Hiszpania. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Brais Mendez.

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Rodri.

1
1
4
89'

Hiszpanie już świętują. Im awansu do finałów mistrzostw świata już nikt nie odbierze!

1
1
86'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Uderzenie Olmo na poprzeczkę odbił bramkarz, a do siatki piłkę dobił Morata. 1:0!

19
8
5
8
8
85'

Szwecja. Schodzi: Emil Krafth. Wchodzi: Martin Olsson.

1
1
1
2
3
84'

Strzelał Morata, Olsen z dużymi problemami, ale obronił.

1
1
1
1
3
83'

Szybko mija czas dla Szwedów. Goście nie są w stanie zagrozić Hiszpanom.

1
1
1
2
1
80'

Na spalonym najpierw Robin Quaison, a po chwili po drugiej stronie boiska Alvaro Morata.

1
1
1
2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Krafth.

1
1
1
1
1
76'

Hiszpanie starają się długo konstruować swoje akcje. Szwedzi chcą szybko rozgrywać piłkę.

1
1
1
1
1
73'

Hiszpania. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Mikel Merino.

1
1
1
1
1
73'
72'

Rodrigo starał się uderzać, ale niewiele z tego wyszło. Jeszcze Olmo domagał się podyktowania rzutu karnego, bez reakcji sędziego.

1
1
1
1
1
69'

Hiszpanie nie pozwalają zepchnąć się Szwedom pod własne pole karne, sami szukają okazji do zdobycia gola.

1
1
1
1
2
66'

Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Svanberg, strzał przewrotką minął jednak bramkę Simona.

2
1
1
1
3
63'
63'
62'

Morata doszedł do strzału po dograniu, ale w bramkę nie trafił.

2
1
1
1
1
61'

W końcu mamy strzał. W zamieszaniu uderzał Aymeric Laporte, Olsen błędu nie popełnił i piłkę złapał.

2
2
2
2
2
59'

Hiszpania. Schodzi: Raul de Tomas. Wchodzi: Rodrigo.

Rodrigo #19
2
2
2
2
2
59'
3
3
3
3
3
58'

Czas płynie, ale groźnych akcji w ostatnich minutach jak na szcze... tzn. lekarstwo. Szwedzi w końcu muszą zacząć ryzykować.

2
1
1
1
1
56'

Wyrównane spotkanie. Akcja za akcję. Brakuje jednak groźniejszych spięć pod bramkami. Tymczasem wkrótce na boisku pojawi się Zlatan Ibrahimović.

3
2
2
2
2
53'

Odpowiedź Szwedów, skiksował Forsberg, po chwili sprzed pola karnego niecelnie przymierzył Ludwig Augustinsson.

2
2
2
2
2
52'

Do dogrania z rzutu rożnego doszedł Raul de Tomas, w bramkę jednak nie trafił. To powinien być gol.

2
4
1
2
1
51'

Sporo nerwowości w grze obu drużyn. To sprawia, że pojawiają się błędy.

1
1
1
1
1
48'

Błąd Hiszpanów, do szansy doszedł Isak. Uderzenie sprzed pola karnego minęło jednak bramkę Simona.

1
1
2
1
2
46'

Rozpoczęła się 2. połowa. Kto wygra grupę?

1
1
1
1
1
43'

Ożywili się Hiszpanie, ale Szwedzi błędów w defensywie nie popełniają.

3
1
1
1
1
41'

Coraz bliżej przerwy. Nie tak wyobrażali sobie gospodarze końcówkę 1. połowy. To Szwedzi mają więcej do powiedzenia.

2
1
1
1
1
39'

Przed kolejną szansą w meczu stanął Forsberg. Po dośrodkowaniu napastnik uderzył, ale w bramkę nie trafił!

3
2
2
2
2
36'

Przerwa w grze. Problemy ma Dejan Kulusevski, ale za moment pozbiera się z murawy.

1
1
1
2
1
33'

Dość statyczne i bardzo przewidywalne są ataki gospodarzy. Hiszpanie w porównaniu do początku gry zgubili dynamikę swoich akcji.

2
2
3
2
2
30'

Dwa kwadranse za nami. Szwedzi zaczynają się panoszyć na boisku w Sewilli. Denerwują się tym faktem miejscowi fani. Dobrze, że to nie Albańczycy, bo mogłoby być groźnie.

3
4
1
1
1
27'

Szwedzi starają się rozbić defensywę gospodarzy. Niewiele dzieje się pod bramkami. Mamy tzw. piłkarskie szachy.

2
2
2
2
2
24'

Po rzucie rożnym do strzału doszedł Alba, ale do szczęścia zabrakło bardzo wiele.

2
2
2
2
2
23'

Na strzał zdecydował się Olmo, ale został zablokowany.

1
1
1
1
1
22'

Szwedzi coraz śmielej starają się zagrażać Hiszpanom. Brakuje okazji, ale Hiszpanie muszą się mieć na baczności.

2
2
2
2
2
19'

Po okazji Szwedów ponownie Hiszpanie przejęli inicjatywę. Gospodarze nie spieszą się jednak do ataku. Im remis daje awans.

1
1
1
1
1
16'

Forsberg wypracował sobie pozycję do oddania strzału. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne. Pierwszy alarm pod bramką Hiszpanów!

1
1
4
1
15'

Szwedom udało się uspokoić sytuację w okolicach własnego pola karnego. Hiszpanie wciąż przeważają, ale nie potrafią poważniej zagrozić Szwedom.

2
1
12'

W końcu starali się zaatakować Szwedzi, ale niewiele z tego wyszło. Piłkę przejęli gospodarze i to Hiszpanie konstruują kolejną akcję.

1
2
1
1
3
9'

Mocno z dystansu uderzył Sarabia. Piłka minęła bramkę Szwedów. Niewiele brakowało, a Hiszpanie już mogli prowadzić.

2
2
2
2
2
7'

Miejscowi fani domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania. Trwają ataki Hiszpanów.

2
2
2
2
2
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pod bramką Szwedów powstało zamieszanie. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

2
2
2
2
2
4'

Starali się piłkę dłużej rozegrać Szwedzi. Miejscowi fani deprymowali gości i ci w końcu się pogubili.

2
2
2
2
2
2'

Akcja gospodarzy. Dogranie do De Tomasa, ten jednak znalazł się na spalonym.