3
1
1
89'

Anglikom wciąż mało! Próbował ponownie Grealish, a potem trochę ataku pozycyjnego zakończonego przerzutem na prawą stronę. Stamtąd piłka trafiła już do bramkarza.

1
1
2
2
2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sam Johnstone. Asystował mu Jack Grealish.

Co za wyrzut Johnstone'a, który wypatrzył wybiegającego na pozycję Grealisha. Anglik w polu też zrobił sporą robotę, popisując się indywidualnym rajdem i celnym strzałem, dobijającym przeciwnika.

86'

1
83'

Zamieszane w polu karnym i strzelał Fernandez, ale w ostatniej chwili wybronił to Johnstone.

1
82'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Jordi Rubio. Wchodzi: Joan Cervos.

wchodzi Wchodzi
Joan Cervos #17
schodzi Schodzi
Jordi Rubio #23
1
82'

Chilwell na spalonym.

1
1
80'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Ollie Watkins.

79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

Rzut karny został obroniony przez Gomesa, ale nie zdołał się już pozbierać na dobitkę James Ward-Prowse'a.

2
1
3
3
78'

Będzie rzut karny!

2
1
77'

Jack Grealish zszedł z lewej strony do środka, podał do kolegi, który zaraz chciał mu oddać tę piłkę, lecz Anglik upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia wskazała na "wapno", ale mamy jeszcze sprawdzenie VAR.

1
2
1
76'

Anglicy kontrolują przebieg rozgrywki. Spotkanie nie należy do zbyt emocjonujących.

1
1
73'

Na zmiany decyduje się również Gareth Southgate. Pora dać odpocząć ważniejszym zawodnikom kadry.

1
73'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Mason Mount.

72'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Jack Grealish.

69'

Przewaga Anglików w posiadaniu piłki nadal jest miażdżąca, ale teraz gospodarze przez pewien czas zdołali utrzymać się przy piłce i zagrali kilka piłek w pole karnego Sama Johnstone'a.

68'

Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

1
67'

Ricard Fernandez Betriu wywalczył pierwszy rzut rożny dla Andory.

1
67'

Agresywny atak Rebesa na Fodenie. Zawodnik Andory ma szczęście, że nie dostał drugiej żółtej kartki.

1
64'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Aaron Sanchez. Wchodzi: Ricard Fernandez Betriu.

Ricard Fernandez Betriu #19
Aaron Sanchez #9
1
1
64'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Cristiano Martinez Alejo. Wchodzi: Jordi Alaez.

Cristiano Martinez Alejo #2
1
64'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Ildefons Lima. Wchodzi: Emili Garcia.

61'

Próbujący dogonić Sancho Ildefons Lima padł na boisko, łapiąc się za nogę z powodu problemów mięśniowych. Do ławki doszedł już jednak o własnych siłach, ale i tak został zmieniony.

1
60'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Fikayo Tomori.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Jadon Sancho.

Z lewej strony boiska zagrywał Sancho i idealnie w tempo wszedł Abraham, wbiegając przed bramkarza, który nie miał nic do powiedzenia i mógł tylko patrzeć, jak piłka zatrzepotała w siatce jego bramki.

58'

Mądrze Coady, który wymusił faul Sancheza.

1
1
1
57'

Jadon Sancho zagrywał piłkę na czwarty metr, ale nie dopadł do niej Tammy Abraham.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Rebes za faul na Fodenie.

1
1
54'

Kilka krótkich podań wymienili teraz Anglicy, ale wybił to obrońca. Szybko jednak udało się odzyskać i ostatecznie cała akcja zakończona została kiepskim strzałem i odgwizdaniem spalonego, na którym znajdował się Abraham.

2
53'

Mocne dogranie Fodena, ale też bardzo niedokładne.

1
52'

Próba natychmiastowego przeniesienia gry do przodu przez Gomesa, ale Coady został sfaulowany w walce w powietrzu.

1
50'

Obrońcy z Andory wybijają piłkę z daleka od swojego pola karnego, ale zaraz dopada do niej angielski gracz i zaczyna kolejny atak swojej reprezentacji.

1
1
49'

Anglicy dość spokojnie rozgrywają, szukając swojej okazji do powiększenia przewagi. Teraz uderzał Sancho, ale wprost w ręce Gomeza.