Francuzom wciąż mają. Oni chcą kolejnych goli, ale czasu do końca już niewiele.

88'
ZMIANA
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Moussa Diaby. Czwarty gol Mbappe, który tym razem wykorzystał dogranie od Diaby'ego. 8:0!

11
2
2
4
7
85'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Marat Bystrow. Wchodzi: Baigdat Kairow.

wchodzi Wchodzi
Baigdat Kairow #21
schodzi Schodzi
Marat Bystrow #23
2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Griezmann wykorzystał rzut karny i już jest 7:0!

6
1
3
3
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vladislav Vassiljev.

Vladislav Vassiljev #14
Kazachstan
1
84'

Rzut karny dla Francuzów! Sędzia podjął decyzję po analizie VAR!

2
1
1
81'

Francuzi cały czas w ataku. Okazje na siódmego gola zmarnowali Kounde, a po chwili Mbappe.

79'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Antoine Griezmann. Z kornera dogrywał Griezmann, a Rabiot uderzeniem głową trafił na 6:0!

73'

Mbappe trafił do bramki gości, ale po analizie VAR ustalono, że był spalony. Wciąż 5:0.

1
71'
ZMIANA

Francja. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Moussa Diaby.

71'
ZMIANA
71'

Problemy miał Lucas Hernandez, który zderzył się z rywalem.

1
68'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Jerkin Tapałow. Wchodzi: Baujrzhan Bajtana.

Baujrzhan Bajtana #11
Jerkin Tapałow #18
66'

Nudniejszy fragment meczu. Nasyceni Francuzi nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

2
2
2
2
2
63'

Kazachowie mają już serdecznie dość tego meczu. Rywale z kolei bawią się jak za najlepszych czasów. A może to właśnie są najlepsze czasy?

2
60'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Oralkan Omirtajew. Wchodzi: Vladislav Vassiljev.

Oralkan Omirtajew #7
1
60'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Abat Aimbetow. Wchodzi: Aibar Zhaksyłykow.

Aibar Zhaksyłykow #20
Abat Aimbetow #17
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Kylian Mbappe. Prostopadłe zagranie do Mbappe, ten miał przed sobą jeszcze bramkarza, ale podał do Benzemy. Francuz spokojnie wbił piłkę do siatki. 5:0!

56'

Wszystko było zgodnie z przepisami. Trafienie Benzemy zostało uznane. 4:0!

3
1
1
1
1
56'

Jeszcze mamy VAR. Będzie 4:0, a może jednak tylko 3:0?

1
1
1
1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Theo Hernandez. Theo Hernandez poniownie dogrywał niemal z linii końcowej. Tym razem do Benzemy, a ten mierzonym strzałem trafił na 4:0!

54'

Pokatiłow miał "ała", ale weszli doktorzy i za moment bramkarz będzie jak nowy.

2
2
1
2
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Karim Benzema.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Oralkan Omirtajew.

Kazachstan
3
3
2
2
2
49'

Pokazał się Benzema. Strzał Francuza został jednak zablokowany.

1
1
1
1
1
48'

Francuzi bawią się z rywalami. Gospodarze grają na dużym luzie, Kazachowie starają się uczyć. Wszak to cenna lekcja jest.

3
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

2
2
1
44'

Sprzed pola karnego uderzył Coman, bramkarz Kazachów w końcu coś obronił.

2
1
43'

Omirtajew po raz kolejny starał się zaskoczyć Llorisa, ale ponownie bramkarz Francuzów górą.

1
1
41'

Krok po kroku, minuta po minucie zbliżamy się do przerwy. Francuzi już świętują i w wolnych chwilach szukają połączeń z Katarem.

1
1
1
38'

Nie zmienia się obraz meczu. Francuzi częściej utrzymują się przy piłce i systematycznie powiększają swoją przewagę.

2
2
1
1
2
35'

Do dogrania z rogu doszedł Mbappe, ale piłka poszybowała daleko od celu.

1
1
1
1
34'

Lloris nie śpi w bramce. Przed momentem starał się mu zagrozić Omirtajew, ale góra bramkarz mistrzów świata.

4
2
1
1
1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Kingsley Coman. Demolki ciąg dalszy! Coman dośrodkował, a Mbappe pewnym uderzeniem głową trafił do siatki z sześciu metrów. 3:0!

14
4
2
6
7
30'

Dwa kwadranse za nami. Francuzi mają mecz pod kontrolą. Kazachowie przyjechali na wycieczkę i wcześniej zapewne bawili się dobrze. Teraz czas dla rywali.

1
1
28'

Alip uderzył z dystansu. Do szczęścia jakim byłoby trafienie w okolice bramki zabrakło bardzo wiele.

1
26'

Griezmann dogrywał piłkę z rzutu rożnego, ale nie zagroził Kazachom.

22'

Spokojniejszy fragment spotkania. Nasyceni Francuzi nie rzucają się do ataku.

1
1
1
1
1
19'

Pierwsza próba Kazachów. Uderzał Tapałow, ale dokładnie tam, gdzie stał Lloris.

18'

Przed szansą mógł się znaleźć Benzema, jednak Francuzowi zabrakło dokładności.

15'

Błyskawiczne dwa ciosy Francuzów i już wydaje się, że mistrzów świata do końca meczu czeka spacerek.

4
4
3
4
4
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Kingsley Coman. Ależ ich dzisiaj otłukują! Co się dzieje. Już 2:0! Szybka kontra Francuzów. Coman ruszył prawą stroną, bramkarz wybiegł daleko przed pole karne. Francuz go ograł i wyłożył piłkę Mbappe. Po zawodach.

8'

Francuzi chcą pójść za ciosem. Znowu groźnie pod bramką Kazachów. Strzał Theo Hernandeza został jednak zablokowany.

1
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Theo Hernandez. Szybko wprawili się w dobry nastrój Francuzi. Benzem do Theo Hernandeza w pole karne ten niemal z linii końcowej do Mbappe, który precyzyjnym uderzeniem w kierunku bliższego słupka trafił do bramki. 1:0!

12
4
2
4
7
3'

Francuzi nie rzucili się na rywali, ale spokojnie konstruują swoje akcje. Niewiele dzieje się w pierwszych minutach.