2
3
7
90+3'

A i tak piłka w posiadaniu Rakowa, pod polem karnym Lecha. Tak właśnie ten mecz dziś wyglądał.

38
19
3
4
8
90+2'

11
90+1'

Ale to jest już dogorywanie...

4
15
2
1
3
90'

Przy Bułgarskiej pogramy o co najmniej trzy minuty dłużej.

6
3
5
5
11
88'

A Marek Papszun jeszcze pokrzykuje do swoich graczy. U niego nie ma odpuszczania.

27
7
3
1
4
87'

Fran Tudor ucierpiał i trzyma się za plecy.

4
4
10
8
5
86'

Ujmiemy to tak: Po dwóch golach dla Rakowa dużo ciekawiej zrobiło się w social mediach niż jest na boisku...

21
13
4
4
2
85'

Wrzutka z narożnika boiska na Rogne, a łapie Holec.

8
7
4
4
3
84'

Jach blokuje dośrodkowanie Czerwińskiego. Lech jeszcze próbuje rozpaczliwie zdobyć chociaż gola kontaktowego.

3
6
3
1
6
82'
81'

Strzał Iviego Lopeza piąstkuje Filip Bednarek.

7
3
1
3
6
80'

4
79'

Faul Sykory blisko pola karnego Rakowa.

2
2
4
78'

Słupek ratuje Lecha! Ivi Lopez dostał prostopadłą piłkę od Sapały po stracie Lechitów. Mało brakowało!

27
10
6
5
21
77'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Rogne chciał zagrać długą piłkę do Czerwińskiego, ale prawego obrońcę Lecha uprzedził Patryk Kun, który natychmiast podał do rozpędzonego Gutkovskisa, który strzałem po ziemi pokonał Filipa Bednarka!

109
73
15
15
40
77'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Salamon.

11
3
2
1
2
75'

Teraz z kolei okazja dla Tiby, lecz i tu gola z tego nie będzie.

5
4
1
3
6
74'

Ruszył Lech. Z daleka próbował Johannsson, lecz Holec nie dał się zaskoczyć.

4
3
1
3
72'

Mało brakowało, a byłoby 2:0. Wrzutka w pole karne na Gutkovskisa, ale ten nie sięgnął piłki.

1
69'

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Asystował mu Patryk Kun.

Zaczęło się od wrzutu z autu. Świetnie Kun rozegrał piłkę na jeden kontakt z Sapałą, a następnie wrzucił piłkę na głowę Niewulisa znajdującego się na 5. metrze. Obrońca Rakowa wyskoczył dużo wyżej niż Rogne i pokonał Filipa Bednarka!

108
75
9
18
55
69'
68'

Gutkovskis ciągle pilnowany, więc piłka nie może do niego trafić.

5
1
2
4
5
67'

Zrobiło się trochę miejsca w okolicach pola karnego. Lopez postanowił spróbować strzału, ale doskoczyli obrońcy w ostatniej chwili. Będzie rzut rożny.

2
5
2
1
5
66'

Ivi Lopez główkował w stronę Tijanicia, ale znów przechwytują piłkę obrońcy Lecha.

5
4
2
2
65'

Niewulis chciał nad głowami obrońców zagrać do Gutkovskisa, lecz połapali się Lechici.

7
4
1
2
2
64'

Tijanić szukał dośrodkowania z prawej strony, ale znalazł tylko nogi obrońców Lecha.

9
3
1
2
6
63'

Teraz Salamon ratuje sytuację po zagraniu Tudora wybiciem na aut.

9
3
1
2
61'

10
61'

Lech miał rzut rożny, ale po chwili Raków ruszył z kontrą. Nic nie wyszło ani z jednego, ani z drugiego.

3
9
4
2
1
60'
3
4
4
4
3
60'

A tymczasem kolejna szansa dla Lecha. Sykora odegrał do Kamińskiego, ten przełożył sobie na prawą nogę i uderzył, ale piłka po nodze Piątkowskiego ucieka za linię końcową.

10
8
2
2
4
59'

Chorwat opuszcza boisko.

3
1
5
2
5
57'

Leży na murawie Antonio Milić. Wygląda to na problem mięśniowy.

2
1
7
2
10
55'

Tym razem Ivi Lopez nad murem, ale i nad poprzeczką.

12
4
1
4
8
54'

Znów będzie okazja dla częstochowian z rzutu wolnego.

9
4
4
4
8
53'

Przyspiesza Lech. Sykora do Johanssonna, ten oddał mu piłkę, a po chwili ta szybko poleciała w stronę bramki Holca, ale bramkarz Rakowa nie skapitulował.

9
3
2
1
6
52'

W odpowiedzi kontra i strzał Ramireza. Piłka odbija się od Sapały, ale... czy od ręki? Chyba nie...

3
2
6
1
51'

Blokowany strzał Lopeza. Piłka uderzyła w mur.

5
1
2
2
50'

Gutkovskis przewracany 25 metrów od bramki. Kolejna szansa ze stałego fragmentu dla Rakowa.

10
5
2
1
5
49'

Wygląda na to, że Lech po przerwie nie jest w stanie odmienić oblicza tego meczu.

3
1
1
3
48'

Sapała uwolnił się od Ramireza i strzelił po ziemi z dystansu. Bednarek poradził sobie z tą próbą.