Liga Mistrzów: Grupa G
04 lis 2020 21:00
90+3'

Neszczeret broni strzał Trincao. Chyba Dynamo nie da rady tu zdobyć kolejnej bramki.

3
3
90+2'

Jeszcze Kędziora szuka górną piłką partnera w polu karnym.

90+1'

Ucierpiał przy jednej z akcji Gerard Pique. Kto wie, czy to nie gra na czas.

1
90'

Trzy minuty dłużej pograją piłkarze na Camp Nou.

2
89'

Dośrodkowanie wyłapuje Ter Stegen.

88'

Kędziora zablokowany przez Jordiego Albę. Jeszcze powalczy o punkt Dynamo!

3
1
1
87'

Chorągiewka w górze. Jordi Alba na spalonym przy dośrodkowaniu.

86'

Dynamo Kijów. Schodzi: Witalij Bujalski. Wchodzi: Bogdan Lednew.

wchodzi Wchodzi
Bogdan Lednew #17
schodzi Schodzi
85'

Jeszcze jedna próba Verbicia, piłka minimalnie obok bramki po jego strzale.

1
84'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Carles Alena.

#0
#0
1
1
83'

Wrzutkę zamykał Kędziora, ale faulował przy tym rywala w ataku.

2
1
1
82'

Rzut rożny miała Barcelona, rzut rożny ma Dynamo. Trochę tego jest.

3
80'

Świetny strzał Dembele z dystansu, ale interwencja Neszczereta jeszcze lepsza!

5
2
1
1
79'

Rzut rożny dla Barcelony, ale taki bardziej do statystyk oczywiście.

2
78'

Świetny przechwyt Pique. Studzi zapały piłkarzy Dynama obrońca Barcelony.

1
77'

Dest był pod polem karnym rywala, szukał rzutu rożnego, ale go nie znalazł.

1
76'

Teraz będziemy ostrożniejsi przy wyrokowaniu. Goście wciąż mogą tu wyrwać punkt!

75'

Gol! Strzelił Wiktor Cygankow.

Dośrodkowanie z lewej strony zamykał Verbić. Ter Stegen odbił piłkę przed siebie, a tam był Cygankow i dobił ją do bramki! Dynamo wraca do gry!

5
74'
#0
#0
1
3
4
74'

Strzał Messiego lewą nogą zza pola karnego obok bramki.

2
1
1
72'

Już dośrodkowuje de Pena, ale za głęboko. Piłka przechwycona przez Ter Stegena.

3
71'

Dynamo Kijów. Schodzi: Gerson Rodrigues. Wchodzi: Carlos De Pena.

Gerson Rodrigues #22
71'

Dynamo Kijów. Schodzi: Władysław Supriaha. Wchodzi: Benjamin Verbić.

Władysław Supriaha #89
70'

Żółtą kartkę otrzymał Witalij Bujalski.

1
1
69'

Jeszcze próbuje strzału z dystansu Dembele, ale i tu bramkarz Dynama nie daje się zaskoczyć.

1
68'

A z drugiej strony już atakuje Messi, ale Neszczeret nie daje się ośmieszyć i łapie piłkę.

67'

Tymczasem kolejna sytuacja sam na sam dla Dynama! Kapitalnie strzał Cygankowa broni Ter Stegen!

8
2
3
3
4
65'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Ansu Fati.

Świetna wrzutka młodego Hiszpana na głowę doświadczonego obrońcy. Neszczeret jest tylko człowiekiem. Nie dał rady tego wybronić.

8
64'

Fantastyczna interwencja Neszczereta po strzale Sergiego Roberto!

1
1
2
2
63'

Ambitnie wszedł w pole karne z piłką Messi, lecz ta została wybita przez obrońcę.

1
61'

Znów szarżuje Gerson lewą stroną, ale jest trochę osamotniony.

1
1
1
2
2
60'
#0
#0
60'
#0
#0
2
59'

Próba dośrodkowania Gersona w pole karne wybita przez Desta.

1
1
58'

Neszczeret kapitalnie broni strzał Messiego zmierzający w okno bramki!

12
1
2
57'

Będzie dobra szansa dla Barcelony z rzutu wolnego. Faulowany Busquets tuż przed polem karnym Dynama.

1
56'

Atak przerwany faulem w ataku Fatiego na Popowie.

55'

I wracamy do sytuacji, w której atakuje spokojnie Barcelona.

1
1
54'

Szabanow zamykał dośrodkowanie z rzutu rożnego, lecz główkował ponad bramką.

53'

Ruszyli goście. Świetny strzał Supriahy w dolny róg bramki broni Ter Stegen!

1
1
52'

Ale Barcelona rozegrała ten rzut rożny jak zwykle, czyli bez bezpośredniego zagrożenia dla bramki rywali.

1
51'

Blokowany Ansu Fati. Wywalczył kolejny rzut rożny dla Barcelony.

50'

Pedri przerywa akcję Dynama faulem w środkowej strefie boiska. Obawiają się tych kontr gospodarze.

3
1
1
1
2
49'

Za mocne zagranie Pjanicia do Fatiego na lewe skrzydło.

3
47'

Cygankow dośrodkowuje na głowę Kędziory, piłka w siatce, ale gol nie został uznany, bo zdaniem sędziego przy dośrodkowaniu piłki w pole karne, ta leciała przez moment za linią końcową.

1
1
1
5
7
46'

Oba zespoły bez zmian przystąpiły do tej części gry.

1
45'

Jeszcze strzał Fatiego z dystansu broni Neszczeret.

1
1
1
44'

Pjanić w pole karne, wślizgiem wybija piłkę Bujalski.

1
1
43'

Dośrodkowania nie było, ale ciągle piłka przy polu karnym Dynama. Od Messiego do Fatiego. I tak w kółko.

1
1
42'

Kolejny strzał Messiego z daleka, ale był rykoszet. Kolejny korner.

2
1
1
40'

Kolejny rzut rożny Barcelony, ale krótko rozegrany i w sumie gospodarze wrócili do ataku pozycyjnego.

1
1
39'

Zagranie do Fatiego w okolice narożnika pola karnego. Strzał młodego gracza Barcelony miał wkręcić się w okienko, ale zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.

2
1
1
37'

Pedri do Griezmanna, lecz wygląda na to, że Francuzowi dziś nie jest dane wcelować w bramkę drużyny z Kijowa...

2
3
36'

Jeszcze rzut rożny mieli goście, ale tu już poradzili sobie piłkarze Barcelony.

35'

Dośrodkowanie z prawej strony Kędziory na głowę Bujalskiego, ale cóż za instynktowna interwencja Ter Stegena!

2
1
1
2
6
34'

Rodrigues dośrodkował za mocno, ale akcję ubezpieczał Kędziora. Teraz piłka wróciła na lewe skrzydło, gdzie Szabanow ścigał się z Destem, ale przegrał pojedynek szybkościowy.

1
33'

W odpowiedzi szybka akcja Barcy i dośrodkowanie Desta. Zdążyli wrócić obrońcy Dynama.

32'

Gerson rozpoczynał akcję gości, szukał podaniem Kędziory, ale... go nie znalazł.

1
1
31'

Faul taktyczny Pique. Przewracany Supriaha, który wychodził z kontrą, ale umiejętnie się zastawił.

3
1
1
2
1
30'

Dynamo broni się całym zespołem. Pierwszymi obrońcami są napastnicy. Ustawieni są na 25. metrze.

1
2
1
29'

Dynamo przeszło nawet z piłką na 20. metr, ale strata Cygankowa rozwiała wszelkie zapały ekipy z Ukrainy.

2
1
2
1
1
28'

Sergino Dest mocno przekracza przepisy przy zatrzymywaniu rywala. Arbiter jeszcze nie sięga po kartki.

1
27'

Pedri fauluje Bujalskiego. Ale to wszystko na połowie Dynama, więc trudno o zagrożenie bramki Ter Stegena.

3
2
1
1
1
26'

I ma przy tym 66% posiadania piłki.

2
2
25'

Chwila spokoju w grze. Blaugrana konstruuje akcję 30-40 metrów od bramki rywali.

3
2
1
1
1
24'

Nie uwierzylibyście, gdybyście nie zobaczyli, co stało się w 8. minucie...

3
2
23'

Andrijewski centruje w pole karne, ale tu również jest Ter Stegen.

3
3
1
1
1
22'

Cygankow strzela z kilkunastu metrów, ale odbija piłkę Marc-Andre ter Stegen.

2
2
21'

Szabanow ruszył z piłką na połowę Barcelony, ale został powstrzymany.

2
3
1
1
1
20'

Dobre podanie do Pedriego w szesnastkę, ale odegranie gracza Barcelony już tak dobre nie było. Strata piłki i chwila wytchnienia dla graczy z Kijowa.

1
1
18'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, zamykał akcję Fati, lecz źle trafił w piłkę.

3
2
3
4
2
18'

Messi poprawił sobie piłkę, zszedł na ostrzejszy kąt i minimalnie się pomylił. Jeszcze dotknął piłki bramkarz Dynama, będzie rzut rożny.

3
1
2
17'

De Jong wybija piłkę, Barca miała ruszyć z kontrą, ale Holender poczekał na kolegów i będzie to jednak atak pozycyjny.

2
1
1
1
16'

Dogranie Cygankowa nie dotarło do adresata. Fati chciał nabić jednego z rywali, ale to mu się nie udało i będzie rzut rożny.

1
1
15'

Za szybko wznowili grę goście. Arbiter cofa grę.

4
1
14'

Rodrigues wywalczył rzut wolny dla gości z Kijowa po szarży lewym skrzydłem.

1
13'

Fati wbiega z piłką w pole karne Dynama. Mało brakowało, a doszedłby do pozycji strzeleckiej z kilku metrów.

2
12'

Kolejny rajd Messiego, tym razem Argentyńczyk wzięty w kleszcze.

3
1
3
3
11'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Dynama. W ostatniej chwili wybija piłkę Popow.

3
10'

Świetny wślizg Griezmanna na 17. metrze. Ale boleśnie odczuł to Andrijewski, który kopnął w nogę Francuza.

1
1
1
8'

Jeszcze doskonała szansa Griezmanna! Jak on mógł pomylić się z piątego metra na pustą bramkę?! Ależ napór gospodarzy!

4
2
2
1
6
7'

Pedri uderza w poprzeczkę! Piłka odbija się przed linią bramkową i jest wybita przez defensorów.

5
1
2
1
1
5'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Pewnie wykorzystana jedenastka przez Argentyńczyka po uderzeniu w prawy róg bramki!

#0
20
14
3
8
4'

Messi przewracany na linii 16. metra. To będzie rzut karny!

14
9
3
3
6
3'

Fati zszedł z piłką niemalże do linii końcowej, wyłożył piłkę Griezmannowi, a ten uprzedzony tuż przy linii bramkowej przez Neszczereta.

2
1
1
2
2
2'

Alba do Pedriego, ten zablokowany. Zagęścili przedpole piłkarze Dynama.

2
1'

Mecz sędziuje Anglik, Michael Oliver

2
czas Start meczu
20:59

W wyjściowym składzie ekipy z Kijowa jest Tomasz Kędziora.