UE Cornella
39' Albert Estelles 57' Kevin Presa 96' Agus Medina 118' Albert Estelles
FC Barcelona
6' Riqui Puig 92' Ousmane Dembele 106' Miralem Pjanić 106' Junior Firpo 120+1' Martin Braithwaite
0:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona po dogrywce awansowała do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Króla.

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Pedri. Pedri sam na sam z bramkarzem, ale odegrał jeszcze do Braithwaite'a, a ten ustalił wynik gry. 0:2!

Sędzia dorzucił minutę.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Albert Estelles.

Gospodarze biją głowa w mur. Barcelona bez problemów rozbija ataki Cornelli.

Gospodarze szukają wyrównania, atakują dość chaotycznie, ale nie mają już czego bronić.

Sprzed pola karnego uderzył Medina, ale słabo i w środek bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Junior Firpo.

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

Rozpoczął się ostatni kwadrans!

Przerwa na zmianę stron i wracamy do gry.

De La Fuente zaraz po wejściu na boisko uderzył z ok. 11 metrów. Bramkarz świetnie po raz kolejny!

Barcelona cały czas mecz ma pod kontrolą. Strzelał Griezmann, jednak został przyblokowany.

Cornella. Schodzi: Eloy Gila. Wchodzi: Alex Pla.

Żółtą kartkę otrzymał Agus Medina.

Barcelona po objęciu prowadzenia szuka drugiej bramki. Rywale opadli już z sił. Sensacji już raczej nie będzie. Chociaż...

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Pedri. Pedri przed pole karne do Dembele, ten uderzył z ok. 19 metrów. Bramkarz podbił piłkę, ale ta i tak wpadła do bramki. 0:1!

Dembele sam na sam z bramkarzem, ale Juan piłkę odbił!

Rozpoczęła się dogrywka!

Przerwa. Przed nami dogrywka.

Po dograniu z rogu Lenglet uderzył głową tuż obok słupka!

Kontra gospodarzy, jednak w polu karnym zabrakło spokoju i w efekcie uderzenia.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Po nim Araujo uderzył głową tuż ponad bramką!

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, w końcu uderzył Pjanić, bramkarz zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

Gospodarze nie zamierzają cofać się, ale cały czas nękają Barcelonę. Coraz więcej wskazuje na to, że przed nami dogrywka.

Cornella. Schodzi: Kevin Presa. Wchodzi: Aschalew Sanmarti.

Martin Braithwaite przestrzelił z TRZECH metrów! To się nie dzieje!

Gola w końcu trafił w bramkę. Strzał głową w środek bramki pewnie złapał Neto.

Nie ma gola! Ousmane Dembele! Co to było? Bramkarz nie rzucił się, a Dembele uderzył w środek i trafił golkipera w nogę. Wciąż 0:0!

Drugi rzut karny dla Barcelony! Moreno kopnął w głowę Lengleta. Sędzia bez wahania wskazał na "wapno".

Ramon Juan z problemami złapał piłkę piętnaście metrów przed bramką.

Kwadrans do końca. Będziemy świadkami kolejnej dogrywki?

FC Barcelona. Schodzi: Francisco Trincao. Wchodzi: Pedri.

FC Barcelona. Schodzi: Ilaix Kourouma. Wchodzi: Sergio Busquets.

Płaski strzał z dystansu oddał Medina, Neto błędu nie popełnił.

Ilaix uderzył sprzed pola karnego, jednak kilka metrów ponad bramką gospodarzy.

Cornella. Schodzi: Javier Ontiveros. Wchodzi: Gonzalo Carmona.

Cornella. Schodzi: Max Marcet. Wchodzi: Chiki.

Ontiveros w polu karnym, strzał został jednak zablokowany.

Gospodarze szukają swoich szans. Obrona Barcelony musi być cały czas skoncentrowana.

Gila uderzył z pola karnego, z ok. 10 metrów. Pomylił się o metr. To powinien być gol!

Do dośrodkowania doszedł Griezmann. Francuz uderzył jednak ponad poprzeczką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Presa.

Z dogrania Griezmanna z prawej strony wyszedł strzał. Piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką.

Barcelona przyspieszyła grę. Goście chcą zrobić swoje i mieć spokój.

Ucierpiał łokieć Araujo. Defensor leży na murawie, są już przy nim znachorzy.

Martin Braithwaite uderzał z sześciu metrów, po dość przypadkowym zagraniu Griezmanna. Bramkarz nogami odbił piłkę!

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

FC Barcelona. Schodzi: Riqui Puig. Wchodzi: Ousmane Dembele.

Przerwa. Jak na razie bez goli. Najlepszą szansę na bramkę miała Barcelona, ale Pjanić zmarnował rzut karny.

Po dograniu z rogu po raz kolejny w dobrej sytuacji skiksował zawodnik gospodarzy.

Piłka wyłożona do Dorci, ale ten uderzył z ok. 17 metrów bardzo niecelnie.

Nie ma gola! Miralem Pjanić! Strzał Pjanicia w lewy, dolny róg, bramkarz wyczuł intencje egzekutora i obronił!

Żółtą kartkę otrzymał Albert Estelles.

Rzut karny dla Barcelony! Estelles kopnął w szesnastce w twarz Araujo!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową z siedmiu metrów uderzał Gila, jednak strzelił ponad bramką.

Po dośrodkowaniu z woleja uderzył Trincao, bramkarz zdołał odbić piłkę!

Z prawej strony na piąty metr dogrywał Guzman, Ontiveros dołożył nogę, ale pomylił się o metr.

Sprzed pola karnego z woleja uderzył Trincao, wysoko ponad bramką.

Po rzucie rożnym zamieszanie na przedpolu bramki Barcelony. Skiksował Moreno, gdyby trafił... byłby Real.

Pjanić dośrodkował z rzutu rożnego. Ramon Juan zdołał wypiąstkować piłkę.

Barcelona dłużej rozgrywała piłkę pod polem karnym gospodarzy. Jednak zabrakło tego, co potrzebne do zdobycia gola, czyli uderzenia.

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia gry nie przerwał.

Akcja Barcelony, ale zabrakło gościom dokładności. Od bramki Ramon Juan.

Czekamy na pierwsze okazje, na razie brakuje strzałów i spięć podbramkowych.

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Dopiero przy trzecim piłkę musiał wybijać bramkarz gości.

Żółtą kartkę otrzymał Riqui Puig.

Piłkarze Barcelony przyzwyczajają się na grze na orliku... tzn. na sztucznej murawie. Starają się to wykorzystać lokalni rywale.

Gramy!

Mecz poprowadzi Cesar Soto.

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

W środę z rozgrywkami o Puchar Króla pożegnał się Real. Wcześniej Atletico, które przegrało z Cornellą. Właśnie z pogromcą zespołu lidera La Ligi w 1/16 finału zagra FC Barcelona.