Doliczone cztery minuty.

1
2
85'

Pozostało kilka minut na poprawienie wyniku w rozstrzygniętym spotkaniu. Napoli pozwoliło sobie w tym meczu na rozprężenie, ale pozbierało się na czas zanim otworzyła się realna możliwość przeprowadzenia pościgu.

1
83'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Vedat Muriqi.

wchodzi Wchodzi
Vedat Muriqi #94
schodzi Schodzi
1
1
2
82'
1
2
6
11
9
80'

Gol! Strzelił Victor Osimhen.

Napoli odzyskało spokój dzięki uderzeniu wprowadzonego z ławki rezerwowych Victora Osimhena. Nigeryjczyk nie miał blisko siebie żadnego przeciwnika i huknął pod poprzeczkę po podaniu z głębi pola. Aż za wesoło zrobiło się na Stadio Diego Armando Maradona. Podwórkowe granie.

20
6
4
3
2
79'

Pozostało jeszcze trochę czasu na dalsze podwyższanie rezultatu. Napoli straciło komfort po uderzeniach Ciro Immobile oraz Sergeja Milinkovicia-Savicia i musi wystrzegać się jak ognia straty gola kontaktowego. Na razie Pepe Reina musiał interweniować po próbie skompletowania hat-tricka przez Lorenzo Insigne.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira za przewinienie na połowie przeciwnika.

3
2
2
74'

Gol! Strzelił Sergej Milinković-Savić.

Poprawiają wynik piłkarze z Rzymu. Za wykonanie rzutu wolnego podyktowanego za przewinienie Giovanniego Di Lorenzo na Ciro Immobile zabrał się Sergej Milinković-Savić i przymierzył eleganckim uderzeniem prosto do siatki.

6
3
3
3
8
73'

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Di Lorenzo za ostre przewinienie na Ciro Immobile.

1
1
1
1
71'
71'
71'
70'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Andreas Pereira.

Napastnik Lazio podtrzymał serię strzelecką w meczach przeciwko Napoli. Trafienie honorowe dla przyjezdnych. Ciro Immobile dostał podanie od Andreasa Pereiry i pokonał Alexa Mereta technicznym uderzeniem. Przed krótką akcją bramkową nieporadnie zachował się Piotr Zieliński, który oddał piłkę przeciwnikom.

9
5
1
2
9
65'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Piotr Zieliński.

Wszystko wychodzi w tym meczu zawodnikom Napoli i sprawiają oni srogie lanie przeciwnikom. 4:0 i to nie musi być koniec demolki! Dries Mertens dostał podanie od Piotra Zielińskiego i oddał po prostu rewelacyjne uderzenie z linii pola karnego. Futbolówka z ogromną mocą poleciała pod poprzeczkę w bramce Lazio.

33
18
4
1
3
64'

Lazio. Schodzi: Mohamed Fares. Wchodzi: Senad Lulić.

Mohamed Fares #96
1
2
64'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Andreas Pereira.

62'

Podanie w pole karne Azzurrich do Luisa Alberto. Gospodarze od pierwszego gwizdka jak profesorowie radzą sobie we własnej szesnastce i blokują wszystkie próby pokonania Alexa Mereta. Były młodzieżowy reprezentant Włoch może liczyć na swoich defensorów.

1
1
60'

Napoli kontroluje przebieg wydarzeń i nic nie wskazuje na zwrot akcji. Biancocelesti mają problem z przetransportowaniem futbolówki pod bramkę Alexa Mereta, a liderzy ich ofensywy są kompletnie niewidoczni.

1
2
1
58'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Danilo Cataldi.

57'

Niezmiennie jest też szansa na hat-tricka w trwającym meczu.

1
1
2
56'

Rozegranie podopiecznych Gennaro Gattuso między kompletnie zdezorientowanymi i zdemobilizowanymi przeciwnikami. Lazio może dostać srogie lanie, jeżeli nie znajdzie w sobie energii do walki w pozostałych ponad dwóch kwadransach.

1
1
2
53'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Elseid Hysaj.

Robią co chcą gospodarze, a Lazio na kolanach. Trafienie na 3:0 zamyka temat zapunktowania przez przyjezdnych. Lorenzo Insigne dostał podanie blisko linii pola karnego przeciwnika, ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie i chytrym uderzeniem technicznym pokonał Pepego Reinę. To musiało się podobać!

13
4
2
1
53'

Obrazki z Neapolu. Próżno szukać uśmiechów na twarzach rzymian.

1
51'

Po wrzutce z rzutu wolnego w pole karne Azzurrich piłka spadła na głowie Ciro Immobile. Strącenie napastnika Lazio ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Alexa Mereta. Gospodarze byli bezpieczni.

1
2
4
48'

Żółtą kartkę otrzymał Ciro Immobile za poturbowanie Kostasa Manolasa w polu karnym przeciwnika.

3
1
2
47'

Piotr Zieliński oddał uderzenie do bramki rzymian po wymanewrowaniu w sytuacji sam na sam Pepego Reiny. Reprezentant Polski nie może cieszyć się z gola z powodu spalonego w momencie podania sprzed pola karnego Driesa Mertensa.

3
3
6
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania na Stadio Diego Armando Maradona. Dużo wskazuje na to, że gospodarze nie pozwolą na wywiezienie jakiegokolwiek punktu Biancocelestim, ale na sto procent będzie to jasne za 45 minut.