Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
87'

Wiele wskazuje na to, że Liverpool zachowa w meczu czyste konto. Gospodarze już nie atakują.

1
1
2
84'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Mane, dobrze między słupkami zachował się Marco Sportiello.

1
83'

Odpowiedź Liverpoolu, groźny strzał Salaha, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
2
83'

Kolejna szansa przed Zapatą, jednak po raz kolejny górą Alisson!

1
1
81'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Fabio Depaoli.

wchodzi Wchodzi
Fabio Depaoli #27
schodzi Schodzi
Hans Hateboer #33
81'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Johan Mojica. Wchodzi: Matteo Ruggeri.

Matteo Ruggeri #40
1
81'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Sam Lammers.

Sam Lammers #7
79'

Strzelał Milner, uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę.

78'

Niewiele dzieje się na boisku, spadło tempo rozgrywania akcji. Tutaj od dawna wszystko jest już jasne.

75'

Liverpool zadowolony z wysokiego prowadzenia nie kwapi się do kolejnych ataków. Zapata stara się zagrozić defensywie gości, ale nie jest w stanie pokonać Alissona.

72'

Na bramkę uderzał Firmino, ale strzał został w ostatnim momencie zablokowany.

2
70'

Zagranie do Zapaty, ten jednak znalazł się na spalonym.

68'

Kolejna próba w meczu Zapaty, Alisson ponownie na posterunku.

2
66'
66'
62'

Mocny strzał Zapaty! Gol? Nie! Piłka uderzył w poprzeczkę!

4
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Żal patrzeć na podłamanych gospodarzy, których goście żywcem obdzierają ze skóry.

2
1
1
58'

Salah chciał uderzyć bramkarzowi "za kołnierz". Marco Sportiello był jednak czujny i piłkę złapał.

1
1
1
1
57'

Gospodarze mają tego meczu już serdecznie dość. Gdzie ta Atalanta, którą znamy?

1
2
1
54'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Sadio Mane. To już jest demolka! Mane do Joty, ten wykorzystał niepewne zachowanie bramkarza, minął go przed polem karnym i spokojnie trafił na 5:0!

25
6
2
1
4
53'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Matteo Pessina.

Matteo Pessina #32
3
1
3
1
3
51'

Po dograniu z rogu uderzał Zapata, jednak Alisson nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

2
1
2
4
49'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah. Trwa demolowanie Bergamo. Salah do Mane, a ten w sytuacji sam na sam lekko ponad bramkarzem na 0:4!

23
8
3
2
3
47'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Curtis Jones. Zakupy spakowane, można się rozejść. Zagranie Jonesa do Salaha, Egipcjanin ruszył z własnej połowy, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i uderzył z pola karnego do bramki. 0:3!

24
10
3
1
4
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

4
1
2
1
3
42'

Dogrywamy 1. połowę. Niewiele dzieje się na pustym stadionie w Bergamo.

3
1
1
1
2
39'

Zbliżamy się do przerwy, ale mamy wrażenie, że w meczu to co najważniejsze już za nami. Dwa razy Jota i Liverpool spokojnie zmierza po trzecią wygraną z rzędu.

1
1
1
36'

Kolejna akcja Liverpoolu. Strzelał Mane, bramkarz dobrze interweniował.

1
1
1
2
2
33'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Joe Gomez. Gomez z okolic środka pola do Joty, ten w polu karnym przyjął piłkę, zwiódł obrońcę i strzałem przy bliższym słupku trafił na 2:0!

17
8
1
3
32'

Dwa kwadranse za nami. Liverpool ma więcej z gry, ale Atalanta cały czas czeka na swój moment.

1
1
3
29'

Zapata na spalonym. Mogło być groźnie pod bramką gości.

1
27'

Spokojniejszy fragment meczu. Mniej dzieje się w polach karnych. Liverpool ma spotkanie pod kontrolą.

1
24'

Próba sprzed pola karnego Robertsona, jednak daleko od celu.

1
1
1
23'

Kolejna akcja Liverpoolu, zagranie do Jonesa. Ten jednak na spalonym.

1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Curtis Jones.

Liverpool FC
1
3
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georginio Wijnaldum.

1
2
3
20'

Muriel przed szansą, czujnie w bramce gości Alisson.

2
2
19'

Otwarte spotkanie, Liverpool szuka kolejnych goli. Śmielej z przodu poczyna sobie Atalanta. Otwarte spotkanie.

1
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Zagranie Alexandra-Arnolda do Joty, ten urwał się obrońcy, strzał podcinką w sytuacji sam na sam znalazł drogę do bramki. 0:1!

17
11
3
3
6
16'

I już jesteśmy po drugiej stronie, Jones uciekł obrońcy, uderzył, ale Marco Sportiello po raz kolejny na posterunku.

1
1
1
1
15'

Odpowiedź Atalanty. Piłka dotarła do Muriela, ten już padając na murawę zdołał uderzyć. Alisson odbił futbolówkę!

1
1
1
13'

Groźne uderzenie Mane, bramkarz Atalanty jest jednak dobrze dysponowany i strzał obronił.

1
1
1
2
11'

Cały czas więcej z gry mają goście. Poza okazją Joty Liverpool jednak szansy na gola nie miał. Gospodarze z przodu jeszcze milczą.

1
1
1
8'

Więcej z gry ma Liverpool, Atalanta jednak nie zamierza tylko się bronić. Szukają okazji na wyjście pod bramkę gości miejscowi.

1
6'

Po rzucie rożnym gracze Liverpoolu nie potrafili zagrozić gospodarzom.

1
5'

Piłkarze gości nieśmiało domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia wskazał na korner.

1
2'

I już przed szansą na gola mistrzowie Anglii. Uderzał Diogo Jota, jednak wprost w bramkarza. Zawodnik Liverpoolu wpadł w pole karne, ale w sytuacji sam na sam przymierzył zbyt sygnalizowanie.

4
20:26

Sporne kwestie rozstrzygał będzie Ovidiu Hategan (Rumunia).