowana na połowie przeciwnika przez Ciro Immobile. Nie potrafił jej przytrzymać i tylko sprowokował Bianconerich do natarcia. Akcja Juventusu zakończyła się strzałem Federico Chiesy i sytuację Lazio musiał ratować Pepe Reina.

1
2
2
48'

Federico Chiesa zaatakował na lewej stronie boiska i wypracował korner dla Juventusu. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Federico Bernardeschi, którego zbyt płaskie dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez Adama Marusicia.

2
46'

Pierwszy gwizdek w drugiej połowie. Na razie Andrea Pirlo oraz Simone Inzaghi nie zdecydowali się na wprowadzenie ani jednego zawodnika z ławki rezerwowych. Lazio postara zaprezentować się we fragmencie po przerwie równie interesująco jak w początkowych minutach meczu.