2:3 - Lyanco pozwolił dotknąć piłki bramkarzowi, ale przełamał jego dłonie

1
2
3
komentarz

2:2 - Theo Hernandez huknął tak, że nie pozwolił na dotknięcie piłki Vanji Milinkoviciowi-Saviciowi

komentarz

1:1 - Franck Kessie jest etatowym egzekutorem jedenastek w Milanie i robi to skutecznie

1
Czy AC Milan wygra w konkursie rzutów karnych?
Tak
Nie
1
1
komentarz

Ciprian Tatarusanu zmierzy się w konkursie rzutów karnych z Vanją Milinkoviciem-Saviciem.

1
1
1
118'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Amer Gojak za przewinienie na połowie przeciwnika.

Amer Gojak #10
Torino FC
1
1
117'

Gospodarze ruszają się już do przodu jak ślimaki. Ostatnia kombinacja w wykonaniu Francka Kessiego oraz Jensa Pettera Hauge została przerwana przez obrońców Torino FC. W odwecie próba pokonania Cipriana Tatarusanu z połowy boiska. Amer Gojak nie trafił za kołnierz Rumuna do bramki.

1
1
1
115'

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za uderzenie przeciwnika w twarz.

Torino FC
2
1
3
2
2
114'

Giacomo Olzer miał możliwość zostania bohaterem. Uderzenie debiutanta zza pola karnego, ale po pierwsze zbyt anemiczne, a po drugie prosto w Vanję Milinkovicia-Savicia. Piłkarze Milanu pracują wytrwale na notę golkipera Torino.

1
112'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za przewinienie na połowie przeciwnika.

1
1
110'

Podanie crossowe posłane na lewe skrzydło w kierunku Jensa Pettera Hauge. Norweg nie dość, że nie opanował piłki, to jeszcze na dodatek po stracie dopuścił się przewinienia. Od rzutu wolnego Vanja Milinković-Savić.

1
108'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu wolnego za zagranie ręką. Dośrodkowanie Diogo Dalota było co prawda blokowane niewłaściwą kończyną, ale po nastrzeleniu z bliska trudno było o zabranie dłoni.

2
1
107'

Na początek drugiej części dogrywki dośrodkowanie Jensa Pettera Hauge. Odrobinę zbyt głębokie, dlatego bliżej do futbolówki miał Vanja Milinković-Savić, a nie Rafael Leao.

1
106'

Gra wznowiona po raz ostatni i chyba dobrze, ponieważ piłkarze nie sposobią się do strzelanie goli, a ile można czekać.

1
106'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Giacomo Olzer.

wchodzi Wchodzi
Giacomo Olzer #92
schodzi Schodzi
1
105'

Pierwsza połowa dogrywki również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Andrea Belotti przetestował strzałem Cipriana Tatarusanu, ale Rumun nie skapitulował. Po przeciwnej stronie uderzeń co prawda więcej, ale jakby piłkarze Milanu nie zjedli pożywnej kolacji.

1
2
101'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za przewinienie taktyczne na Theo Hernandezie.

2
1
1
98'

Bramkarz Torino przyciąga piłkę jakby zainstalował magnes w niej, a także w swoich rękawicach. Skuteczna interwencja zawodnika z Bałkanów po płaskim dośrodkowaniu Theo Hernandeza. Po chwili Vanja Milinković-Savić został wyręczony przez Lyanco, który przyblokował uderzenie z dystansu Rafaela Leao.

3
1
1
96'

Uderzenie z dystansu sparowane poza lustro bramki przez Vanję Milinkovicia-Savicia. Skuteczna reakcja golkipera Granaty, a AC Milan nie potrafił wykreować kolejnej szansy na pokonanie brata pomocnika Lazio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
95'

Tymczasem rozegranie zawodników z Mediolanu na połowie przeciwnika. Futbolówka krążyła po obrzeżach pola karnego podopiecznych Marco Giampaolo. Znalazł się Sasa Lukić i przeszkodził gospodarzom w wykreowaniu sytuacji podbramkowej.

1
94'

Obrazki z San Siro.

93'

Czwarta dogrywka w ostatnich pięciu meczach pucharowych Toro.

92'

Andrea Belotti jest bronią Torino FC na dogrywkę. Reprezentant Włoch szarżował po połowie Milanu i zakończył swój rajd celnym uderzeniem. Musiał sobie poradzić z nim Ciprian Tatarusanu.

2
1
91'

Pora na dogrywkę. Pierwsza połowa była wyrównana, druga została zdominowana przez AC Milan. Może w dodatkowych dwóch kwadransach przynajmniej jedna z drużyn znajdzie sposób na skierowanie piłki do bramki zmęczonego przeciwnika.

2
komentarz

90 minut i nic nie wiadomo.

Czy w dogrywce nastąpi rozstrzygnięcie?
Tak
Nie
90+2'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Simone Zaza. Wchodzi: Andrea Belotti.

90'

Doliczone cztery minuty.

86'

Usnęli Rossoneri, a czasu na rozstrzygnięcie pojedynku, zanim sędzia zarządzi dogrywkę, pozostało bardzo mało. Na przebudzenie akcja Hakana Calhanoglu, po którego podaniu strzelił z kilkunastu metrów Brahim Diaz. Pudło! Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Vanji Milinkovicia-Savicia.

2
2
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali za przewinienie w centrum boiska.

84'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Sasa Lukić.

84'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Mergim Vojvoda. Wchodzi: Lyanco.

Mergim Vojvoda #27
83'

Mergim Vojvoda zrobił sobie krzywdę przy wykonywaniu manewru z piłką przy nodze. Zawodnik Torino FC poślizgnął się i upadł niebezpiecznie na rękę. W tej sytuacji z ławki rezerwowych przyjezdnych został podniesiony Lyanco.

81'

Korner dla Torino, a zbyt płaskie dośrodkowanie Amera Gojaka nie okazało się problematyczne dla obrońców Rossonerich.

77'

Hakan Calhanoglu opanował piłkę po płaskim dośrodkowaniu Diogo Dalota. Uderzenie doświadczonego Turka zostało sparowane przez pilnującego bliższego słupka Vanję Milinkovicia-Savicia. Były zawodnik Lechii Gdańsk wyrasta na najczęściej wspominanego piłkarza wieczoru. A to w pozytywnym, a to w negatywnym kontekście.

74'

Gianluigi Donnarumma dostał czerwoną kartkę za protestowanie. W razie awansu Rossonerich do kolejnej rundy, reprezentant Włoch nie pojawi się w składzie. "Gigio" został wyrzucony z ławki za domaganie się rzutu karnego po starciu Vanji Milinkovicia-Savicia z Rafaelem Leao.

2
1
72'

Odcięło prąd Vanji Milinkoviciowi-Saviciowi. Uprzedzaliśmy w pierwszej połowie, że nie umie on grać nogami. Najlepszy dowód przed momentem. Zgubił piłkę, staranował Rafaela Leao i prawie sprokurował rzut karny dla Milanu.

71'

Z Theo Hernandezem i Franckiem Kessim w szeregach AC Milan odrobinę zwolnił. Vanja Milinković-Savić ma możliwość złapania oddechu po bombardowaniu jego bramki.

68'

Torino FC w niezłej sytuacji i może pokusić się o sprawienie niespodzianki na San Siro. Nieustannie brakuje w jedenastce kapitana zespołu i jego najlepszego zawodnika Andrei Belottiego.

66'

Cztery zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca Milanu, a Marco Giampaolo rozpoczął modyfikowanie jedenastki między innymi od zdjęcia obciążonego kartonikiem Karola Linettego. Poprawny występ reprezentanta Polski, choć bez fajerwerków.

63'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Wilfried Stephane Singo.

Wilfried Stephane Singo #17
1
1
62'

W dużych opałach znalazło się Torino FC. Vanja Milinković-Savić zmierzył się w pierwszej połowie z jednym uderzeniem celnym, a w kwadransie po przerwie jest podłączony do prądu i musi raz po raz mierzyć się z egzaminami organizowanymi przez Rossonerich.

57'

Słupek! AC Milan jest coraz bliżej umieszczenia piłki w bramce przeciwnika. Vanja Milinković-Savić ma furę szczęścia, że ponownie odbił futbolówkę po strzale Brahima Diaza, a ponadto ta nie wtoczyła się do jego bramki po dobitce Diogo Dalota.

1
1
56'

Simone Zaza dostał podanie od Karola Linettego i szukał możliwości pokonania Cipriana Tatarusanu uderzeniem z kilkunastu metrów. Trafił jednak w defensora. Reprezentant Polski przytomnie zebrał futbolówkę po wybitym dośrodkowaniu Cristiana Ansaldiego.

54'

Trochę uspokoili sytuację podopieczni Marco Giampaolo i wymienili podania w pobliżu koła środkowego. Poprawnie funkcjonująca drużyna z Turynu na razie gra w podstawowym zestawieniu.

52'

AC Milan pozostaje w pobliżu bramki strzeżonej przez Vanję Milinkovicia-Savicia. W ostatnich minutach Karol Linetty oraz jego kompani z klubu mają problem z wyekspediowaniem piłki z własnego pola karnego.

50'

Nerwowo interweniował Nicolas N'Koulou w konfrontacji z Brahimem Diazem. Gospodarze próbowali przekonać Paolo Valeriego do podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, ale dostali tylko korner. Przyspieszają Rossoneri i po przerwie Vanja Milinković-Savić zmierzył się z już dwoma strzałami celnymi Rafaela Leao.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za ostre przewinienie na Alessio Romagnolim.

1
1
1
1
1
46'

Po przerwie AC Milan już w ustawieniu bez Zlatana Ibrahimovicia, a także Samuela Castillejo. Możliwość zaprezentowania się dostali od trenera Jens Petter Hauge oraz Hakan Calhanoglu. Pora przyspieszyć, jeżeli piłkarze chcą uniknąć dodatkowego wysiłku.