Liga Mistrzów: Grupa A
21 paź 2020 18:55
90+2'

Być może ostatnia szansa na rozstrzygnięcie pojedynku. Patson Daka wybiegł sam na sam z Guilherme Marinato, ale nie wygrał z doświadczonym bramkarzem Lokomotiwu Moskwa. Rewelacyjna interwencja i prawdopodobnie na wagę punktu dla zespołu z Rosji.

6
4
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
1
1
86'

Była szansa na gola Grzegorza Krychowiaka, ale nie porozumiał się idealnie z kompanem z klubie. Zagapił się reprezentant Polski i nie przechwycił futbolówki po pomysłowym podaniu.

2
1
2
4
6
84'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Noah Okafor.

wchodzi Wchodzi
Noah Okafor #77
schodzi Schodzi
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Daniił Kulikow za nierozsądne przewinienie.

Daniił Kulikow #69
Lokomotiw Moskwa
1
1
2
78'

Przegrupowanie przed ostatnimi atakami w tym pojedynku. Red Bull Salzburg wydawał się mieć sytuację pod kontrolą, a jednak dał się zaskoczyć Witalijowi Lisakowiczowi. Mało czasu na rozstrzygnięcie pojedynku.

3
1
1
1
75'

Gol! Strzelił Witalij Lisakowicz. Asystował mu Dmitrij Żywogladow.

Wyrównanie i będzie gorąco w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Piłka trafiła od Grzegorza Krychowiaka do szeroko ustawionego Dmitrija Żywogladowa. Boczny defensor wykonał wypieszczone dośrodkowanie w pobliże bramki Red Bulla Salzburg. Znalazł się tam wprowadzony z ławki rezerwowych Witalij Lisakowicz i główkował z bliska do bramki niezdecydowanego Cicana Stankovicia.

1
73'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Mohamed Camara. Wchodzi: Masaya Okugawa.

Masaya Okugawa #37
Mohamed Camara #19
1
69'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Anton Miranczuk. Wchodzi: Witalij Lisakowicz.

1
1
1
69'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ze Luis.

1
1
1
1
66'

Muszą się budzić przyjezdni, ponieważ czasu na zapunktowanie w tym meczu jest coraz mniej. Na razie po gwizdku sędziego usatysfakcjonowani są gospodarze. Zdaniem Holendra było przewinienie Grzegorza Krychowiaka na Mohamedzie Camarze.

1
1
63'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Rifat Żemaletdinow. Wchodzi: Francois Kamano.

Francois Kamano #25
Rifat Żemaletdinow #17
1
1
2
62'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Dmitrij Rybczinskij.

Dmitrij Rybczinskij #94
1
1
1
61'

Godzina konfrontacji za drużynami. Była krótka przerwa w grze po zderzeniu z udziałem Macieja Rybusa. Na szczęście reprezentant Polski nie doznał poważnego urazu. Również staranowany przez niego gracz Red Bulla Salzburg podniósł się na równe nogi.

1
1
1
1
1
58'

Pierwsza szansa na wyrównanie po celnym uderzeniu oddanym przez Zlatko Januzovicia. Eder próbował wykorzystać dośrodkowanie Macieja Rybusa, ale bezskutecznie. Niebawem będzie podwójna zmiana w zespole ze stolicy Rosji.

1
2
1
56'

Piłka niemal nieustannie na połowie mocno trafionego Lokomotiwu Moskwa. Vedran Corluka próbuje jeszcze utrzymać przyjezdnych na powierzchni w tym meczu, ale tak Chorwat, jak i jego kompani z bloku obronnego chwieją się na nogach. Krótko po drugim golu mogła być trzecia bramka Red Bulla, jednak futbolówka po uderzeniu Sekou Koity zatrzymała się na słupku.

1
1
53'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Sekou Koita. Wchodzi: Mergim Berisha.

Mergim Berisha #8
Sekou Koita #7
1
1
50'

Gol! Strzelił Zlatko Junuzović. Asystował mu Patson Daka.

Red Bull Salzburg już znajduje się na prowadzeniu. Zwrot akcji w Austrii. Piłka została wyłożona przez Patsona Dakę do ustawionego kilkanaście metrów przed bramką Zlatko Januzovicia. Ten dorzucił gola do wcześniejszej asysty, a w zaskoczeniu uderzeniem Guilherme Marinato pomógł rykoszet od nieszczęśliwie ustawionego Vedrana Corluki.

2
2
2
2
3
48'

Minuty po przerwie wyglądają podobnie jak początek meczu. Również krótko po pierwszym gwizdku sędziego nie brakowało akcji w obu kierunkach boiska.

2
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga część konfrontacji w Salzburgu i już piłka znalazła się niebezpiecznie blisko bramki Guilherme Marinato. Po płaskim wstrzeleniu Enocka Mwepu była możliwość oddania uderzenia z bliska do bramki przed dwoma zawodnikami Red Bulla.

4
3
1
1
45'

Gol! Strzelił Dominik Szoboszlai. Asystował mu Zlatko Junuzović.

Nie utrzymał prowadzenia do końca pierwszej połowy Lokomotiw Moskwa. Podanie z rzutu rożnego przed pole karne do Dominika Szoboszlaia, a ten huknął z dystansu perfekcyjnie. Futbolówka zanim znalazła się w siatce za kołnierzem Guilherme Marinato odbiła się jeszcze od poprzeczki.

10
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Szoboszlai za agresywne zaatakowanie Rifata Żamaletdinowa.

1
1
1
1
39'

Dominik Szoboszlai nie wykonał dobrego podania do Patsona Daki, ale ta akcja jeszcze nie została w stu procentach spalona. Reaktywował ją Mohamed Camara, po którego strzale z dystansu futbolówka przeleciała nieznacznie obok bramki Lokomotiwu Moskwa.

2
1
1
36'

Rifat Żamaletdinow nacisnął pressingiem na będącego na własnej połowie Mohameda Camary, ale nie spowodował błędu. Pomocnik Red Bulla Salzburg wykonał przytomne odegranie do Cicana Stankovicia, a ten nie miał problemu z opanowaniem futbolówki.

2
1
34'

Wymiana podań zawodników Red Bulla Salzburg, a podopieczni Marko Nikolicia schowali się w jedenastu na własnej połowie boiska. Karnie przesuwali się przyjezdni i zmusili mistrza Austrii do wykonania bardzo przypadkowego podania prosto pod nogi Guilherme Marinato.

1
30'

Powędrowała pierwsza kartka z planem taktycznym Red Bulla Salzburg na boisko. Muszą coś zmieniać gospodarze, ponieważ po dwóch kwadransach mają problem w konfrontacji z Lokomotiwem Moskwa.

2
1
27'

Guilherme Marinato podłączony do prądu. Bramkarz Lokomotiwu Moskwa znajdował się w odpowiednim miejscu własnego pola karnego i powstrzymał piłkę sunącą po murawie po strzale z dystansu Dominika Szoboszlaia.

2
1
1
23'

Patson Daka wybiegł na czystą pozycję w polu karnym. Do końca twardo na nogach stał Guilherme Marinato, nie dał się położyć i nie dopuścił do wyrównania. Przyjezdni muszą mieć się na baczności, żeby nie dopuszczać do takich sytuacji, ponieważ mogą szybko zostać pozbawieni prowadzenia.

3
1
1
22'

Bohater finału Euro 2016 z golem! Loko na prowadzeniu.

3
1
2
19'

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Rifat Żemaletdinow.

Lokomotiw Moskwa na prowadzeniu w Salzburgu. Kibice, którzy mają możliwość oglądania meczu na żywo, są skonsternowani. Eder główkował w narożnik bramki Cicana Stankovicia po odchodzącym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, które przedłużył jeszcze po drodze Rifat Żemaletdinow.

Asysta:
10
4
1
2
4
18'

Guilherme Marinato rzucił się pod nogi przeciwnika i interweniował skutecznie. Bramkarz Lokomotiwu Moskwa przeciął akcję budowaną na prawym skrzydle przez Alberta Vallciego oraz Dominika Szaboszlaia.

2
1
1
14'

Tylko korner dla Red Bulla Salzburg po niebezpiecznym strzale z dystansu. Piłka została strącona poza lustro bramki przez Guilherme Marinato. W zasadzie dosięgnął futbolówkę samymi końcami palców.

3
1
12'

Grzegorz Krychowiak pognał za próbującym napędzić atak gospodarzy Mohamedem Camarą. Reprezentant Polski nie pozwolił rozpędzić się przeciwnikowi i wykonać dobrego zagrania. Niewiele później Grzegorz Krychowiak interweniował w konfrontacji z Patsonem Daką. Nie było tam mowy o faulu i podyktowaniu rzutu karnego.

4
1
8'

Rifat Żemaletdinow i szybka odpowiedź Lokomotiwu Moskwa. Była możliwość zdobycia prowadzenia dla przyjezdnych, tyle że pomocnik odrobinę za długo zwlekał z oddaniem uderzenia w polu karnym Red Bulla Salzburg. W efekcie pozwolił na wykonanie interwencji wślizgiem Maximilianowi Woeberowi.

2
1
1
7'

Guilherme Marinato nie wiedział, czy interweniować po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Wieloletni bramkarz Lokomotiwu Moskwa został w blokach i miał szczęście, że Patson Daka nie zdążył do zagrania Dominika Szaboszlaia.

3
1
2
6'

Pierwsza riposta w meczu Lokomotiwu Moskwa i mocno zapachniało prowadzeniem zespołu z olbrzymiej metropolii. Futbolówka trafiła w pole karne Red Bulla Salzburg pod nogi Antona Miranczuka, którego uderzenie z ostrego kąta zostało obronione przez Cicana Stankovicia.

4
1
1
4'

Piłka w posiadaniu Red Bulla Salzburg. Rozegrania gospodarzy dookoła stłoczonych na własnej połowie boiska podopiecznych Marko Nikolicia. Z powodzeniem odpierają te ataki gracze z Rosji.

05:30

Klub z Moskwy występuje w fazie grupowej Ligi Mistrzów po raz trzeci z rzędu. W 2018 roku poniósł komplet sześciu porażek. W 2019 roku było odrobinę lepiej. Lokomotiw ponownie zafiniszował na ostatnim miejscu w tabeli, ale przynajmniej wygrał jedno spotkanie 2:0 z Bayerem 04 Leverkusen.

4
1
1
1
05:30

W 2009 roku drużyny rozegrały spotkanie towarzyskie i zwycięstwo 2:0 odniósł Lokomotiw Moskwa. W środę do wywalczenia jest zdecydowanie wyższa stawka, ponieważ pierwsze punkty w nowej edycji Ligi Mistrzów.

2
2
05:30

Po przerwie reprezentacyjnej Lokomotiw Moskwa zwyciężył 1:0 w meczu na własnym terenie z FK Ufa. Do bramki przeciwnika oddał uderzenie Grzegorz Krychowiak po dograniu niewiele wcześniej wprowadzonego z ławki rezerwowych Ze Luisa.

3
05:30

Trening Lokomotiwu na stadionie Red Bulla.

1
05:30

Lokomotiw Moskwa wykonał ostatnio kilka kroków w górę tabeli Premier Ligi. Od sześciu kolejek drużyna Macieja Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka jest niepokonana, a w czterech poprzednich spotkaniach zwyciężyła.