FC Porto. Schodzi: Jesus Corona. Wchodzi: Diogo Leite.

5
12
10
117'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu F. Bernardeschi. Juventus jeszcze wraca do gry! Do dogrania Bernardeschiego doszedł Rabiot i jest 3:2! Juventusowi do awansu brakuje jednego gola!

69
115'

Gol! Strzelił Sergio Oliveira. A jednak Porto krok od awansu! Z rzutu wolnego uderzył Oliveira, Szczęsny nie zdołał skutecznie interweniować. Futbolówka przeleciała pod murem, bramkarz ją trącił, ale to niewiele pomogło. 2:2!

127
68
41
46
64
114'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

10
4
5
12
15
113'

Strzał Moraty, ale zbyt słaby i bramkarz dość pewnie obronił.

4
6
3
9
5
111'

Jeszcze Juventus stara się coś zdziałać. Jednak czasu ma coraz mniej. Czyżby jednak rzuty karne?

21
10
5
7
11
109'

Strzelał Ronaldo, trafił jednak w Pepe.

8
13
4
4
11
108'

Minuty płyną, piłkarze już wyraźnie są zmęczeni trudami gry. Nikt nie chce zbytnio ryzykować.

1
1
8
2
7
106'

FC Porto. Schodzi: Moussa Marega. Wchodzi: Toni Martinez.

106'

Rozpoczął się ostatni kwadrans rywalizacji!

10
6
4
3
105'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
5
3
6
1
103'

Żółtą kartkę otrzymał F. Bernardeschi. To się nazywa wejście!

Juventus FC
8
3
7
2
15
102'

Juventus. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: F. Bernardeschi.

4
2
1
6
6
102'

Juventus. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Dejan Kulusevski.

Arthur #5
8
2
1
4
102'

Dobiega końca pierwsza część dogrywki. Niewiele się w niej działo. Coś czujemy, że za moment Juventus ruszy na rywala.

9
5
1
3
4
99'

Do dogrania w pole karne doszedł Marega, uderzył jednak wprost w dobrze ustawionego Szczęsnego.

10
1
4
2
4
97'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Oliveira.

7
1
2
5
95'

Juventus szuka zwycięskiej bramki. Gospodarze w ataku. Przed momentem zablokowany został McKennie.

8
3
4
2
3
92'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

3
2
2
2
12
92'

Juventus gra w przewadze i ma zamiar uniknąć rzutów karnych. Porto liczy na swój moment w dodatkowych dwóch kwadransach.

10
1
1
3
2
91'

Rozpoczęła się dogrywka!

15
5
3
3
3
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa.

17
4
2
8
11
90+3'

Juventus krok od szczęścia. Strzał Cuadrado zatrzymał się na poprzeczce!

24
12
6
4
8
90+1'

Piłka w bramce gości, jednak trafienie nie zostało uznane. Morata był na spalonym, co potwierdził później VAR.

13
9
13
11
24
90'

Jeszcze 5 minut przed nami i prawdopodobnie dogrywka.

7
2
4
2
10
90'

FC Porto. Schodzi: Mateus Uribe. Wchodzi: Marko Grujić.

7
1
1
2
5
87'

Strzał rozpaczy Rabiota. Bardzo daleko od celu.

6
6
2
4
5
85'

Kolejna okazja gości. Strzelał Marega, piłka minęła bramkę Juventusu.

4
4
3
3
5
83'

W końcu musiał pokazać się Szczęsny. Polaka starał się pokonać Sarr, jednak uderzył zbyt słabo.

13
4
1
8
82'

Do strzału doszedł Chiesa, jednak uderzył zbyt słabo i bramkarz pewnie obronił.

7
7
2
2
80'

Akcja Juve zatrzymana. Na spalonym Chiesa.

8
4
3
6
11
78'

Do uderzenie głową doszedł CR7. Strzał gwiazdy gospodarzy minął jednak cel.

3
3
9
78'

Porto w ostatnich minutach skutecznie się broni. Dogrywka nabiera coraz realniejszych kształtów.

5
3
1
3
75'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Weston McKennie.

75'

Juventus. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Matthijs de Ligt.

71'

FC Porto. Schodzi: Zaidu Sanusi. Wchodzi: Luis Diaz.

5
69'

Gospodarze cały czas przeważają. Strzelał Rabiot, Marchesin utrzymuje Porto przy nadziei.

6
3
2
3
3
67'

Zagranie do Ronaldo. Portugalczyk kolejny raz na spalonym.

7
5
3
4
10
65'

Na teraz mamy dogrywkę, ale gol dla którejkolwiek z drużyn sytuację zmienia.

13
4
4
2
4
64'

Jeszcze VAR sprawdzał czy wszystko jest w porządku. Gol został uznany.

19
5
2
5
18
63'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Juan Cuadrado. Juventus na prowadzeniu! Do dośrodkowania doszedł Chiesa i strzałem głową pokonał bramkarza. 2:1!

62
40
9
10
20
62'

FC Porto. Schodzi: Otavio. Wchodzi: Malang Sarr.

Otavio #25
4
2
2
2
6
60'

Dwa kwadranse do końca. Gospodarze w ataku!

7
5
1
4
6
57'

Jak to nie wpadło? Chiesa atakował piłkę kilka metrów przed bramką. Wyszedł strzał wślizgiem, futbolówka odbiła się od słupka!

8
3
6
8
26
57'

Juventus w ataku. Mistrzowie Włoch czasu mają jeszcze dość dużo. Jeden gol do dogrywki, dwa do awansu. Co na to Porto?

18
10
6
4
6
54'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mehdi Taremi. Porto w osłabieniu! Juventus przed wielką szansą.

24
19
6
11
20
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Taremi.

4
6
3
5
9
52'

Do dogrania z rzutu rożnego doszedł Ramsey. Uderzenie zdołał obronić bramkarz.

4
3
2
3
6
49'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Cristiano Ronaldo. O właśnie! O takim początku 2. połowy można było marzyć. Ronaldo w polu karnym do Chiesy, a ten do efektownym uderzeniem z ok. ośmiu metrów trafił pod poprzeczkę do bramki na 1:1! Juventus potrzebuje gola, aby doprowadzić do dogrywki.

66
31
6
11
29
48'

Czekamy na pierwsze okazje bramkowe. Wydawało się, że Juventus rzuci się na rywala, tak na razie się jednak nie dzieje.

1
1
2
2
6
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

1
2
1
1
45+2'

Uderzał Sergio Oliveira, Szczęsny nie dał się zaskoczyć.

10
3
1
3
7
45+2'

4
45+2'

Ostre zagranie Chiesy. Sędzia kartki jednak nie pokazał.

1
2
1
10
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
5
1
5
43'

Porto nie pozwala rywalom na wiele. Goście do przerwy raczej dowiozą prowadzenie.

10
5
3
5
7
41'

Czuć dym! Pożar? Nie, to Ronaldo na spalonym.

11
38
2
2
10
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Arthur. Pomocnik trafił jednak w obrońcę.

2
2
5
38'

Milowym krokiem zbliżamy się do przerwy. Sporo się dzieje, ale mamy wrażenie, że jeszcze dużo się wydarzy.

6
1
1
8
2
35'

W końcu pokazał się Cristiano Ronaldo. Strzał został jednak zablokowany.

6
3
2
2
3
32'

Problemy ma Pepe. Krótka przerwa w grze.

5
4
2
4
7
30'

Kolejna okazja przed Juventusem. Strzelał Rabiot, po raz kolejny dobrze między słupkami gości zachował się Agustin Marchesin.

3
1
2
7
27'

Mogło być 1:1. Przed szansą Morata, Agustin Marchesin wyszedł z opresji obronną ręką.

5
4
5
7
26'

Porto szuka drugiej bramki i spokoju. Strzał Zaidu, piłka minęła jednak cel.

7
1
2
5
24'

Tymczasem Porto w kolejnym ataku. Przed szansą znalazł się Corona. Strzał jednak nie mógł zaskoczyć Szczęsnego.

10
2
2
3
4
23'

Juventus po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć rywalowi. A czas płynie.

6
11
3
4
7
20'

Juventus chcąc doprowadzić do dogrywki musi zdobyć dwa gole.

4
2
3
6
7
19'

Gol! Strzelił Sergio Oliveira. Pewny strzał Oliveiry z rzutu karnego. Szczęsny zmylony i piłka w bramce. Porto uczyniło kolejny krok w kierunku ćwierćfinału! 0:1.

73
32
8
28
25
17'

Taremi padł w polu karnym. "Jedenastka" dla gości! Faulował Demiral.

35
19
3
7
9
14'

Więcej z gry ma Juventus. Porto szans szuka w szybkich wyjściach. Mecz po żywym początku uspokoił się.

2
2
2
3
3
11'

Akcja za akcję. Strzał Otavio, piłka minęła bramkę Juventusu.

3
1
4
2
3
10'

Zagranie do Chiesy, ten jednak znalazł się na spalonym. Akcja została przerwana.

2
1
2
5
9'

Sporo się dzieje od początku spotkania. Przed momentem dogranie z rzutu wolnego, uderzał Ramsey, ale w bramkę nie trafił.

1
1
3
6
7'

Porto przed znakomitą szansą! Uderzał z siedmiu metrów Taremi, został jednak zablokowany. Poprawka zatrzymała się na poprzeczce. Sporo szczęścia miał Wojciech Szczęsny.

16
6
10
4
12
5'

Przypomnijmy, że gospodarzom do awansu wystarcza wygrana 1:0. Jeśli Porto zdobędzie gola, wówczas wszystko się zmieni.

13
2
1
2
5
3'

Szybka odpowiedź Juventusu. Do dośrodkowania doszedł Morata, strzał głową zdołał obronić bramkarz!

7
3
1
3
12
2'

Zaatakowało Porto. Z okolic pola karnego na strzał zdecydował się Uribe. W bramkę jednak nie trafił.

3
2
2
1
4
20:07

Mecz poprowadzi Bjoern Kuipers (Holandia).

5
1
2
1
5
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?