Sędzia doliczył 4 minuty.

2
5
88'

W ostatnich minutach jedno niebezpieczne uderzenie z rzutu wolnego, jednak efekt taki sam jak po wcześniejszych próbach pokonania Lorenzo Montipo. Gotuje się w polu karnym beniaminka, ale w miarę kontrolują to podopieczni Filippo Inzaghiego.

4
85'

Niespodzianka wisi w powietrzu. Pozostało kilka minut, a zmobilizowani przyjezdni radzą sobie z atakami Juventusu. Cristiano Ronaldo próbuje coś zdziałać indywidualnymi rajdami, jednak to ryzykowne pokładać nadzieję w pojedynczych zrywach jednego zawodnika.

2
2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Tello (Benevento Calcio).

2
1
1
3
83'

Benevento Calcio - zmiana: schodzi Perparim Hetemaj, wchodzi Bryan Dabo.

Bryan Dabo #14
2
1
83'

Benevento Calcio - zmiana: schodzi Adolfo Gaich, wchodzi Giuseppe Di Serio.

Giuseppe Di Serio #20
1
1
80'

Na 10 minut przed końcem podstawowego czasu indywidualna akcja przeprowadzona przez Cristiano Ronaldo. Uderzenie Portugalczyka zostało sparowane ponad poprzeczkę przez czujnego Lorenzo Montipo. Coraz bliżej niespodziewanego czystego konta jest bramkarz Benevento Calcio.

5
1
2
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Barba (Benevento Calcio).

2
1
1
1
76'

Benevento Calcio postara się wszystkimi możliwymi sposobami utrzymać wynik do końca. Gospodarze mają jeszcze kwadrans na odwrócenie rezultatu, ponieważ nawet remis będzie olbrzymim rozczarowaniem dla zespołu prowadzonego przez Andreę Pirlo.

3
2
1
3
75'

Juventus FC - zmiana: schodzi Adrien Rabiot, wchodzi Rodrigo Bentancur.

74'

Benevento Calcio - zmiana: schodzi Gianluca Lapadula, wchodzi Gianluca Caprari.

73'

Benevento Calcio - zmiana: schodzi Daam Foulon, wchodzi Andres Tello.

Daam Foulon #18
1
1
69'

Gol! Strzelił Adolfo Gaich.

Benevento Calcio na prowadzeniu w Turynie i to jest już sensacyjny obrót wydarzeń. Adolfo Gaich pokonał Wojciecha Szczęsnego praktycznie pierwszym uderzeniem celnym z linii pola karnego. Napastnik poradził sobie po prezencie od Arthura Melo. Brazylijczyk "asystował" przeciwnikowi. Pomocnik zachował się po prostu karygodnie, ponieważ zagrał niedokładnie w poprzek własnego pola karnego.

13
5
3
4
5
67'

Niebezpiecznie Federico Barba, jednak nie wrzucił piłki za kołnierz własnego bramkarza. Defensor Benevento Calcio został uratowany przez Lorenzo Montipo, który zapobiegł golowi samobójczemu po dośrodkowaniu Dejana Kulusevskiego.

2
1
2
65'

Kolejna seria podań podopiecznych Andrei Pirlo. Piłka trafiła na prawe skrzydło do Dejana Kulusevskiego, którego dogranie zostało zablokowane przez Lucę Caldirolę. Jeszcze korner dla mistrza Włoch, którego rozegranie zakończyło się strzałem Cristiano Ronaldo nieznacznie obok słupka.

2
1
1
1
2
61'

Ponad godzina konfrontacji w Turynie za zawodnikami, a wynik jak nie zmieniał się, tak nadal nie zmienia. Juventus buduje ataki na obrzeżach pola karnego przeciwnika, a ten ze stoickim spokojem odpiera te rozegrania. Lorenzo Montipo nie musi wykonywać żadnych spektakularnych interwencji między słupkami.

1
1
58'

Dejan Kulusevski blisko bramki Lorenzo Montipo. Skrzydłowy wstrzelił piłkę, która co prawda ominęła golkipera, ale nie została wykorzystana przez żadnego napastnika Juventusu do oddania uderzenia z bliska do siatki.

2
1
1
56'

Przewaga Juventusu pod względem posiadania piłki nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem. Andreę Pirlo powinien martwić efekt ataku pozycyjnego Bianconerich, ponieważ sporadycznie dzieje się coś interesującego pod bramką strzeżoną przez Lorenzo Montipo.

3
1
2
53'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Federico Bernardeschiego. Piłka została sprzątnięta blisko pola karnego przez Danilo, jednak jego zagranie było równie nieudane jak poprzednie reprezentanta Włoch. Ponownie cierpkie słowa nadają się do skomentowania ataku Juventusu, a czas mija.

3
1
1
50'

Podanie do Federico Chiesy na skraj pola karnego. Próba pokonania Lorenzo Montipo uderzeniem z bardzo ostrego kąta, ale wystrzelił piłkę w powietrze wyraźnie ponad poprzeczką. W taki sposób Juventusowi będzie trudno o pokonanie golkipera zespołu ze Stadio Ciro Vigorito.

3
1
48'

Przyglądamy się już wydarzeniom w drugiej połowie spotkania. Juventus powinien zaprezentować się lepiej po przerwie, ponieważ poprzeczka jest zawieszona nisko. Benevento Calcio zapewne nie zmieni zasadniczo pomysłu na grę, ale może poszuka sposobu na pokonanie Wojciecha Szczęsnego.