Liga Mistrzów: Grupa D
21 paź 2020 21:00
90+5'

Niepewne wyjście z bramki Adriana, który wypiąstkował pod nogi Ekkelenkamp. Ten uderzył na pustą bramkę, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
2
1
90+4'

Shaqiri dostał w polu karnym podanie od Minamino. Szybko stracił piłkę.

2
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Quincy Promes.

Ajax Amsterdam
90+3'

Wijnaldum ruszył z akcją, ale wpadł na jednego z graczy Ajaxu i stracił piłkę.

1
3
90+2'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Rhys Williams.

wchodzi Wchodzi
Rhys Williams #46
schodzi Schodzi
90'

Druga połowa potrwa dłużej o 5 minut.

1
90'

Jota podał w tempo do Wijnalduma. Onana wygrał pojedynek sam na sam z piłkarzem Liverpoolu, a następnie obronił uderzenie Minamino.

1
2
90'

Tagliafico dograł w pole karne. Tam piłkę wybił Fabinho.

1
1
88'

Kolejna kontra gości, ale gracze Liverpoolu nie oddali strzału.

1
86'

Wysokie dośrodkowanie Tadicia. Adrian zgarnął piłkę.

85'

Goście ruszyli z kontrą. Z kilku metrów strzelał Jota, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

1
1
83'
ZMIANA

Ajax Amsterdam. Schodzi: Perr Schuurs. Wchodzi: Lassina Traore.

Lassina Traore #23
Perr Schuurs #3
1
83'

Shaqiri dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Wybili ją gospodarze i ruszyli z kontrą, która zakończyła się szybką stratą.

1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Trent Alexander-Arnold.

78'

Minamino zagrał wzdłuż pola karnego. Piłki nie strącił żaden z graczy Liverpool FC.

77'

Dalekie wyjście z bramki Onany, ale bramkarz wybijając piłkę trafił w nogę rywala. Błąd bez konsekwencji.

74'
ZMIANA

Ajax Amsterdam. Schodzi: David Neres. Wchodzi: Zakaria Labyad.

Zakaria Labyad #19
74'
ZMIANA

Ajax Amsterdam. Schodzi: Davy Klaassen. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Jurgen Ekkelenkamp #18
73'

Wijnaldum po wrzutce z rzutu rożnego strzelił głową tuż nad poprzeczką.

1
70'

Strzał Minamino, z którym poradził sobie Onana.

1
68'

Przerwa w grze. Henderson musi zakleić białe skarpetki do czarnych getrów.

3
66'

Klaassen prostopadle podał do wychodzącego na czystą pozycję Tadicia, który nie był w stanie opanować piłki.

1
1
66'

Nieudana wrzutka w pole karne gości. Piłkarze Liverpool FC przejęli piłkę i ruszyli ze swoją akcją.

1
63'

Po akcji gości próbował strzelać Jota, ale w porę interweniował obrońca.

59'
ZMIANA
59'
ZMIANA
58'

Szybka akcja Ajaxu zakończona strzałem Promesa. Adrian odbił piłkę na rzut rożny.

57'

Po wrzutce z kornera z bramki wybiegł Onana i starał się wypiąstkować piłkę. Szybszy był jednak Fabinho i uderzył tuż obok bramki.

2
55'

Liverpool mądrze się broni i nie pozwala rywalom na oddanie strzału.

1
2
52'

Ajax od początku drugiej połowy ma przewagę. Gospodarze robią wszystko, by doprowadzić do remisu.

50'

Kolejna akcja Ajaxu. Adrian wyszedł na 15. metr i złapał piłkę.

47'

Tagliafico dograł w pole karne, tam piłki nie zdołał przejąć żaden z graczy Ajaxu i zgarnął ją Adrian.

2
46'

Potężna bomba Klaassena z okolic szesnastu metrów. Piłka odbiła się od słupka.

1
46'

Początek drugiej połowy!

1
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
4
2
1
1
45'

Po wrzutce z kornera i strzale głową piłkę pewnie złapał Onana.

1
1
1
45'

Blisko drugiego samobója po dograniu Sane. Tym razem po interwencji obrońcy piłka przeleciała tuż obok słupka.

44'

Ajax blisko doprowadzenia do wyrównania! Tadić był w sytuacji sam na sam, przelobował Adriana, ale gola nie ma. Piłkę zmierzającą do siatki z linii bramkowej wybił Fabinho.

1
1
43'

Tym razem w pole karne dośrodkował Promes. Piłkę wybił Adrian.

1
42'

Niecelne dośrodkowanie Klaassena w pole karne.

40'

Kontra Liverpoolu. Robertson ruszył z piłką, dograł w pole karne do Salaha, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

39'

Gravenberch szukał w polu karnym któregoś z kolegów, ale posłał niecelne podanie.

1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

Liverpool FC
2
1
1
1
35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nicolas Tagliafico. Ależ pech Ajaxu! Przed chwilą gospodarze mogli zdobyć gola, a przegrywają. Mane wpadł z piłką w pole karne, próbował strzelać, ale nie trafił czysto w piłkę. Tę starał się wybić Tagliafico, ale uczynił to tak niefortunnie, że strzelił samobója.

20
3
3
9
10
33'

Ajax blisko gola. Promes w polu karnym dograł do Neresa, ten po chwili oddał mu piłkę. Promes uderzył z kilku metrów, ale trafił w Adriana.

30'

Po wrzutce z prawego skrzydła piłkę wypiąstkował Adrian.

1
29'

Kontra Ajaxu zatrzymana przez defensywę gości.

1
27'

Liverpool FC wymienił kilka podań w obrębie pola karnego rywali i na tym zakończyła się akcja gości.

24'

Obie drużyny mądrze grają w defensywie i na niewiele pozwalają rywalom.

21'

Szybka akcja Ajaxu i mogło być 1:0. Gravenberch uderzył z osiemnastu metrów tuż obok słupka.

2
1
2
1
1
19'

Kolejna akcja Ajaxu. Tadić próbował ograć Adriana, ale nie zdążył oddać strzału i z trudem zatrzymał piłkę w boisku.

1
1
1
2
1
16'

Po akcji Ajaxu piłkę pewnie chwycił Adrian.

1
1
2
1
1
15'

Błąd Adriana, ale bez konsekwencji. Tadić nie spodziewał się, że bramkarz Liverpoolu tak wolno będzie wybijał piłkę.

1
1
12'

Szybka akcja Liverpoolu. Strzał Mane został zablokowany.

11'

Zamieszanie w polu karnym gości. Tadić nie zdołał oddać strzału.

9'

Kudus nie będzie w stanie kontynuować gry. Trener Ajaxu szykuje zmianę.

2
1
1
8'

Akcja gości zakończona stratą. Piłkarze Liverpoolu wymienili kilka podań na połowie rywala, ale nie zdołali oddać strzału.

1
7'

Kudus zszedł z boiska. Gramy dalej.

6'

Przerwa w grze. Na boisku siedzi Kudus, który doznał urazu. Niezbędna jest interwencja sztabu medycznego.

2
3'

Od pierwszego gwizdka częściej przy piłce Ajax. Gospodarze wymieniają kolejne podania i czekają na swoją szansę.