Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy.

10
11
20
90+4'

Uderzenie Krychowiaka z okolic trzydziestu metrów. Neuer odbił piłkę na rzut rożny.

59
19
33
9
15
90+3'

Spięcie między Kimmichem i Ze Luisem. Arbiter szybko uspokoił obu piłkarzy.

52
24
29
13
25
90+2'

Costa znów na spalonym. Przerwana akcja Bayernu.

15
10
15
20
71
90+1'

Indywidualna szarża Costy. Z kilku metrów uderzył nad bramką.

27
21
23
16
55
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

43
15
24
12
30
90'

Zablokowany strzał Tolisso zza pola karnego.

4
3
7
8
28
89'

Lokomotiw. Schodzi: Danił Kunikow. Wchodzi: Witalij Łysakowicz.

19
87'

Kimmich w polu karnym przerwał akcję Lokomotiwu.

71
23
17
9
17
86'

Akcja Bayernu przerwana. Na spalonym był Costa.

17
14
20
17
59
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rifat Żemaletdinow.

20
82'

Lokomotiw ruszył do ataku. Rosyjski zespół liczy na to, że uda się doprowadzić do remisu. Akcję gospodarzy rozpoczął Rybus, ale nie zdołał dograć w pole karne.

40
31
19
20
38
79'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Javi Martinez. Ależ bramka Kimmicha! Martinez i Tolisso wymieniali podania między sobą, następnie Martinez dograł do Kimmicha. Ten przyjął piłkę w taki sposób, że ta kozłowała. Niemiec uderzył z woleja nie do obrony!

370
135
36
23
39
78'

Miranczuk próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Neuera. Górą był bramkarz Bayernu.

39
14
15
8
19
77'

Kontra Lokomotiwu zakończona niecelnym strzałem Ze Luisa. Bezradnie rozłożył ręce niepilnowany Żemaletdinow.

23
12
12
10
12
77'

Bez zagrożenia pod polem karnym Lokomotiwu po wrzutce z kornera.

4
7
10
13
22
76'

Lokomotiw. Schodzi: Władisław Ignatjew. Wchodzi: Rifat Żemaletdinow.

14
8
10
9
13
75'

Lokomotiw. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Dmitri Rybczinskij.

Dmitri Rybczinskij #94
15
9
9
6
11
74'

Lewandowski uderzył z ponad 20 metrów z rzutu wolnego. Strzał po ziemi trafił prosto w mur.

14
10
17
27
56
73'

Krychowiak sfaulował Lewandowskiego przed polem karnym. Szansa dla Bayernu.

59
42
24
10
24
71'

Lokomotiw w ostatnich minutach coraz śmielej radził sobie w ofensywie i w końcu dopiął swego.

13
7
10
16
51
70'

Gol! Strzelił Anton Miranczuk. Asystował mu Ze Luis. To musiało się tak skończyć. Mamy 1:1. Po dograniu Ze Luisa ze skrzydła piłka trafiła do Miranczuka, a ten z kilku metrów nie dał szans Neuerowi.

37
27
25
24
128
69'
26
17
12
6
11
69'

Odpowiedź Bayernu. Coman strzelił z ośmiu metrów tuż nad poprzeczką

6
3
5
15
33
68'

Kolejny raz Rybus był zaangażowany w akcję Lokomotiwu. Smołow dograł do Ignatjewa, ten uderzył z pierwszej piłki. Z problemami obronił Neuer.

29
11
9
7
16
67'

Krychowiak ograł Martineza, następnie starał się dograć w pole karne, ale trafił w Alabę.

41
28
14
9
11
65'

Po analizie systemu VAR zmiana decyzji: jednak nie ma rzutu karnego. Lokomotiw wznowił grę spod własnej bramki!

22
14
32
66
239
64'

Lewandowski wszedł w pole karne między dwójkę obrońców. Został sfaulowany przez Kulikowa i mamy rzut karny dla Bayernu.

181
62
36
19
17
63'

Rybus rozpoczął akcję Lokomotiwu. Po chwili po dograniu Ze Luisa w pole karne gospodarze stracili piłkę.

23
10
8
6
6
61'

Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Ze Luisa. W ostatniej chwili jego strzał zablokował Alaba.

19
7
10
2
4
60'

Piłkarze Bayernu wymieniają kolejne podania na połowie rywali i próbują rozklepać defensywę rywali.

20
10
4
10
5
57'

Bayern blisko gola. Piłkę na piątym metrze dostał Kimmich. Jego strzał zatrzymał Rajković, który uratował zespół przed stratą gola.

27
9
15
15
48
56'

Bayern przeważa, ale dobrze grają w defensywie piłkarze Lokomotiwu.

18
8
13
6
9
54'

Groźny strzał Comana, który obronił Guilherme.

18
6
8
10
19
51'

Wrzutka Kimmicha w pole karne. Martinez uderzył głową tuż nad poprzeczką.

14
3
7
9
26
50'

Hernandez sfaulowany tuż przed polem karnym, przy linii końcowej. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

18
3
3
3
4
48'

Pewna interwencja Neuera po strzale Smołowa.

38
9
5
4
10
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

Bayern Monachium
7
6
6
3
27
46'
11
7
23
4
6
46'
10
5
7
3
8
46'

Początek drugiej połowy!

16
7
5
5
7
46'

Lokomotiw. Schodzi: Vedran Corluka. Wchodzi: Slobodan Rajković.

45+1'

Alaba dośrodkował w pole karne. Tam głową uderzył Tolisso. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

10
15
9
8
13
45'

Sędzia doliczył jedną minutę. Lokomotiw musi sobie radzić bez kontuzjowanego Corluki.

10
5
13
10
11
43'

Dobra interwencja Krychowiaka w polu karnym. Polak przerwał akcję Bayernu.

32
13
12
8
28
41'

Indywidualna szarża Kulikowa. Oddał strzał z ostrego kąta, po ręce Neuera piłka opuściła boisko.

10
18
13
11
13
41'

Hernandez wycofał do Pavarda. Drugi z Francuzów zdecydował się na strzał. Trafił prosto w ręce Guilherme.

6
5
10
9
23
38'

Krychowiak zdecydował się na strzał z blisko dwudziestu metrów. Polak po ziemi uderzył daleko obok słupka, a następnie w przepraszającym geście podniósł rękę do góry.

16
30
7
10
15
36'

Po wrzutce z kornera piłkę wybił Corluka. Lokomotiw ruszył z akcją, ale szybko stracił piłkę.

28
8
15
10
9
33'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

8
3
7
16
39
32'

Lewandowski wycofał do Kimmicha. Niemiec fatalnie przestrzelił.

14
6
14
20
36
31'

Corluka świetnie zagrał w pole karne. Nie skorzystał z tego Smołow, który szybko stracił piłkę.

25
8
2
4
10
28'

Przechwyt w wykonaniu Kimmicha, który następnie podał do Muellera. Ten starał się dograć wzdłuż pola karnego, ale wyszedł mu z tego łatwy do obrony strzał.

7
5
8
25
15
27'

Dalekie podanie do wychodzącego na czystą pozycję Ze Luisa. Szybszy był Neuer, który wybił piłkę i przerwał akcję miejscowych.

25
10
5
5
9
27'

Pavard dograł w pole karne. Piłka opuściła boisko, choć Guilherme musiał uważać, by nie wpadła do bramki.

16
9
4
3
12
25'

Odpowiedź gospodarzy. Ignatjew zagrał wzdłuż pola karnego. Do piłki nie zdążył dopaść Smołow.

20
10
5
6
16
25'

Powtórka akcji, po której Bayern objął prowadzenie. Znów podanie do Pavarda, ten bez przyjęcia zgrał do Comana, który trafił w słupek.

25
14
43
16
21
23'

Nieudane zagranie Comana przed pole karne. Piłkę przejął Krychowiak.

11
11
10
10
27
21'

Lokomotiw zepchnięty do defensywy, ale Bayern w ostatnich minutach nie potrafi oddać strzału.

6
3
10
9
20
18'

Po dograniu z rzutu wolnego piłka trafiła prosto w ręce bramkarza Lokomotiwu.

10
4
9
9
38
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dmitri Żywogladow.

Dmitri Żywogladow #2
38
10
9
14
13
13'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Benjamin Pavard. Przerzut na wolne pole do Pavarda, ten z pierwszej piłki dograł do Goretzki, który bez problemów pokonał bramkarza rywali.

244
95
20
17
16
13'

Długa akcja Bayernu zakończona dośrodkowaniem Pavarda. Zablokował je Rybus.

18
7
6
2
15
12'

Akcję Comana przerwał Murilo.

4
2
6
3
19
11'

Dwa dośrodkowania Muellera z prawego skrzydła, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

15
6
13
5
13
8'

Kimmich dośrodkował w pole karne. Głową tuż obok słupka uderzył Lewandowski.

66
22
14
10
20
7'

Goretzka dostał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Nogę podstawił Krychowiak i po rykoszecie piłka opuściła boisko.

6
6
22
2
11
5'

Nieudana akcja Bayernu. Póki co to Lokomotiw jest groźniejszy w ofensywie.

8
6
24
5
21
3'

Rybus ze swojej połowy ruszył z piłką, dograł do Miranczuka, który dośrodkował w kierunku pola karnego. Tam głową uderzył Smołow, lecz na posterunku był Neuer.