Polska U21 - Bułgaria U21
13 paź 2020 18:00
90+3'

Groźnie pod naszą bramką, dobrze między słupkami zachował się Grabara. Bramkarz uruchomił kontrę, wyszliśmy dwójką na bramkarza. Sędzia grę zatrzymał. Spalony!

2
2
4
90+2'

Nerwowo w końcówce, Polacy szukają okazji, ale brakuje uderzeń.

1
2
6
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
1
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Asen Czandarow.

Asen Czandarow #14
Bułgaria U-21
3
1
3
3
89'

Polacy w ataku, Biało-Czerwoni zaczynają ryzykować. Rywale po zmianach stracili moc, ale rezerwowi mają świeże siły.

5
1
3
86'

Bułgaria U-21. Schodzi: Walentin Antow. Wchodzi: Asen Czandarow.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Walentin Antow #16
2
86'

Bułgaria U-21. Schodzi: Stanislaw Iwanow. Wchodzi: Martin Minczew.

Martin Minczew #18
Stanislaw Iwanow #10
2
86'

Bułgaria U-21. Schodzi: Dominic Jankow. Wchodzi: Tonislaw Jordanow.

Tonislaw Jordanow #9
Dominic Jankow #20
2
2
85'

Po rzucie wolnym piłka spadła pod nogi Bidy, a ten miał moment zawahania i to zadecydował. Polak trafił w rywala!

5
2
1
2
2
84'

Tomczyk w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym. Sędzia akcję cofnął, będzie rzut wolny dla Polski z ok. 24 metrów. Może Bogusz...

4
2
83'

Staramy się skontrować rywala, ale nie potrafimy wyjść z połowy. W ataku Bułgarzy.

1
1
6
3
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Bida.

Polska U-21
1
1
5
3
81'

W polu karnym z piłką znalazł się Puchacz, jednak dogranie zablokował obrońca.

2
2
4
4
2
78'

Szybka akcja gości, zagranie do Lyaskowa, ten jednak przestrzelił dość wyraźnie.

2
2
3
2
4
77'

Bułgaria U-21. Schodzi: Ilija Jurokow. Wchodzi: Ilian Iliew.

3
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ilija Jurokow.

2
2
2
2
2
74'

Hiszpanie konsekwentnie konstruują akcje pod naszym polem karnym. Bronimy się dobrze, ale my potrzebujemy wygranej!

1
34
8
1
3
71'

Starają się atakować Bułgarzy, Polacy chcą skontrować rywala. Zapowiada się ciekawa końcówka.

4
4
4
4
4
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel Lyaskow.

Angel Lyaskow #4
7
7
7
7
7
66'

Gol! Strzelił Bartosz Bida. Jakimś cudem wracamy do gry! Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Klimali, ten potężnie uderzył, ale trafił w poprzeczkę. W okolicach linii odnalazł się Bida i wślizgiem trafił do siatki na 1:1!

Polska U-21
21
16
13
12
13
64'

Jankow chciał lobować Grabarę. Polak zdołał jednak złapać piłkę.

5
4
4
5
4
63'

Kolejna szybka akcja Bułgarów. Tym razem finalizował Jankow, ale uderzył ponad bramką Grabary.

5
5
5
5
5
61'

Polska U-21. Schodzi: Maciej Rosołek. Wchodzi: Paweł Tomczyk. Krótko: beznadziejny występ gracza Legii.

60'

Tutaj gol dla Bułgarów wisi na włosku. Na polską bramkę sunie akcja za akcją. Gdzie są nasi?

3
3
3
4
3
58'

A goście wciąż swoje! Sprzed pola karnego uderzył pod poprzeczkę Dimitrow, Grabara kolejny raz uratował Polaków!

6
5
5
5
5
57'

Jesteśmy coraz bliżej dobitnego stwierdzenia: Czesław Michniewicz trenerem roku w Polsce nie zostanie.

4
6
4
4
4
56'

Minuty płyną, a Bułgarzy cały czas nie pozwalają nam na zbyt wiele. To oni są bliżej gola na 2:0.

2
2
2
1
2
53'

A teraz Bułgarzy. Strzelał Iwanow, Grabara zdołał wybić piłkę na korner!

2
2
2
2
2
52'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Listkowskiego, ten jednak uderzając z ok. 15 metrów spudłował!

3
3
3
3
4
49'

Nie potrafimy po przerwie zagrozić rywalom. Bułgarzy prowadzą i czują się mocni.

1
1
1
1
2
48'

Polacy starają się zaatakować. Bułgarzy spokojnie, zwalniają grę i zniechęcają nas do ofensywnych prób.

1
1
1
1
1
46'

Wracamy do gry!

1
1
46'
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Chcieli szybko odpowiedzieć Polacy, ale zbyt nerwowo i niedokładnie. Od bramki goście.

2
2
2
2
2
41'

Gol! Strzelił Zdrawko Dimitrow. Dimitrow wpadł z piłką w pole karne, ale został z niego wypchnięty. Bułgar jednak nie rezygnował i ok. 18 metrów przed bramką znalazł miejsce do uderzenia. Zasłonięty Grabara nie sięgnął piłki. 0:1!

Zdrawko Dimitrow #11
11
11
6
9
8
40'

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Listkowski, metr obok bramki Bułgarów.

3
4
4
3
3
37'

Wyrównało się spotkanie. Po dwóch akcjach Polaków rywale już nie atakują z takim entuzjazmem jak wcześniej.

1
2
2
2
1
34'

Celny strzał Polaków! W końcu! Sprzed pola karnego uderzył Bogusz, ale zbyt lekko i wprost w bramkarza.

2
2
3
2
2
33'

Odpowiedź Polaków, wzdłuż pola bramkowego dogrywał Puchacz, ale żaden z trójki naszych zawodników nie trafił w piłkę!

1
2
32'

I znowu "kocioł" w polu karnym. Strzelał Iwanow, został przyblokowany. Po chwili sędzia dopatrzył się spalonego.

30'

Jankow przymierzył z pola karnego. Piłka padła łupem Grabary. Nie wygląda to dobrze, to goście są dużo bliżej objęcia prowadzenia.

29'

W końcu Polacy. Puchacz znalazł się z piłką w polu karnym, strzał został jednak zablokowany.

28'

Kolejna próba gości. Z dystansu uderzył Krastew, wprost w dobrze ustawionego Kamila Grabarę.

1
1
25'

Bułgarzy często wrzucają piłki w naszej pole karne. Przed momentem nie po dośrodkowaniu, ale z ok. 25 metrów uderzył Jurokow. Grabara błędu nie popełnił.

1
23'

Znowu groźnie w naszym polu karnym. Obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę.

1
19'

Klimala z dużą łatwością wjechał z piłką w pole karne, ale dogranie wybili obrońcy. Powinniśmy z tej okazji wyciągnąć dużo więcej.

19'

Polacy przed polem karnym rywala. Długo rozgrywaliśmy piłkę, nic z tego nie wyszło.

1
1
1
1
1
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Listkowski.

1
1
1
14'

Rzut rożny dla Polaków, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie Bułgarzy.

1
1
13'

Polakom udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Cały czas jednak lepiej prezentują się rywale. Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek tego spotkania.

1
10'

Bułgarzy na naszej połowie, spore problemy mają Polacy. Przed momentem mocno uderzył Jurokow, ale ponad poprzeczką!

1
8'

Grabara ratuje Polaków, ale chwilę wcześniej uderzający Krastew był na spalonym.

6'

Bułgaria U-21. Schodzi: Georgi Rusew. Wchodzi: Zdrawko Dimitrow.

Georgi Rusew #13
6'

Rusew utyka i za moment zejdzie z boiska.

1
4'

Ostro potraktowany Puchacz, kartki nie ma, ale jest nadzieja na zamieszanie pod bramką gości.

1
1
3'

A teraz na murawie leży Krastew, który otrzymał z bliska uderzenie piłką w twarz.

3
1
2'

Przerwa w grze. W okolicach środka pola ucierpiał Rusew.

1
Kto wygra mecz?
Polska
Będzie remis
Bułgaria
17:26

Mecz poprowadzi Allard Lindhout (Holandia).

1
1
17:26

Mecz z Bułgarią będzie pożegnalnym dla Czesława Michniewicza.

1
1
17:26

Swojej grupy eliminacyjnej Polacy już wygrać nie mogą. Pozostaje walka o 2. miejsce i awans z tej pozycji do finałów. Swoje aspiracje mają Bułgarzy, którzy do Polaków tracą tylko 2 punkty.