Rayo Vallecano
10' Santi Comesana 55' Oscar Trejo 63' Fran Garcia 90' Mario Suarez
FC Barcelona
69' Lionel Messi 73' Ousmane Dembele 80' Frenkie De Jong 90' Martin Braithwaite
1:2

Koniec. Barcelona w ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Króla.

Barcelona skutecznie oddala grę od własnej bramki.

Przed szansą Messi, ale gola nie ma. A sędzia doliczył łącznie 5 minut.

Uderzał Alvaro Garcia. Neto błędu nie popełnił i piłkę złapał.

Żółtą kartkę otrzymał Mario Suarez.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Braithwaite.

Gospodarze nie są w stanie zagrozić Barcelonie. Goście skutecznie rozbijają próby graczy Rayo.

Rayo. Schodzi: Mario Hernandez. Wchodzi: Luis Advíncula.

Rayo. Schodzi: Ivan Martos. Wchodzi: Isi Palazon.

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Jordi Alba. Niemal kopia akcji przy golu na 1:1. Messi do Alby, a ten na piąty metr do De Jonga. Holender z bliska do siatki na 1:2!

Piłkarze Rayo przedostali się pod pole karne Barcelony. Jednak bez zagrożenia.

Kwadrans do końca. Barcelona w ataku. gracze Rayo już z coraz mniejszym zapasem sił.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ousmane Dembele.

Rayo. Schodzi: Andres Martin. Wchodzi: Mario Suarez.

Rayo. Schodzi: Yacine Qasmi. Wchodzi: Antonín Cortes.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. Zagranie do Griezmanna, który uciekł obrońcom i z pola karnego podał do Messiego. Argentyńczyk z bliska trafił na 1:1!

FC Barcelona. Schodzi: Junior Firpo. Wchodzi: Pedri.

FC Barcelona. Schodzi: Riqui Puig. Wchodzi: Jordi Alba.

De Jong wpakował piłkę do bramki, jednak był na spalonym. Wciąż 1:0.

Gol! Strzelił Fran Garcia. Alvaro Garcia ruszył lewą stroną, wpadł w pole karne, jego dogranie odbił Neto. Wprost pod nogi Frana Garcii, który z bliska trafił do bramki. 1:0!

Zewnętrzną częścią stopy sprzed pola karnego uderzył Fran Garcia, Neto złapał piłkę.

Sędzia ukarał Ronalda Koemana. Za co? Za sędziowianie.

Messi źle przyjął piłkę kilka metrów przed bramką. Dodatkowo był na spalonym.

Rayo. Schodzi: Fran Garcia. Wchodzi: Jonathan Montiel.

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Trejo.

Firpo zagrywał piłkę kilka metrów przed bramką, jednak futbolówka padła łupem bramkarza. Griezmann tak przyjmował piłkę, że odbił ją klatką piersiową.

Prawą nogą uderzał Messi, piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

Cały czas stara się rozbić mur gospodarzy Barcelona. Piłkarze Rayo zaczynają się gubić, ale bez konsekwencji.

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut.

Szarżował Trincao, ale zawodnik Barcelony został sfaulowany z boku pola karnego.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Barcelona miała kilka klarownych okazji, gospodarze jednak na razie zachowują czyste konto. A i pazurki kilka razy pokazali.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Ożywiła się w końcówce 1. połowy Barcelona. Rywale jednak dobrze się bronią.

Messi do De Jonga, ten uderzył z pola karnego. Piłka jednak minęła bramkę o dwa metry.

Trincao w sytuacji sam na sam w bramkarza, poprawiał niemal do pustej bramki, Puig, jednak został przyblokowany i futbolówka trafiła w słupek!

Patrzymy na zegarek i widzimy, że przerwa coraz bliżej. Barcelona okazje miała, ale wciąż gola nie zdobyła. Czyżby kolejna dogrywka?

Barcelona w końcu pod bramką gospodarzy, jednak w ostatnich minutach goście bez okazji na gola.

Piłkarze Rayo Vallecano toczą z Barceloną wyrównany bój. Gospodarze momentami dyktują warunki meczu.

Do dogrania doszedł Catena, piłkę pewnie złapał bramkarz Barcelony.

Z dystansu uderzył Messi. Piłka w rękach bramkarza.

Dogranie na piąty metr, De Jong wślizgiem atakował piłkę, która odbiła się od poprzeczki i wróciła w ręce bramkarza.

Rayo Vallecano na dłużej na połowie Barcelony. Gospodarze szukają dziury w defensywie gości.

Gospodarze wysoko atakują Barcelonę. To utrudnia gościom rozgrywanie akcji.

Messi dogrywał z rzutu wolnego. Z dośrodkowania wyszedł strzał, bramkarz odbił piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Santi Comesana.

Trincao padł w polu karnym. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego.

Firpo do Griezmanna, ten jednak nie zdążył do piłki. Szybszy bramkarz.

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu ponad bramką uderzył Trejo.

Od początku w ataku Barcelona. Gospodarze nastawieni na grę z kontry.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Guillermo Cuadra.

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

1/8 finału rozgrywek o Puchar Króla. W grze z wielkich pozostała Barcelona. Rywalem zespołu Koemana będzie Rayo Vallecano.