Torino FC - zmiana: schodzi Simone Verdi, wchodzi Daniele Baselli.

86'

Juventus FC - zmiana: schodzi Alex Sandro, wchodzi Adrien Rabiot.

85'

Była możliwość ponownego pokonania Salvatora Sirigu. Kopnięta zza pola karnego piłka odbiła się od słupka w bramce Granaty. Pechowcem Rodrigo Bentancur, któremu zabrakło bardzo niewiele do rozstrzygnięcia derbów. Kolejne uderzenie oddane przez Cristiano Ronaldo było celne, ale zostało poskromione przez golkipera.

3
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Sanabria (Torino FC).

3
1
2
2
79'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Giorgio Chiellini.

Piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Salvatora Sirigu. Po uderzeniu Cristiano Ronaldo długie zamieszanie, a sędziowie zasiadający przed monitorami stwierdzili, że nie było początkowo zasygnalizowanego spalonego. 2:2 i Juventus prawdopodobnie ponownie nie pozwoli lokalnym przeciwnikom na odebranie mu panowania w mieście.

9
2
1
10
13
77'

Była jedna niebezpieczna sytuacja podbramkowa, ale Alessandro Buongiorno zaprezentował rozpaczliwą interwencję i nie pozwolił Cristiano Ronaldo na wykorzystanie wstrzelenia Juana Cuadrado. Ponadto sporo jest przerw w grze spowodowanych realnymi albo wyolbrzymionymi urazami podopiecznych Davide Nicoli.

1
74'

Pozostało jeszcze kilkanaście minut na rozstrzygnięcie konfrontacji. Gospodarze skoncentrowani we własnym polu karnym i starają się kontrolować wydarzenia. Impetu Bianconerich nie trzeba specjalnie studzić, ponieważ podopieczni Andrei Pirlo wciąż prezentują się ospale.

3
3
1
1
72'

Torino FC - zmiana: schodzi Andrea Belotti, wchodzi Simone Zaza.

71'

Juventus FC - zmiana: schodzi Danilo, wchodzi Aaron Ramsey.

3
3
1
2
71'

Juventus FC - zmiana: schodzi Dejan Kulusevski, wchodzi F. Bernardeschi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
3
3
69'

Akcja Juventusu została zatrzymana przez Cristiana Ansaldiego na skrzydle. Jeszcze możliwość zaszkodzenia gospodarzom po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak kompletnie nieudane zagranie zostało posprzątane przez Salvatora Sirigu.

4
4
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado (Juventus FC).

4
3
65'

Torino FC - zmiana: schodzi Tomas Rincon, wchodzi Sasa Lukic.

62'

Gra Bianconerich nie wygląda imponująco, a to delikatnie powiedziane. Drużyna prowadzona przez Andreę Pirlo ma problem z kreowaniem sytuacji podbramkowych między odpowiednio rozstawionymi przeciwnikami. Była jedna akcja Juventusu po drugim trafieniu Antonio Sanabrii, ale to trochę mało.

5
4
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon (Torino FC).

4
3
1
1
1
56'

Daleki wrzut z autu w wykonaniu Juana Cuadrado. Piłka nie nadawała się do oddania uderzenia i została wyekspediowana z szesnastki przez stłoczonych w tym sektorze boiska podopiecznych Davide Nicoli.

4
4
53'

Salvatore Sirigu. Cristiano Ronaldo przeskoczył zdecydowanie Bremera i oddał uderzenie głową po dośrodkowaniu Dejana Kulusevskiego. Piłka została sparowana na korner przez odpowiednio ustawionego oraz skoncentrowanego bramkarza Torino FC.

5
5
1
50'

Antonio Sanabria z dubletem na koncie.

6
5
1
46'

Gol! Strzelił Antonio Sanabria.

Torino FC na prowadzeniu w derbach! Ogromna radość Davide Nicoli oraz podopiecznych. Antonio Sanabria ponownie oddał uderzenie do bramki kiepsko dysponowanego Wojciecha Szczęsnego. Piłka odebrana kompletnie rozkojarzonemu Dejanowi Kulusevskiemu trafiła do Paragwajczyka, który przymierzył przy bliższym słupku.

27
18
4
4
5
45+2'

Sędzia doliczył 1 min minutę.

46'

Piłkarze żwawo powrócili na boisko. Przed drugą połową spotkania obie drużyny mają możliwość zdobycia kompletu punktów. Szkoleniowcy nie zdecydowali się na wprowadzenie jakiegokolwiek zawodnika z ławki rezerwowych. Na szansę pokazania się czeka Karol Linetty.

6
5
1
komentarz

Po jednym golu obu drużyn w pierwszej połowie.

5
5
komentarz

Do przerwy kompromisowo.

5
5
Czy Juventus FC odzyska prowadzenie po przerwie?
6
5
1
komentarz

W końcówce pierwszej połowy spotkania Bianconeri powrócili na połowę przeciwnika. Pokazał się tam Alvaro Morata, który dotąd asystował przy trafieniu Federico Chiesy. Reprezentant Hiszpanii tym razem sam finalizował atak, jednak nie przymierzył, przez co pozostaje 1:1 w derbach della Mole.

5
5
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ansaldi (Torino FC).

6
6
1
38'

Skuteczne zachowanie Juana Cuadrado, który nie pozwolił przeciwnikowi na opanowanie futbolówki. Na dodatek Kolumbijczyk po przechwycie nie pozwolił sobie na stratę. Musi on zmazać plamę za złe zachowanie przed wyrównującym golem Antonio Sanabrii.

6
6
1
34'

Bianconeri na połowie przeciwnika i wymieniali tam podania zbyt topornie. Cała akcja została zakończona uderzeniem Cristiano Ronaldo w czułe miejsce Bremera. Portugalczyk próbował pokonać Salvatora Sirigu zza linii pola karnego.

7
7
30'

Paragwajczyk doprowadził do remisu.

9
8
1
1
1
27'

Torino FC ambitnie walczyło o odrobienie strat i zlikwidowało prowadzenie Juventusu. Po stracie Juana Cuadrado gospodarze zorganizowali się do ataku. Antonio Sanabria wykonał dobitkę uderzenia zza pola karnego zatrzymanego przez Wojciecha Szczęsnego. Nie popisał się paradą reprezentant Polski, a z asekuracją nie zdążył Alex Sandro.

15
13
2
1
2
22'

Torino FC stara się poprawić wynik jeszcze przed zejściem na przerwę do szatni. Tomas Rincon miał piłkę pod nogami w polu karnym mistrza Włoch. Jego uderzenie zostało zablokowane przez Alexa Sandro, dlatego nie udało się ani zatrudnić, ale tym bardziej pokonać Wojciecha Szczęsnego.

7
7
1
19'

Przewinienie blisko pola karnego Juventusu. Przesadził Matthijs de Ligt w konfrontacji z Andreą Belottim. Simone Verdi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, a swoim nieporadnym uderzeniem trafił w jednego z zawodników ustawionych w murze przez Wojciecha Szczęsnego.

8
8
15'

Federico Chiesa jest w tym sezonie drugim strzelcem Juventusu.

6
6
13'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Alvaro Morata.

Pierwsze trafienie w derbach Turynu i na prowadzeniu są Bianconeri. Tym razem faworyt nie pozwolił lokalnemu przeciwnikowi na otwarcie rezultatu. Federico Chiesa wymienił podania z Alvaro Moratą, po czym rozpędzony wbiegł pod bramkę Salvatora Sirigu. Pozostało przymierzyć z ostrego kąta między nogami byłego reprezentanta Włoch. Defensywa Granaty w totalnej rozsypce.

14
13
4
1
2
10'

Gra została wznowiona po krótkiej przerwie spowodowanej urazem Andrei Belottiego. Kapitan Torino FC ucierpiał w ostrej konfrontacji z Matthijsem de Ligtem. Holender nie pozwolił reprezentantowi Włoch na oddanie strzału po płaskim dośrodkowaniu.

10
9
1
2
1
6'

Torino FC odpowiedziało i jasno dało do zrozumienia, że nie zamierza ograniczać się do statystowania w derbach. Cristian Ansaldi szarżował na lewej stronie boiska i uruchomił Rolando Mandragorę. Płaskie uderzenie byłego pomocnika Juventusu i futbolówka przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce Wojciecha Szczęsnego.

9
9
4'

Dotąd zdecydowanie bardziej pasjonująco jest w polu karnym kompletnie zdezorganizowanych zawodników Torino FC. Po głębokim dośrodkowaniu piłka została zgrana przez Cristiano Ronaldo do Federico Chiesy, którego uderzenie z kilkunastu metrów było niedokładne.

9
8
1
2'

Pierwszy gwizdek w derbach Turynu. Od dekad ich faworytem jest Juventus i nie inaczej jest w tym sezonie. Torino FC postara się wykorzystać problemy Bianconerich i pokonać ich po raz pierwszy od 2015 roku.

10:12

Derby della Mole to rywalizacja zdominowana przez Juventus. Stara Dama nie ma problemu z regularnym ogrywaniem lokalnego przeciwnika. W rundzie jesiennej podopieczni Andrei Pirlo co prawda jako pierwsi stracili gola po strzale Nicolasa N'Kouloua, ale odpowiedzieli na to bramkami Westona McKenniego i Leonardo Bonucciego.

9
9
1
10:12

Stara Dama nie potrafiła zapunktować w meczu z Benevento.

8
8
10:12

Nie popisał się w poprzednim swoim meczu również Juventus FC. Podopieczni Andrei Pirlo zostali pokonani na własnym stadionie przez pogrążonego w kryzysie beniaminka Benevento Calcio. Wojciech Szczęsny skapitulował po jedynym uderzeniu celnym, ale głównym winnym porażki był niezdarny na własnej połowie boiska Arthur Melo.

9
9
10:12

W poprzednim meczu Torino nie poszło za ciosem. Podopieczni Davide Nicoli chcieli zdobyć kolejny komplet punktów po odniesionym w dramatycznych okolicznościach zwycięstwie z US Sassuolo. Zadania nie wykonali i musieli pogodzić się z porażką 0:1 z UC Sampdorią.

9
8
10:12

Torino rywalizuje w tym sezonie o utrzymanie we włoskiej elicie. Drużyna często zawodziła od początku rozgrywek, co doprowadziło do zmiany trenera Marco Giampaolo na Davidę Nicolę. Po rewolucji Byki wydostały się ze strefy spadkowej i mają punkt przewagi nad otwierającym ją Cagliari Calcio.

9
8
10:12

Wszystkie mecze 29. kolejki ligi włoskiej zostały zaplanowane na sobotę. Najważniejszym wydarzeniem dnia będzie pojedynek o panowanie w Turynie. Granata prowadzona przez Davidę Nicolę podejmie Juventus FC pod wodzą trenera Andrei Pirlo.