Trwa losowanie, za moment będziemy strzelać. Tzn. piłkarze.

6
2
90+3'

Chelsea w ataku, ale wszystko wygląda jakby było na alibi. Czeka nas prawdopodobnie konkurs "jedenastek".

1
90'

Jeszcze 3 minuty przed nami.

4
2
1
1
2
87'

Jesteśmy pod bramką Chelsea, ale Tottenham nie potrafi stworzyć sobie kolejnej okazji na gola.

2
1
85'

Do końca pozostało pięć minut. Wiele wskazuje na to, że czeka na konkurs rzutów karnych!

1
1
3
83'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Sergio Reguilon. I niespodziewanie mamy remis! Dalekie zagranie do Reguiliona, ten dograł na siódmy metr. Piłka spadła pod nogi Lameli, który trafił do siatki. 1:1!

Tottenham Hotspur
9
6
1
4
2
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
1
1
81'

Do uderzenia doszedł Kane, ale próba Anglika była niecelna.

1
77'

Dziwne rzeczy dzieją się w meczu. Jose Mourinho poszedł do szatni po... Erica Diera. Obrońca już wrócił na boisko. Po co poszedł do szatni możemy tylko przypuszczać. Sprawa musiała być DUUUŻA!

2
1
76'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

75'

W ostatnich minutach to Chelsea jest groźniejsza. Kane po wejściu na murawę jak na razie niewidoczny.

1
73'

Składna akcja Chelsea zakończona uderzeniem Wernera. Na posterunku Lloris.

1
72'

Dogranie z prawej strony, do piłki ostatecznie doszedł zamykający akcję Sergio Reguilon. Strzał głową był jednak niecelny.

70'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

2
2
2
2
1
70'
69'

Niepewnie w bramce Mendy, bramkarz po chwili naprawił błąd na przedpolu.

1
1
66'

Chelsea. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Emerson Palmieri.

66'

Optyczna przewaga należy do Tottenhamu, jednak gospodarze nie potrafią w ostatnich minutach zagrozić Chelsea.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Japhet Tanganga.

1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Aurier.

2
56'

Chelsea udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Tottenham po przerwie prezentuje się jednak dużo lepiej.

3
53'

Tottenham w ataku, uderzał Aurier, ale do szczęścia zabrakło sporo.

2
50'

Aurier ruszył prawą stroną, dograł do Reguiliona, którego strzał z pola karnego na korner odbił Mendy!

2
49'

Pierwsze uderzenie po przerwie. Szczęścia próbował z okolic linii pola karnego Steven Bergwijn, daleko od celu.

2
46'

Wracamy do gry!

2
1
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
1
2
1
42'

Trochę aktywniejsi w ofensywie są w końcówce 1. połowy gospodarze. Jednak do pola karnego wciąż daleko.

2
1
40'

Co jest najlepsze w tym meczu? Non stop dopingujący kibice. A nie, wróć. To z taśmy.

3
2
1
38'

Chelsea na połowie Tottenhamu. Nudno, ale stabilnie. Tylko okazji brakuje.

1
1
35'

W końcu Koguty! Z pola karnego uderzył Lamela, Mendy świetnie zachował się w bramce. Kepa może się już przygotowywać, że nadszedł jego czas na ławce.

6
1
31'

Tottenham cały czas bez okazji, Chelsea z jedną, ale ona wystarczyła, aby prowadzić.

3
29'

Ja kopnę ciebie, ty kopniesz mnie. Tak mniej więcej w ostatnich minutach wygląda spotkanie. A Dier na murawę wrócił.

2
2
1
1
2
27'

A teraz leży Zouma, a przy linii bocznej Jose Mourinho posprzeczał się z Frankiem Lampardem. O czym rozmawiali nie wiemy, ale po gestykulacji widać, że przyjemnie nie do końca było.

3
2
1
24'

Problemy ma Dier, potrzebna będzie zmiana.

3
1
23'

Szarżował Gelson FernandesKurt Zouma uratował zespół. Gospodarze marzyli jeszcze o rzucie karnym, jednak na marzeniach się skończyło.

3
21'

Tottenham po raz pierwszy zbliżył się pod bramkę Chelsea, ale zagrożenia żadnego nie wykreował.

2
19'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Czekali na swoją okazję goście i już prowadzą. Z lewej strony dogrywał Azpilicueta, piłka trafiła na szesnasty metr do Wernera, który uderzył mocno przy słupku. 0:1!

16
13
2
1
1
18'

Chelsea powoli rozbija mur Kogutów. Bardzo powoli, ale czy skutecznie okaże się wkrótce.

1
1
15'

W końcu mamy uderzenie. Z dystansu uderzył Mount, piłka minęła bramkę gospodarzy w bezpiecznej odległości.

1
14'

Chelsea coraz bliżej pola karnego Tottenhamu. Bliżej nie znaczy groźniej. Przynajmniej na razie.

11'

Chelsea cały czas rozgrywa piłkę, ale pożytku z tego żadnego.

8'

Trochę już gramy, a pod bramkami nic się nie dzieje. Pająki tkają sieci na bramkach, rękawice kurzą się, bramkarze ziewają.