Szaparenko mógł zamknąć mecz, jednak górą Mignolet!

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Nerwowo grają gospodarze, którzy czują, że mają niewiele czasu na doprowadzenie do dogrywki.

86'
ZMIANA

Dynamo Kijów. Schodzi: Witalij Bujalski. Wchodzi: Ołeksandr Andrijewski.

wchodzi Wchodzi
Ołeksandr Andrijewski #18
schodzi Schodzi
1
85'

Gospodarze rzucili się do ataku. Chcąc doprowadzić do dogrywki Club Brugge musi wyrównać. Przed momentem niecelnie uderzył Kossounou.

84'
ZMIANA

Club Brugge. Schodzi: Eduard Sobol. Wchodzi: Maxim De Cuyper.

Maxim De Cuyper #55
84'
ZMIANA

Club Brugge. Schodzi: Nabil Dirar. Wchodzi: David Okereke.

David Okereke #21
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Witalij Bujalski. Asystował mu Wiktor Cygankow. Dynamo zadało cios i jest krok do awansu. Cygankow w polu karnym do Bujalskiego, a ten mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza. 0:1!

1
80'

Gościom udało się skutecznie oddalić grę od własnej bramki. Do końca już niewiele.

75'

Kolejna szansa przed kijowianami. Strzał Syroty w ostatnim momencie przyblokował obrońca.

72'

Gracze Dynama coraz skuteczniej oddalają grę od okolic własnego pola karnego. Coraz więcej nerwowości wśród gospodarzy.

70'

Jedna z nielicznych prób Dynama. Strzał Szaparenki był jednak niecelny.

67'
ZMIANA

Dynamo Kijów. Schodzi: Wołodymyr Szepelew. Wchodzi: Mykoła Szaparenko.

Mykoła Szaparenko #10
Wołodymyr Szepelew #8
1
1
65'

Gospodarze czują, że czasu do zdobycia gola mają coraz mniej. Belgijski zespół w ataku.

1
63'

To powinien być gol! Płaski strzał oddał Badji, bramkarz popisał się kapitalną interwencją! W końcu coś się dzieje.