2
1
87'
85'

Dośrodkowanie Stefano Sensiego w kierunku napastników Interu Mediolan zostało zablokowane. Gianluigi Buffon pieczołowicie ustawił swoich kompanów przed rzutem rożnym Interu Mediolan i Danilo popisał się perfekcyjnie zablokowanym strzałem.

2
1
1
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu, więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Juventus będzie rywalizować w decydującym meczu o Puchar Włoch. Tym bardziej, że przed momentem Achraf Hakimi oddał potężne uderzenie z ostrego kąta w boczną siatkę.

1
77'

Romelu Lukaku rywalizował z dwoma przeciwnikami blisko linii pola karnego. Przez moment wydawało się, że reprezentant Belgii wypracował sobie dostatecznie dużo miejsca do oddania strzału. Jak spod ziemi wyrósł Merih Demiral i popisał się jeszcze jednym rewelacyjnym blokiem.

2
1
74'

Stefano Sensi dostał podanie od Ivana Perisicia i próbował pokonać Gianluigiego Buffona uderzeniem zza linii pola karnego. Przyblokowana futbolówka przeturlała się metr obok bramki weterana. Tylko korner dla coraz mocniej poddenerwowanych zawodników z Mediolanu.

4
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za ostry wślizg w centrum boiska.

1
70'

Cristiano Ronaldo popisał się efektownym dryblingiem, ośmieszył Nicolo Barellę oraz Milana Skriniara, jednak po raz drugi w krótkim okresie nie pokonał swoim niebezpiecznym strzałem Samira Handanovicia.

4
1
3
68'

Dośrodkowania z obu skrzydeł w pole karne Juventusu. Posyła je Aleksandar Kolarov, który w calcio jest znany z umiejętności posyłania precyzyjnych wrzutek oraz oddawania chirurgicznych strzałów.

1
1
65'

Inter Mediolan. Schodzi: Alessandro Bastoni. Wchodzi: Aleksandar Kolarov.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alessandro Bastoni #95
2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za protestowanie.

Inter Mediolan
2
1
1
1
64'

Powinno nastąpić zamknięcie dwumeczu. Cristiano Ronaldo miał piłkę pod nogami w pobliżu bramki Interu Mediolan i ani jednego przeciwnika w pobliżu. Nerazzurri mogli być uratowani wyłącznie przez Samira Handanovicia i właśnie Słoweniec górował w sytuacji sam na sam z Portugalczykiem.

3
1
1
2
61'

Godzina rywalizacji za drużynami, więc Inter Mediolan musi stawiać wszystko na jedną kartę. Przed momentem podopieczni Antonio Conte mieli możliwość skrzywdzenia Juventusu z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Christian Eriksen, którego dogranie zostało powstrzymane przez ustawionego w odpowiednim miejscu defensora.

3
1
1
57'

Korner dla Juventusu. Dośrodkowanie w kierunku Cristiano Ronaldo, ale Inter nie pozwolił Portugalczykowi na oddanie uderzenia.

1
2
55'

Inter Mediolan uruchomił aktywnego od początku meczu Achrafa Hakimiego. Tym razem wahadłowy Nerazzurrich nie znalazł korytarza do wbiegnięcia w pole karne Juventusu i zdecydował się na przeniesienie ciężaru gry na przeciwne skrzydło. Cała akcja przyjezdnych zakończyła się wyraźnie niecelnym strzałem Matteo Darmiana.

2
1
52'

Tym razem rozegranie podopiecznych Andrei Pirlo, jednak mieli problem z wykreowaniem sytuacji podbramkowej. Inter Mediolan zorganizował się do kontrataku, który został podsumowany strzałem z kilkunastu metrów Achrafa Hakimiego. Marokańczykowi nie udało się przymierzyć pod poprzeczkę w bramce Gianluigiego Buffona.

1
1
48'

Wymiana podań na obrzeżach pola karnego Bianconerich. Futbolówka uciekła Romelu Lukaku, który szukał miejsca do oddania uderzenia. Reprezentant Belgii stara się przerwać prywatną niemoc w rywalizacji z mistrzem Włoch.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Turynie. Pozostało 45 minut na rozstrzygnięcie rywalizacji o awans do finału Pucharu Włoch. Juventus trzyma przeciwnika na dystans i nie zamierza pozwolić na żaden zwrot akcji po przerwie.

1
Czy Juventus FC utrzyma zaliczkę do końca rewanżu?
1
43'

Cristiano Ronaldo oddał całą serię strzałów. Wszystkie bez efektu.

1
1
42'

Możliwość oddania strzału z rzutu wolnego do bramki Samira Handanovicia. Nędzna próba Cristiano Ronaldo i została zatrzymana przez mur. Minęła zaledwie minuta i kolejne dwa uderzenia Portugalczyka zostały poskromione przez Stefana de Vrija oraz wspomnianego Słoweńca.

1
1
39'

Christian Eriksen odzyskał piłkę kilka metrów od pola karnego Bianconerich. Uderzenie Duńczyka zostało zablokowane. Przez moment zanosiło się na to, że piłka spadnie jeszcze pod nogami Lautaro Martineza, ale zorientowali się gospodarze i nie dopuścili do dobitki.

1
36'

Romelu Lukaku miał już jedną szansę na przełamanie niemocy w konfrontacjach z Juventusem.

2
1
2
34'

Zmieniła się wyraźnie optyka tego meczu w porównaniu z początkowym kwadransem. Juventus już nie prowadzi gry i momentami rozpaczliwie odpiera ataki rozdrażnionego Interu Mediolan. W szeregach Nerazzurrich szwankuje skuteczność, dlatego niezmiennie potrzebuje minimum dwóch goli do awansu.

1
33'

Marcelo Brozović poczęstował Gianluigiego Buffona uderzeniem zza linii pola karnego. Były reprezentant Włoch miał obowiązek poradzić sobie z tym strzałem. Piłka nie wypadła z jego objęć ani na centymetr.

1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa szansa na zaszkodzenie Bianconerim z rzutu rożnego. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry i ostatecznie prostopadłe podanie nie zostało przepuszczone w pole karne przez zawodników Juventusu.

2
1
1
29'

Inter Mediolan pozostaje na połowie przeciwnika, ale nie potrafi potwierdzić przewagi prowadzeniem. Gianluigi Buffon był już na łopatkach po pierwszym, zablokowanym uderzeniu, ale Lautaro Martinez nie wykonał dobitki w odpowiednim kierunku.

2
26'

Zapachniało prowadzeniem Nerazzurrich! Piłka ustawiona blisko pola karnego i kopnięta z rzutu wolnego przez Christiana Eriksena. Prześlizgnęła się ona po plecach Meriha Demirala oraz brzuchu Romelu Lukaku nieznacznie obok słupka w bramce Gianluigiego Buffona.

4
2
2
2
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Achrafie Hakimim.

Juventus FC
1
1
23'

Szansa dla przyjezdnych na zdobycie prowadzenia z rzutu wolnego. Dośrodkowanie Christiana Eriksena zostało wybite przez Juventus pod nogi Marcelo Brozovicia. Chorwat strzelił z dystansu wyraźnie ponad poprzeczką w bramce Gianluigiego Buffona.

1
1
22'

Przerwane rozegranie podopiecznych Andrei Pirlo. Do kontrataku poderwał się Achraf Hakimi i po wymianie podań oddał on płaskie uderzenie z okolicy linii pola karnego. Świetnie ustawił się Merih Demiral i popisał się podręcznikowym blokiem.

2
1
18'

Nicolo Barella znalazł się na prawym skrzydle zamiast Achrafa Hakimiego. Dośrodkowanie pomocnika Nerazzurrich było przeciągnięte, dlatego nie nadawało się do oddania strzału ani dla Romelu Lukaku, ani Lautaro Martineza.

1
18'

2
16'

Przerwa spowodowana drobnym urazem Achrafa Hakimiego. Marokańczyk musiał zbiec z boiska i Stara Dama przez moment miała możliwość zaatakowania w jedenastu dziesięciu podopiecznych Antonio Conte.

3
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Darmian za przewinienie na Cristiano Ronaldo.

2
1
12'

Coraz więcej do zaproponowania w ofensywie ma drużyna z Mediolanu. Inter transportuje piłkę w pobliże bramki Gianluigiego Buffona. Przed momentem dośrodkowanie Matteo Darmiana z lewego skrzydła zostało powstrzymane przez Meriha Demirala.

2
1
10'

Na prawym skrzydle rozpędził się Achraf Hakimi. Po jego podaniu i nędznym wybiciu defensora otworzyła się szansa na oddanie uderzenia przed Lautaro Martinezem. Argentyńczyk wykopał kopiec kreta, dlatego domaganie się przez sztabowców Interu Mediolan rzutu karnego jest bezpodstawne.

1
2
9'

Długie podanie skierowane z głębi pola do Cristiano Ronaldo. Futbolówka uciekła Portugalczykowi i poleciała w rękawice Samira Handanovicia. Przytomna interwencja doświadczonego Słoweńca na przedpolu i nie pozwolił na uderzenie bohaterowi pierwszego spotkania.

1
4
7'

Przewinienie blisko linii bocznej boiska. Matteo Darmian przesadził w rywalizacji z Juanem Cuadrado. Rozegranie rzutu wolnego krótkie i Juventus wznowił wymienianie podań w centrum boiska.

2
1
6'

Nie ma huraganowego natarcia Nerazzurrich. Pierwsza próba przeprowadzenia ataku w wykonaniu podopiecznych Antonio Conte, jednak Nicolo Barella posłał niechlujne podanie za plecy Christiana Eriksena.

1
1
1
1
4'

W początkowych minutach rewanżu w rozegraniu gospodarze. Christian Eriksen wrócił we własne pole karne i poradził sobie z dośrodkowaniem Federico Bernardeschiego. Na możliwość oddania uderzenia już czekał Dejan Kulusevski.

3
2'

Federico Bernardeschi dostał podanie od Cristiano Ronaldo, ale przed reprezentanta Włoch wbiegł Achraf Hakimi i nie pozwolił na kontynuowanie ataku. Marokańczyk sprowokował skrzydłowego Juventusu do przewinienia.

1
2
19:59

Piłkarze wyszli z szatni na boisko i są przygotowani do rozpoczęcia rewanżu.

1
19:59

Rozgrzewka przed derbami Italii.

1
1
19:59

Przyjazd zawodników Juventusu na stadion.

1
15:01

Sędzia: Maurizio Mariani

1
2
15:01

Antonio Conte przed pojedynkiem w Turynie.

1
15:01

Inter pozostaje wiceliderem Serie A po wygranej we Florencji.

1
15:01

Inter Mediolan w piątek wywalczył komplet punktów w lidze włoskiej. Drużyna Antonio Conte odczarowała Stadio Artemio Franchi i odniosła zwycięstwo 2:0 z ACF Fiorentiną. Do bramki Bartłomieja Drągowskiego oddali uderzenia Nicolo Barella oraz Ivan Perisić.

1
15:01

Tak Bianconeri cieszyli się z pokonania przeciwnika z Rzymu.

1
1
15:01
1
1
15:01

Juventus rozegra drugi z rzędu mecz na Allianz Stadium. W sobotę Stara Dama dała pokaz skuteczności w defensywie i ze stoickim spokojem odniosła zwycięstwo 2:0 z AS Romą. Giallorossi mieli przez 90 minut problem z zagrożeniem Wojciechowi Szczęsnemu strzegącemu bramki mistrza Włoch.

1
1
15:01
1
15:01

Juventus FC będzie gospodarzem półfinałowego rewanżu Pucharu Włoch. O awans do decydującego pojedynku rywalizuje z Interem Mediolan. Stara Dama ma cenną zaliczkę 2:1 po pierwszym spotkaniu w Lombardii. Zapewnił ją dwoma uderzeniami Cristiano Ronaldo.